YouTube Vanced Apk 2021 v16.40.36 Hileli MOD (AD/BG Play'i Kaldır)- HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

YouTube Vanced

Android Android Eğlence Uygulamaları
İsim YouTube YouTube is the most famous version in the YouTube series of publisher Google LLC
Yayıncı Google LLC
Tür Eğlence Uygulamaları
Boyut 32 MB
Versiyon 16.40.36
Mod Sürümü 16.40.36
Toplam Yükleme 10,000,000,000+
İçerik Derecelendirme Parental guidance
Güncelleme 17 Ekim 2021
MOD Bilgisi? AD/BG Play'i Kaldır
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 928 Kişi
4.3 ( 73 ratings )
Price: $0
İndir
Siyah/Koyu tema nasıl etkinleştirilir? 1.Sağüst köşedeki profil resminize tıklayın2. Ayarlar'ıaçın 3. Vanced Ayarları'nıaçın 4. Düzen Ayarlarını açın5. Koyu izle ve Koyu temayı AÇIK duruma getirinGiriş ve Chromecast sorunu nasıl düzeltilir?1. Modlu microG'yi indirin2. Normalde başka bir apk kurduğunuz gibi kurun.3. Keyfini çıkarın  
Rate this post

YouTube Vanced Apk 2021, (MOD, AD/BG Play’i Kaldır) orijinal bir Youtube deneyimi sunar, ancak eğlenirken hiçbir reklamdan rahatsız olmazsınız.

Diyelim ki Youtube’u vazgeçilmez bir araç olarak kullandınız. Bu durumda, onu her gün video izlemek, müzik dinlemek veya video yüklemek için kullanırsınız, o zaman kesinlikle Youtube Vanced’i zaten biliyorsunuzdur – Youtube’un engelleyici reklamı olan bir sürümü. Bu sürüm, kullanıcılar için çok fazla memnuniyet getirdi, birçok insan için en uygun seçimdir. Kullanıcıların artan ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra daha da geliştirmek için daha yeni bir sürüm doğdu. Youtube Vanced’in (Sürüm 2) bu sürümü, önceki sürümün içeriğine dayanarak, diğer birçok kullanışlı özelliği geliştirdi. Bu, Youtube’un getirdiklerinin en iyisini deneyimlemek için bir seçeneğiniz daha olacağı anlamına gelir. Bu sürümdeki yenilikleri öğrenelim!

YouTube Vanced Apk 2021

YouTube Vanced Apk 2021,

YENİ ÖZELLİKLER

YouTube Vanced Apk 2021, Sürüm 2 duyurulduktan sonra çok sayıda kullanıcıyı kendine çekti. Bu yeni güncelleme daha birçok optimal özelliğe sahip olduğundan, öncelikle Android 5 ve 6 çalıştıran cihazlarda ayarları düzeltiyor. İkinci olarak Vanced Youtube açılış süresini, Youtube Music’i iyileştiriyor ve performansı iyileştiriyor. Üçüncüsü, güncelleme yeni bir görünüme sahip, güzel ve birçok insanın estetik bakış açısına uygun.

Uygulama, Codec seçeneklerini kaydederek sinematik deneyimi seviyorsanız HDR oynatmayı zorlamanıza veya 60 fps’yi kapatmanıza olanak tanır. İhtiyaçlarınıza ve dinleme yeteneğinize bağlı olarak varsayılan oynatma hızını 0,25x ile 2x arasında değiştirebilirsiniz. Herhangi bir cihaz için bu sürüm, yüksek çözünürlüğü nedeniyle keskin 4k oynatma yeteneğine sahiptir. youtube vanced bilgisayara nasıl kurulur Uygulama ayrıca reklamları, Topluluk sekmesi gönderilerini ve film satışlarını dönüştürmenize olanak tanır. Afiş bilgileri kompakt ama çok canlıdır. Yorumları veya yorumları beğenmediyseniz, rahatsızlıktan kaçınmak için bunları da silebilirsiniz.

YouTube Vanced Nedir

BAZI ÖZELLİKLER

Önceki sürümün noktalarına ek olarak, bu sürüm 2, uygulamayı çalıştırırken düzgünlüğü artıran başka özelliklere sahiptir. Sürüm, kullanıcı için göz yorgunluğunu ve pil ömrünü azaltmak için renk seçenekleri oluşturur. youtube vanced açılmıyor Her iki sürümün de benzersiz özelliği, video izlerken reklam engellemedir, ancak sürüm 2, arka planda video veya resim içinde resim oynatmanıza izin veren bir özellik ekler (Android için 8.0’da). Ayrıca, kaydırma kontrolü ile parlaklığı ve sesi kontrol edebilirsiniz.

Sürüm ayrıca, bir şarkı çalmanıza veya youtube vanced black apk TikTok tekrar videolarını izlemenize izin veren bir otomatik tekrar özelliği sunar. Bu da sıkılana kadar bir video izlemeyi seviyorsanız kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Bu özellik sizi tekrar seçim yapmak zorunda kalmaktan kurtarır.

YouTube Vanced Apk 2021,

YouTube Vanced Apk Son Sürüm 2021

DİĞER BAZI ÖZELLİKLER

YouTube Vanced Apk 2021, Video izlerken veya müzik dinlerken, hantal bölümleri sevmiyorsanız, örneğin açılış, bitiş ve kayıt istemini atlayabilirsiniz. Bu sürüm ayrıca diğer kategorileri, can sıkıcı bölümleri atlamanızı sağlar. API’yi kullanarak uygulamanın nasıl davrandığı hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Aynı zamanda, daha geniş topluluğa katkıda bulunmanıza ve kendi segmentlerinizi API’ye göndermenize olanak tanır.

YouTube Vanced Apk 2021, Oynatma zaman çizelgesinde oynatılan kategorilere bağlı olarak, bu bölümleri farklı özel renklerle işaretleyebilirsiniz. Segmentleri veya kategorileri otomatik olarak atlayın; yoksayılacak bir düğmenin gösterilip gösterilmeyeceğini veya hiç yoksayılmayacağını seçin. Tam kontrol sizde. Bu özellik, kullanıcılar için proaktiftir; bu değişiklikler onları şaşırtmayacaktır.

YouTube Vanced Apk 2021

YouTube Vanced Apk İos

UYGULAMA NASIL İNDİRİLİR

YouTube Vanced Apk 2021, Yeni uygulama özelliklerini kullanabilmek için izlemeniz gereken birkaç adım var. Öncelikle, bunun tam sürümünü cihazınıza yüklemelisiniz. Ardından Vanced Manager uygulamasını açıyorsunuz ve ilk olarak indireceğiniz uygulamayı veya hem Vanced Youtube hem de Youtube müziğini seçerek kurulum yapıyorsunuz. Telefonunuz Root’luysa, Root izni Ver’i seçersiniz. Değilse, Kapat düğmesine basın. Bu yeni sürüm değiştirilmiş bir arayüze sahiptir, bu nedenle Ayarlar’ı seçtiğinizde ekranda yeni bilgiler ve özellikler görünecektir. Sürüm bilgileri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Üç noktaya gidin, ayarları seçin, Yöneticiyi güncelleyin ve Hakkında!

Versiyon 2 ile arayüz ve tasarım değişiklikleri açısından youtube vanced bildirim gelmiyor upgrade edildiği için telefonunuza uygun olan versiyonu seçebilirsiniz. Kullanıcılar için kurulum ve güncelleme de daha rahat hale geliyor. Bu versiyonun size mükemmel eğlenceyi getirme şansı var!


Neler Yeni?
Yeni özellikler için, özelliği ve nasıl kullanılacağını paylaşan ürün içi eğitim ve bildirimlere bakın!

İndir YouTube Vanced

Şimdi İndir (32 MB)

Artık YouTube 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir