Car Driving School Simulator

İsim Car Driving School Simulator … Car Driving School Simulator is the most famous version in the Car Driving School Simulator series of publisher BoomBit Games
Yayıncı BoomBit Games
Tür Yarış Oyunları
Boyut 300 MB
Versiyon 3.4.1
Mod Version 3.4.1
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 18 Ekim 2021
MOD Ücretsiz Alışveriş/Kilitler Açık
Android Android Yarış Oyunları
4.3 ( 594 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Oyundaki tüm arabaların kilidi açık.
  • Oyunda araba kullandıktan sonra yakıt miktarınız azalmayacak, sürekli artacaktır.
  • Gerçek parayla satılan oyundaki tüm özelliklerin kilidi açılır.
Rate this post

Car Driving School Simulator Apk İndir, araba kullanırken trafik kurallarını keşfetmeniz için bir oyundur. Ehliyet testinin ve sonuçlarının gerçekten en iyi durumda olup olmadığını hatırlıyor musunuz? Aslında, bir sürücünün karşılaşabileceği sayısız durum vardır; işler sınava girdiğin zamanki kadar basit değil. Dünyanın dört bir yanındaki modern yollar ve ulaşım sistemleri, oyunculara birçok ilginç deneyim sunuyor. car driving school simulator codes 2021 Arabanıza oturmanız ve oyunun gereksinimlerine göre kontrol etmeniz gerekiyor. Oyun tasarımının sizin için en çeşitli sürüş becerileri testi olduğu söylenmelidir. Basitten karmaşığa kadar değişen zorlukları tamamlamak için seviyeleri fethedin.

Bu Makaleyi Keşfedin

Car Driving School Simulator Apk İndir

Car Driving School Simulator Apk İndir,


MÜKEMMEL BİR SÜRÜCÜNÜN ZORLUKLARI

Car Driving School Simulator Apk İndir, Araba Sürme Okulu Simülatörüne gelince, oyuncular kendilerini sürücü olmaya ve en iyi sürüş becerileri için çabalamaya kaptıracaklar. Deneyimli bir insan olmaya gerek yoktur; oyun içi seviye sistemi, hiçbir şey bilmeseler bile tüm oyuncuları eğitir. Benzersiz ve diğerlerinden farklı olarak sürmek için kendiniz için yaratıcı olun. Geliştiricinin yarattığı her türlü zor durum veya gereksinimle yüzleşmeye hazır olun. Oyuncular ayrıca çevrimiçi modda diğer birçok oyuncuyla rekabet edecek veya İnternet bağlantısı olmadığında çevrimdışı oynayacak. Araba sürmeyi seviyorsanız, bu sizin için harika oyunlardan biridir. Arabanızı gerçek zorluklara sokmak istemiyorsanız, lütfen bu oyunda keşfedin. Araba tamir veya bakım maliyeti hakkında asla endişelenmenize gerek kalmayacak.

Car Driving School Simulator Apk İndir,

Car Driving School Simulator Apk Dayı

SÜRÜŞE BAŞLAYIN

Car Driving School Simulator Apk İndir, Oyunda arabanızı çalıştırmak ve kontrol etmek de çok kolay. Motoru çalıştırmak için düğmeye basın, gaz pedalını, fren pedalını kullanın ve arabayı sembollere göre hareket etmeye yönlendirin. Bunlar, Car Driving School Simulator’da oyuncuların başlaması gereken ilk basit zorluklar. driving school sim best car Bu oyunu ilk deneyimlediğiniz andan itibaren zorlanmıyorsunuz, bu yüzden endişelenmeyin. Ancak bir arabayı kontrol etmeye ve yuvarlanmasına izin vermeye alıştığınızda, otomatik hız sistemi daha zor hale gelir. Tabii ki oyuncuların bu değişimi hissetmesi zor değil. Örneğin, hava koşulları artık eskisi kadar elverişli değil. Yolda kar ve yağmur damlaları vardı. Ancak, sürüş çok kolaydır ve oyuncuların becerilerini geliştirmeleri zordur.

Car Driving School Simulator Apk İndir,

Car Driving School Simulator Boombit Mod Apk

İNANILMAZ SUPERCAR

Car Driving School Simulator Apk İndir, İster yarış ister sürüş simülasyonu olsun, araba oyunları süper arabaların vazgeçilmezidir. Hiçbir oyuncu eski arabalarla sürüş oyunları oynamak istemez. Bu nedenle, Araba Sürme Okulu Simülatörü, oyunculara tamamen yeni ve çeşitli bir süper araba seti sunuyor. Oyuncunun tarzı, tercihleri ​​ne olursa olsun, kendileri için öne çıkan arabaları arayabilirler. SUV, Sedan, Hypercar ve Hatchback gibi en yeni boombit car driving school simulator codes spor arabaları ve hatta oyunda simüle edilmiş ve güncellenmiş otobüs ve kamyonları bulabilirsiniz. Dilediğiniz modellere sahip olabilmek için ilan edilen fiyata karşılık gelen miktarı hazırlayın. En zorlu testleri geçmek için en sevdiğiniz araba modellerinin anahtarlarını toplayalım.

Car Driving School Simulator Apk İndir,

Car Driving School Simulator Boombit Games

TÜM YOLLARI FETHET

Car Driving School Simulator Apk İndir, Çeşitli araç sistemine ek olarak oyun, oyuncuları ünlü yerlere de götürüyor ve birçok yer bildiğiniz için kendinizi şanslı bir sürücü gibi hissetmeniz gerekiyor. Kaliforniya, Kanada, Aspen, Las Vegas veya New York, birçok insanın keşfetmek istediği yerlerdir. Ünlü şehirlerden, kayalık dağ yollarından, car driving school simulator bus çöllerden veya deniz manzaralarından ve hatta karla kaplı yollardan geçin. Her yere gelen oyuncular, harika manzarayı keşfetmenin ve keyfini çıkarmanın yanı sıra, trafik güvenliği konusundaki anlayışlarını ve bilgilerini de geliştirebilirler. Her biri kendi kültürüne özgü bağlamı olan her ülkenin öne çıkan noktalarına göz atın.

Car Driving School Simulator Apk İndir,

OYUNUN AŞIRI GRAFİKLERİ

Car Driving School Simulator Apk İndir, Gerçekçi 3D grafikler ile gerçek süper arabalarda oturuyormuş gibi hissedeceksiniz. Direksiyon simidi, korna, ışıklar, hız plakası, yakıt gibi otomobilin tüm detayları otomobil üreticisinin tasarımında modellenmiştir. Bu, oyunun oyuncuya en özgün duyguları getirmesine yardımcı olur. Grafikleri eleştirecek hiçbir şey yok; ses efektleri çok yönlü ve son derece akılda kalıcı. Böylece oyuncunun oyunu deneyimleme deneyimi son derece özgün olacaktır.

Car Driving School Simulator Apk İndir,

Car Driving School Simulator, oyuncular için zengin bir araba sistemine sahip bir sürüş oyunudur. car driving school simulator boombit download Bu heyecan verici sürüş tarzında yeni ve zorlu yolları her açıdan deneyimleyebilir ve daha gerçekçi trafik kurallarını öğrenebilirsiniz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Car Driving School Simulator

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (300 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Car Driving School Simulator Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Car Driving School Simulator
Car Driving School Simulator 3.4.1 MOD
Ekim 21, 2021 300 MB

Mod İçeriği:

Ücretsiz Alışveriş/Kilitler Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X