Plants vs Zombies 2 Hile Apk

İsim Plants vs. Zombies™ 2 … Plants vs. Zombies™ 2 is the most famous version in the Plants vs. Zombies™ 2 series of publisher ELECTRONIC ARTS
Yayıncı ELECTRONIC ARTS
Tür En İyi Oyunlar
Boyut 33M
Versiyon 9.2.2
Mod Version 9.2.2
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 23 Ekim 2021
Android Android En İyi Oyunlar
4.3 ( 746 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Plants vs Zombies 2 Hile Apk Zamanın başlangıcından günlerin sonuna kadar komik zombi lejyonlarıyla tanıştığınız, selamlaştığınız ve onları alt ettiğiniz hit aksiyon-strateji macerasını oynayın. Muhteşem bitkilerden oluşan bir ordu kurun, onları Bitki Yemi ile güçlendirin ve beyninizi korumak için nihai planı tasarlayın.

Bu Makaleyi Keşfedin

YÜZLERCE BİTKİ VE ZOMBİ KEŞFEDİN

Ayçiçeği ve Peashooter gibi en sevdiğiniz çim efsanelerini ve LavaGuava gibi yaratıcı çiçek açanlar da dahil olmak üzere yüzlerce diğer bahçecilik çekimlerini toplayın ve Lazer Fasulye. Jetpack Zombie ve Mermaid Imp gibi her fırsatta devasa bir zombi dizisiyle baştan aşağı uçun – beyninizi yaygın Zombie Chickens’tan bile korumanız gerekecek! 


plants vs zombies 2 hile apk
plants vs zombies 2 hile apk

BÜYÜYEN GÜÇLÜ BİTKİLER

Plants vs Zombies 2 Hile Oynadıkça Tohum Paketleri kazanın ve bunları güçlü bitkilerinizi beslemek için kullanın. Saldırıları güçlendirin, savunmaları ikiye katlayın, ekim süresini hızlandırın ve hatta tamamen yeni yetenekler kazanın. Bu zombilerin çimleri yok etmesini sağlamak için bitkilerinizi güçlendirin!

ARENADA DİĞERLERİNE KARŞI YARIŞIN

plants vs zombies 2 hile apk
plants vs zombies 2 hile apk

Zombilere saldırma stratejinizin en iyisi olduğunu mu düşünüyorsunuz? Arena’da diğer oyuncularla karşılaştığınızda ekim becerilerinizi test edin. Arena’ya girin ve benzersiz seviyelerde en yüksek puanı almak için diğer oyunculara karşı yarışın. Skor tablolarında üst sıralarda yer alan jetonlar, pinatalar ve daha fazlasını kazanın, Liglerde seviye atlayın ve nihai bahçe koruyucusu olun. 


UZAY VE ZAMANDA YOLCULUK

Eski Mısır’dan Uzak Geleceğe ve ötesine, 11 çılgın dünyada savaşın. 300’den fazla seviye, son derece zorlu sonsuz bölgeler, eğlenceli mini oyunlar ve günlük Piñata Partisi etkinlikleri ile her zaman tamamlanması gereken yeni bir meydan okuma vardır. Ayrıca, en iyi savunmanızı hazırlayın – Dr. Zombossis her dünyanın sonunda sizi yenmeyi bekliyor!

Rating

4.3

( 7 Votes )
Please Rate!
Plants vs Zombies 2 Hile Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (33M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Plants vs. Zombies™ 2 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Plants vs Zombies 2 Hile Apk
Plants vs Zombies 2 Hile Apk 9.2.2 apk
Kasım 15, 2021 33M

'dan daha fazlasıELECTRONIC ARTS

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X