College Life

İsim College Life… College Life is the most famous version in the College Life series of publisher
Yayıncı Nutaku
Tür NSFW Oyunları
Boyut 75 MB
Versiyon 1.8.1-v1
Mod Version 1.8.1-v1
Güncelleme 20 Ekim 2021
MOD Ücretsiz Alışveriş
Android Android NSFW Oyunları
( 581 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Öpücükler (büyük Öpücükler) kazanmak için anında Yükseltme oluşturma

NOT:
  1. Gamestart ile ilgili sorunlarınız varsa. sayfasına gidin ve oyuna başlayın. Oyunu yükledikten sonra cihazınızda deneyin.
  2. Sorun da ortaya çıkarsa, yeni bir hesap deneyin
5/5 - (2 votes)

College Life Apk (MOD, Free Shopping), etkinlikler veya şehvetli ve ödüllendirici gizli sahneler de dahil olmak üzere bir üniversite öğrencisinin hedonistik yaşamını simüle edecek.

College Life Apk, Birçok insanın kaotik hayatı giderek daha zor hale geliyor. Ayrıca bu nedenle birçok insan gençliğini yaşamak için geçmişe dönmek ister. Tabii ki bu mümkün değil. Bu yüzden zevk almak için bu temalara sahip oyunlara bakmalısınız. College Life, üniversite hayatı üzerine inşa edilmiş bir üründür. Bu, insanların olgunlaşmaya ve yetişkinlerin dünyasını yaşamaya başladığı zamandır. Ancak, doğru kararları vermek için çok gençtirler. Üniversiteden pişman olduğunuz şeyi yeniden yapmak istiyorsanız, bu oyun ihtiyacınız olan tüm içeriği getirecektir. Oyuncular daha çok çalışmak, sağlıklı arkadaşlıklar kurmak ve hatta bir Büyük Sevgiliye sahip olmak zorunda kalacaklar.

Bu Makaleyi Keşfedin

College Life Apk

College Life Apk

Güzel tasarlanmış ve sıcak karakterler

College Life Apk, tasarımı sayesinde dünya çapında oyuncular arasında ün kazandı. Oyunda görünen karakterlerin neredeyse tamamı benzersiz ve çekici bir görünüme sahip. Özellikle öğrencilerin yaşına göre yazılmış romantik çizgi romanlardaki karakter sistemi gibidirler. 18-22 yaş arası kişiler olacaklardır. Bu, kişinin vücudunun tam olarak geliştiği ve çekici hale geldiği andır. college life f95 Kendi güzel hikayelerini yapabilirler mi? Tek yapmanız gereken duygularınızın peşinden gitmek. Erkek karakterlerin hepsi yakışıklı bir görünüme, tonda ve uzun bir vücuda sahip. Ve kadın karakterlerin hepsi ateşli ve farklı kişilikleri var. Aslında, bu birçok insanın can attığı üniversite hayatıdır.

 

Hikaye hikayeyi dramatik hale getiriyor

College Life Apk, Oyuncu, en iyi arkadaşıyla birlikte üniversiteye giden bir adamın rolünü oynayacak. İkisi için de harika bir zaman olacağını düşünen iki kişi vardı. Ancak iki kişi birdenbire bu okulun müdürünün kötü şeyler yaptığı bilgisini aldı. Okulu yok eder ve masum kızlara zarar verir. Harekete geçmezseniz, en yakın arkadaşınız da aranacak bir sonraki hedef olacaktır. Ve üniversite hayatın da mahvolabilir. Oyuncular, müdürün şeytani planlarını yıkmaya çalışan gerçek bir kahraman rolünü oynayacaklar. college life drama Zarar gören kızların kahramanı olacaksın. Kızları kurtardığınızda ilişki de düzelir. Sevmek için birini seçebilirsiniz. Ya da belki en iyi arkadaşı için daha fazla duygu geliştirmek? Veya birçok insanla ilişkileri belirsiz bile tutabilirsiniz. Genel konuşma, o senin ilişkinin. Bu oyunun bir özelliği de, keyfini çıkarabileceğiniz oldukça sıcak sahnelerin olmasıdır.

College Life Apk

Bu üniversitede yapabilecekleriniz

College Life Apk, İlk göreviniz bu oyundaki tüm karakterlerle ilişki kurmak. Bu, oyuncuların zarar gören kızların hayatları hakkında tanışmak, konuşmak ve öğrenmek zorunda kalacağı anlamına gelir. Bu, müdürün planının ardındaki gizemi araştırmanız için çok sağlam bir temel olacaktır. Oyun size farklı kişiliklere sahip 12 kız getirecek. Onları tanımak için bir taktik kullanamazsınız. college life bollywood movies Çok açık ve tanıması kolay insanlar olacak. Bunun yanında daha çok vakit geçirmenizi sağlayan titiz ve utangaç kızlar da olacaktır.

College Life Apk, İkinci bir görev ise bu okulu eski ihtişamına kavuşturmaktır. Bu oyun, bir inşaat simülasyon oyununun tarzını takip etme eğiliminde olacaktır. Dürüst olmak gerekirse, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı bina türü var. Oyuncular, benzersiz ve yeni binalar inşa etmek için akıllı planlarını uyarlayacaklar. Ayrıca bir süredir tamir college life essay edilmeyen odalar da yenilendi. Oyunda bulunan 100’den fazla Özel Dekorasyon, yaratıcılığa ve kendi tercihlerine göre odaların yaratılmasına izin verecek ve onları serbest bırakacaktır. Oyuncular, birçokları için arzu edilen bir kolej ortamı yaratmak zorunda kalacaklar.

College Life Apk

Gün geçtikçe kendinizi geliştirin

College Life Apk, Bu oyunda yapabileceğiniz son şey kendinizi geliştirmek, daha yakışıklı hale getirmek. Bu, birçok insanı tanımak için kullanabileceğiniz ilk harekettir. Oyuncular, kişiliklerini sergilemek için farklı bir görünüm elde etmek için 40’tan fazla farklı kıyafetle donatılacak. Görevler yoluyla kazandığınız parayla onları dükkanda açmanız gerekecek. college life mod apk Oyunda bulunan yüzlerce görev, sizin tamamlamanız ve oradan para kazanmanız için düzenli olarak güncellenecektir. Bu görevler de kolaydır çünkü yapmanız gereken asıl odak noktası bu değildir.

Rating

3.7

( 3 Votes )
Please Rate!
College Life

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (75 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın College Life Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

College Life
College Life 1.8.1-v1 MOD
Ekim 21, 2021 75 MB

Mod İçeriği:

Ücretsiz Alışveriş

'dan daha fazlası

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X