Last Island of Survival

İsim Last Island of Survival… Last Island of Survival is the most famous version in the Last Island of Survival series of publisher HK HERO ENTERTAINMENT CO LIMITED
Yayıncı HK HERO ENTERTAINMENT CO LIMITED
Tür Hayatta Kalma Oyunları
Boyut 92 MB
Versiyon 3.8
Mod Version 3.8
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 31 Eylül 2021
MOD Para Hileli + OBB
Android Android Hayatta Kalma Oyunları
3.9 ( 559 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


5/5 - (7 votes)

Last İsland Of Survival Apk Pek çok zorlu unsurun bulunduğu bir hayatta kalma dünyası, oyuncuların sınırlarını deneyimlemelerini ve meydan okumalarını bekliyor. Last Island of Survival: Unknown 15 Days size oyunda ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz eşyaları ve kaynakları bulma özgürlüğü verecek. Aynı zamanda, oyuncular yardım edemeyecekler, ancak oyun ekranına dikkat edecekler ve her zaman tamamen ilkel araçlarla tehlikeli bir dünyada en uzun süre hayatta kalmanın bir yolunu bulacaklar.

Bu Makaleyi Keşfedin

Last İsland Of Survival Apk

GENİŞ HAYATTA KALMA DÜNYASINI DENEYİM
Oyuncular yolculuklarına, oyuncuların pek fazla NPC’nin görünmediği bir adada başlayacak ve onu beğeninize göre keşfedeceksiniz. Aynı zamanda oyun sırasında Last Island of Survival’ın size sunduğu eşsiz ortamdan gözlerinizi alamayacaksınız. Daha önce PUBG last island of survival pc deneyimi yaşadıysanız, bu oyunun içindeki bazı yakın unsurları mutlaka fark edeceksiniz.


last island of survival apk

Bu oyundaki karakter, kimsenin hakkında hiçbir şey bilmediği bir yerde ortaya çıkıyor. Orada, oyuncu çevrede kalanları keşfetmek ve oyuncunun kendisi için gerekli olanı toplamak için zaman harcayacaktır. Aynı zamanda, bu, herkesin hayatta kalmak ve seviyeyi tamamlamak için kendi iradesini takip edebileceği açık bir dünyadır. Oyun ortamında ortaya çıkan diğer oyuncuları ve düşmanları alt ettikten sonra hayatta kalmaya çalışan siz olacaksınız denilebilir.

Last İsland Of Survival Unknown 15 Days Apk

FAVORİ ELEMENTLERİNİZİ TOPLAYIN
Last Island of Survival’da oyuncular, karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla Last İsland Of Survival Apk kontrol edecek ve zamanlarını oyundaki bazı temel unsurları keşfederek geçirecekler. Bu oyunun içindeki nesnelerle etkileşime girebilir ve gerekli öğeleri toplamak için zaman harcayabilirsiniz. Ayrıca bu eşyalar sadece tıbbi eşyalar değil, aynı zamanda seviyenin başında aldığınız araçlardan çıkarılan ortamdaki malzeme ve kaynaklardır.

Oyuncuların karakterlerine önem vermeleri ve bulduklarını kullanmaları gerektiğinde hayatta kalma deneyimi yeni bir seviyeye taşınır. Oyunda bazı kaynakları etkilemek ve bunları cebinizde toplamak için bazı araçlara sahip olacaksınız. Aynı zamanda, bu oyunda bazı last island of survival raid time tehlikeli sorunlardan, özellikle de gözlerinizin önüne gelebilecek düşmanlardan kaçınmak için belirli bir üs inşa etmek istediğinizde bu gereklidir.

Herkesin fark edeceği bir özellik, oyundaki diğer düşmanlarla savaşmak için kendinize bazı yakın dövüş silahlarına sahip olmanızdır. Tüm düşmanları kolayca alaşağı edemeyeceğiniz için düşmanlarınızı akıllıca seçmeniz gerekecek. Ayrıca hareket sırasında elde edebileceğinizi düşündüğünüz hiçbir öğeyi göz ardı etmeyin çünkü bazı öğeler vücudunuza verilen belirli zararların üstesinden gelmenize ve yolculuğunuza devam etmenize yardımcı olacaktır.

last island of survival apk

Last İsland Of Survival Hile

KARAKTERİN DURUMUNA DİKKAT EDİN
Her karakterin, oyuncunun önemsemesi gereken benzersiz bir HP’si vardır ve çok fazla last island of survival açılmıyor sağlık kaybettiğinde, oyuncular nakavt durumuna düşer ve arkadaşlarının onları kurtarmasını bekler. Aynı zamanda, PUBG’ye benzer şekilde, sağlığınızı iyileştirmeye yardımcı olabilecek bazı unsurlar da elde edersiniz. Sağlık miktarına ek olarak, oyuncu iki yiyecek barı ve sağlanması gereken su miktarını bulacaktır. Başka bir deyişle, oyuncular için belirli zorluklar yaratan faktör budur.

Çevrede hareket etmek, oyun ekranını keşfetmek ve durumunuzun çok kötüye Last İsland Of Survival Apk gitmesini önlemek için gerekli öğeleri toplamaktır. Zamanla, oyuncular bu oyunda hayatta kalmak için daha fazla oyun ve daha fazla deneyim yaşayacaklar. İçerdikleri eşyaları toplamak ve sağlam bir temel oluşturmak için gerekli unsurları bileceklerdir. Oradan, ne zaman dışarı çıkacağınızı seçebilirsiniz.

FARKLI DÜŞMANLARI YENME
Bu oyunda, oyuncuların dikkat etmesi gereken bir gündüz ve gece sistemi olacak çünkü belirli bir yerde durup arkadaşlarıyla bir üs inşa etmeyi seçecekler. Aynı zamanda günün her saati diğer oyunculara yardım etme veya zorlaştırma özelliğine sahiptir. Bu nedenle oyuncunun oyunu giderek her zamankinden daha temkinli hale gelecek ve her şey iyice hazırlandığında oyuncular bu oyunda daha az gergin hissedecekler.

last island of survival apk

PUBG gibi oyuncular bu oyunda yine silahları alıp düşmanları alt edecekler. last island of survival arkadaşla oynama Oyundaki düşmanlar genellikle diğer oyunculardır çünkü bu bir PVP oyunudur ve oyundaki varsayılan AI düşmanlarıdır. Özellikle, onlardan geçerseniz, size her an saldırabilirler ve amacınız savaşmak değilse onlarla yüzleşmek aptallık etmeyin. Oyuncular ayrıca oyunda buldukları malzemelerden silahlarını da oluşturabiliyorlar.

Last İsland Of Survival Unknown 15 Days Hack

Last Island of Survival: Unknown 15 Days, mobil platformda çevrimiçi çok oyunculu, sadece hayatta kalma sanal oyunudur. Oyunun amacı görevinizin çağrısına yanıt vermektir: Toplanan veya çalınan malzemeleri kullanarak son gün dünya vahşi hayatında hayatta kalın. Oyuncular bu hayatta hayatta kalmak için açlık, susuzluk ve sağlıklarını başarıyla yönetmelidir, aksi takdirde gün ışığında öleceksiniz. Tehlikeli vahşi yaşam tehdidine rağmen, birincil tehdit,

Last İsland Of Survival Apk oyunun sadece çok oyunculu olması nedeniyle diğer oyunculardır. Savaş, ateşli silahlar ve el yapımı silahlarla gerçekleştirilir. Bunlar pasla yenilebilir. Oyun, geliştirme boyunca temelde değiştirilmiş, oyunun açık dünyasındaki belirli öğelerin keşfine kadar sınırlı olan işçiliğe sahiptir. Korunmaya devam etmek için, oyuncular hayatta kalma şanslarını artırmak için üsler inşa etmeli veya arkadaşlarıyla oynamalı ve klanlara katılmalıdır. Baskın oyunun önemli bir yönüdür ve büyük klanlar tarafından daha sık yapılır. Aslında bu oyun Son Gün Kural Yok: Hayatta Kalma. Hayatta kalmak senin kaderin.

Oyun özellikleri
Tüm Ada, Last Day Rules Survival’da sizin arka bahçenizdir.
Evet, önce diğer oyuncuları sildiğiniz sürece. Her neyse, geniş harita, gördüğünüz last island of survival apkpure herhangi bir oyundan daha büyük. Medeniyetten sonra hayatta kalmak için gerekli malzemeleri atmak için terk edilmiş bir maden, dünya sonrası havaalanı, yıkılmış bir kolej, dağlık bölgelerde dondurucu soğuk bir orman olan ıssız adanın her bir santimini keşfedin. Çok oyunculu bir çevrimiçi hayatta kalma oyunu olarak, arkadaşlarınızla gerçek hayattan veya oyundan klanlar kurabilir ve birbirinizin arkasını izleyebilirsiniz. Her taraftan tehdit ve tehlikelere dikkat edin.

last island of survival apk

Last İsland Of Survival Apk Hile

Hayatta kalmak tek hedefiniz
Başlangıçta, bir oyuncunun sadece taş baltası vardır. Bu temel araçlar ağaçları kesmenize ve taşları parçalamanıza yardımcı olabilir. Vahşi doğada ağaç ve taş gibi hammaddeler bulunabilir ve bunları ağaç keserek ve madencilikle toplayabilirsiniz. Dünyada hayatta kalmak Last İsland Of Survival Apk için oyuncu kaynakları toplamalı ve araçları, silahları ve diğer ekipmanları yapmak için kullanmalıdır. Eşyaları yapmak için, oyuncunun gerekli tüm malzemelere yeterli miktarda sahip olması gerekir, gelişmiş öğeler Son Gün dünyasına dağılmış daha belirsiz bileşenlere ihtiyaç duyar. Hayatta kalma, bu açık dünyada görevinizin çağrısıdır.

Ne istersen onu yap
Sonsuz dünyayı keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin ve last island of survival aimbot pastan uzak tutun. Bina görünümünüzü kişiselleştirmek, tehlikeli çeteleri savuşturmak için silah ve zırh yapmak için Buz Tarlası, Çöl veya kır gibi çeşitli ortamlardan farklı malzemeler toplayın. Mobil cihazlarda tek başına veya arkadaşlarınızla oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın.
Tek hayatta kalma hedefi ile açık dünya ortamı. Kurtlar ve ayılar gibi hayvanlar baş döndürücü bir tehdit görevi görür, ancak birincil tehlike diğer oyunculardan gelir. Hayal gücünüzü serbest bırakın, dünyadaki son gün bunu hak ediyorsunuz!

Son ayakta kalan adam
Çok oyunculu bir video oyunu olarak, oyuncular Son Gün dünyasında birbirlerine karşı savaşırlar , Oyuncu vs oyuncu (PVP) mücadelesi yakın dövüş silahları ve üretilebilir silahlarla gerçekleştirilir. Mermiler ve diğer mermiler, vurmaktan ziyade balistik bir Last İsland Of Survival Apk yörüngede seyahat ederler. Her silah için yüksek hız ve patlayıcı dahil olmak üzere bir dizi farklı mermi vardır, böylece daha çeşitli stratejilere izin verilir. İsabet takibi hasarı hesaplar; kritik parçalara yapılan atışlar vücudun diğer kısımlarına yapılan atışlardan daha zararlıdır. Nişangahlar gibi silah eklerinin kullanılması rakiplere göre avantaj sağlar. Son Ayakta Olmak Bu Son Gün içinde sizin görev çağrınızdır Kural Yok: Hayatta Kalma Dünyası.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
Last Island of Survival

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (92 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Last Island of Survival Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (7 votes)

Tüm Versiyonlar

Last Island of Survival
Last Island of Survival 3.8 MOD
Eylül 30, 2021 92 MB

Mod İçeriği:

Para Hileli + OBB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X