One Shade Premium Kilitsiz Mod Apk

İsim One Shade: Custom Notification … One Shade: Custom Notification is the most famous version in the One Shade: Custom Notification series of publisher ZipoApps
Yayıncı ZipoApps
Tür Kişiselleştirme Uygulamaları
Boyut 9.9M
Versiyon 18.2.4.3
Mod Version 18.2.4.3
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 24 Ekim 2021
Android Android Kişiselleştirme Uygulamaları
4.5 ( 531 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

One Shade Premium Kilitsiz Mod Apk, dünya entegredir ya da imkansız şeyleri mümkün kılan web’deki yapay zeka ile her şeyin teknolojiyle bütünleşmiş gibi göründüğü internet dünyasına yön verdi diyebiliriz. Bu nedenle çoğu kullanıcı, oyun oynama, gezinme, sosyal medya ve sistemde olmayan her şeye erişmek için akıllı telefonlar kullanıyor. Cihazda her şey sizin için mevcut.

One Shade Premium Kilitsiz Mod Apk
One Shade Premium Kilitsiz Mod Apk

Cihaz bu kadar güçlüyken, akıllıca kullanmayı bilirsek, kendi başına imkansız şeyleri bile yapabilir. Yani sizin uydurabileceğiniz ve tasarlayabileceğiniz başka boyutlar da var. Cihazınızda istediğiniz şekilde, çünkü o sizindir, çalışma tarzı sizinle rezonansa girerse daha iyidir ve bu nedenle tüm akıllı telefon şirketleri sistemdeki özelleştirme ve ayarlama işlevlerini ve araçlarını sağlar.

Ancak bu başka bir şey çünkü tüm sistemi temalarını değiştirerek özelleştirebiliriz. Arka plan, araç tahsisi, sistem tasarımı, modlar, ana ekran, kilit ekranı, uygulamaların görünümü, renk, yazı tipleri, metin, duvar kağıtları, görünümler ve cihazlarımızda kontrol edebileceğimiz her şey. Bunun yeni bir şey olmadığını biliyoruz. Yine de, bu kadar çok kullanım nedeniyle asla dikkatimizi çekmeyen bildirim çubuğu denen bir şey var.

Artık çok daha az cihazda sunulan bildirim çubuğunun tüm tasarımını ve görünümünü kontrol edebilen One Shade MOD APK’mız var. Yine de, bu uygulama ile bildirim yolunu, yaklaşımı, stilleri, görünümü, rengi, araçları, araç çubuğunu, arka planı, temaları, modları, görünümü, görünürlüğü, görünen mesajı, tonu ve bildirimle ilgili her şeyi değiştirebilirsiniz. Artık size sunulan bu nihai aracın yardımıyla artıkları bile kontrol edebilirsiniz.

Bu Makaleyi Keşfedin

Tek Gölge MOD APK

One Shade MOD APK, özelliklerin öğelerinde gerekli yükseltme ile modda buraya gelen orijinal uygulamanın alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Bu uygulama ücretlidir, bu nedenle uygulamayı gerçek para koşullarıyla satın almanız gerekir. Ancak, bu herkes için uygun değil, bu yüzden burada başka bir yaklaşımla karşınızdayız. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunuyoruz, bu nedenle para konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü hiçbir yerde ödeme yapmanıza gerek yok.

Bildirim çubuğunu kontrol etmek için araçları daha iyi kullanmak için uygulamadaki gelişmiş seviyenin tüm ücretsiz özelliklerinin keyfini çıkarın. Politikalar, uygulamadaki reklamları otomatik olarak engelleyen ve kaldıran reklamsız gibi daha iyi kullanım için bu mod sürümüne entegre edilmiştir. Bu sürüm, kurulum sırasında köklendirmeye gerek kalmadan gelir, bu nedenle, gecikme ve sabit hata sorunları olmadan güvenli ve güvenli bir alan sağlamak için uygulamadaki anti-ban ve antiviral özellikleri sunar.

One Shade Premium Kilitsiz Mod Apk

Polarr Pro Kilitsiz Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Özellikleri

Bildirim çubuğunun tüm görünümünü değiştirin.

One Shade MOD APK, kullanıcılara cihazdaki bildirim çubuğunun tüm görünümünü değiştirme imkanı sunar. Bu türde geliştirilen nadir bir uygulamanın, geliştiriciler tarafından daha az ilgi gören bir konu olduğu için bildirim segmentlerinde değişiklik veya ayarlamalar sunduğunu biliyoruz.

Artık, seçeneklerin ve prosedürün basit olduğu fizibilitesi ve arayüzü ile tüm izlenimi değiştirebilecek ve bildirimin ilgili konularını ayarlayabilecek bir şeye sahibiz.

Araç çubuğu simgelerinde birden çok stil

Ayrıca yazı tiplerinin stilini değiştirebilir ve araç çubuğunda bulunan tüm simgelere bakabilirsiniz. Evet, araç çubuğundaki wi-fi, etkin nokta, otomatik döndürme ve bunun gibi daha pek çok şey gibi araçların diğer stillere, yazı tiplerine ve dokulara dönüştürülebileceğini biliyoruz.

Üçgenler, kareler, dikdörtgenler, daireler veya çoklu tasarımlar biçimindeki görünümlerinin şeklini ve göründükleri stillerini, cihazın görünümünü istediğiniz gibi hale getirmek için değiştirin.

Modları ve renk kombinasyonunu değiştirin.

One Shade MOD APK, kullanıcılara uygulamada bulunan çeşitli renklerden uygulama yardımı ile gelen bildirimin ve araç çubuğu simgelerinin renklerini değiştirme imkanı sunar.

Arka planda renklendirin ve seçiminize uygun olanı seçin, böylece cihazınızı kullandığınızda simgelerin birden çok sürtünmesi görünür. Ayrıca, farklı renklerden ve görünümlerinin dokusundan göründükleri modları değiştirin.

Efektler ve özel bildirim açılır pencereleri

One Shade MOD APK, kullanıcılara araç çubuğunda veya bildirim çubuğunda uygulamak için bulanıklık ve daha fazlası gibi birçok efekt sağlar, böylece araçların geliştirilmesi ve özelleştirilmesinin daha önce benzeri olmayan kategorisini en gelişmiş şekilde deneyimleyebilirsiniz.

One Shade MOD APK, kullanıcıların bildirimin renk veya stilde görünme şeklini özelleştirmesine de olanak tanır. Yeni görünüm, bazı bildirimler geldiğinde görünecek ve kullanıcıların keyfini çıkarması için deneyimi derinleştirecek.

Arka plan araç çubuğu resimlerini uygula

One Shade MOD APK, kullanıcıların arka plan resimlerini araç çubuğunda veya bildirim çubuğunda uygulamasına olanak tanır; nadiren kimsenin telefonunda görülen bir faktördür. Başkalarını da aynı şekilde etkileyeceksiniz. Uygulamada arka planda uygulayabileceğiniz çok sayıda resim var ama isterseniz fotoğraf olarak kendinizden bazılarını seçebilirsiniz. Ayrıca, uygulama, uygulamanın basit prosedürü ile bunu yapmanın fizibilitesini sağladığı için iyidir.

One Shade Premium Kilitsiz Mod Apk

Bildirimin göründüğü düzenlerin genişletilmesi

Ayrıca, daha fazla simgenin sığabilmesi veya sistemde daha iyi bildirimlerin görünebilmesi için araç çubuğunun veya bildirim çubuğunun yerleşimlerini hızla genişletebilirsiniz. One Shade MOD APK’nın yardımıyla, en iyi şeylerden biri, görünümün kapsamlı düzenidir, çünkü bu, aynı anda keyfini çıkarmak için birden fazla harika görünüm sağlar.

Çözüm

One Shade MOD APK, cihazın bildirim çubuğunun ve ilgili araçların nihai kontrollerini ve özelleştirmesini sağlamak için burada. Cihazdaki şeyleri daha iyi kontrol etmek için isteklerinize göre ayarlanmış sistemi oluşturmak için kesintisiz mekanizma için indirin.

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan premium avantajların mod versiyonu olan bu One Shade MOD APK’sını indirin. Böylece sürümdeki bildirim, reklamsız, kilitsiz pro ve daha fazla işlevle ilgili cihazlarınızın kontrolü için uygulamadaki özelleştirme araçlarının gelişmiş özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Rating

1

( 1 Votes )
Please Rate!
One Shade Premium Kilitsiz Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (9.9M)

İndirmek için şuanda Hazırsın One Shade: Custom Notification Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

One Shade Premium Kilitsiz Mod Apk
One Shade Premium Kilitsiz Mod Apk 18.2.4.3 apk
Şubat 7, 2022 9.9M

'dan daha fazlasıZipoApps

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X