Poly Bridge 2

İsim Poly Bridge 2 … Poly Bridge 2 is the most famous version in the Poly Bridge 2 series of publisher Dry Cactus Limited
Yayıncı Dry Cactus Limited
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 180 MB
Versiyon 1.42
Mod Version 1.42
Total installs 50,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 26 Ekim 2021
MOD Tam/Ücretli
Android Android Simulasyon Oyunları
4.7 ( 812 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (1 vote)

Poly Bridge 2 Apk, İnşaat her zaman kesin bir hesaplama ve dikkatli bir gerçekleştirme gerektirir. Her proje için onu tamamlamak zaman ve para alacaktır. Ondan sonra yeni, güzel yapılar ortaya çıkacak. Ayrıca oyunda yapımı çok kolay hale gelen birkaç oyun olacak. Sadece bir tık ve biraz zaman ayırarak istediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Diğerleri, projenin makul bir şekilde hesaplanmasını ve dayanıklılığını gerektirir. İnşaat temalı bir yapboz oyunu istiyorsanız Poly Bridge 2 denemeniz gereken oyundur.

Bu Makaleyi Keşfedin

Poly Bridge 2 Apk

poly bridge 2 apk


Önceki başarılı oyunun devamı

Poly Bridge 2 Apk, inşaat türünde bir oyundur ve Poly Bridge’in bir sonraki versiyonudur. İlk versiyonun başarısı ile üretici, oyunculara aynı oynanışa sahip bir oyun da getirdi. Oyun zaten orada olanı devralır ve yeni seviyeler ve mekaniklerle devam eder.

Poly Bridge 2 Apk 1.42, Bu oyun, herhangi bir oyuncunun bu oyunu deneyimleyebilmesi için yapılandırma açısından ortalama bir gereksinim gerektirir. Eşzamanlı olarak, oyun yavaş yavaş gelişiyor, böylece oyuncunun deneyimi oynarken her zaman garanti ediliyor.

poly bridge 2 apk

Basit grafikler

Poly Bridge 2 Apk, Oyun, manzaraları, araçları ve ağaçları hala görebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Gerçekçi grafikler ile tasarım işinizi yapan bir mühendis gibi hissedeceksiniz. Üçüncü bakış açısı ile sahneleri, araçları ve tasarımın gerekliliklerini tam olarak gözlemleyebileceksiniz.

İçinde gerekli köprüyü tasarlayabilmek için çizimi göreceksiniz. poly bridge 2 android oyun club Tamamlandığında, yaptığınız sonuçları gözlemleyeceksiniz. Köprünüzden geçen araçları göreceksiniz ve alacağınız iki sonuç olacak. Ya başarıdır ya da başarısızlık.

poly bridge 2 apk

Oyun yaratıcılığı teşvik eder

Poly Bridge 2 Apk, isteğe bağlı gereksinimleri oluşturmaya yönelik bir oyundur. Mevcut malzemelerden araçların güvenliğini sağlamak için bir köprü tasarlamanız gerekecek. Arabalar, konteyner kamyonları, gemiler, uçaklar vb. gibi birçok farklı araç türü olacaktır. Çok sayıda araç olduğunda, tüm araçların köprüyü geçebileceğinden emin olmalısınız.

Poly Bridge 2 Oyna, Oyuna başlarken, çizim ile aynı gereksinimi gözlemleyeceksiniz. Orada köprü kuracağınız yerlerin ve içinden geçen araçların özelliklerini gözlemleyeceksiniz. Tamamladıktan sonra köprüyü işletmeye alabileceksiniz. İlk aşamalar için kesinlikle kolay zorluğu yaşayacaksınız. Ancak daha yüksek seviyelere çıktığınızda, daha fazla gereksinimin karşılanması gerekir.

poly bridge 2 apk

Poly Bridge 2 Apk, Bu oyunun sunduğu şeylerden biri, her oyuncunun oynama biçiminde yaratıcılık yaratmaktır. Bir inşaat tarzında kapsüllenmeyecekler. Doğru olduğunu düşündükleri şeylerle kendilerine beğendikleri köprüler kuracaklar. Bu oyun türüyle, mevcut malzemelerle her kişinin yaratıcılığına bağlı olarak yüzlerce köprü doğacak.

Poly Bridge 2 Download, Köprüleri kurarken köprü inşaat malzemelerine ve bütçesine dikkat etmemiz gerekiyor. Farklı köprü inşa malzemeleri mevcut olacak ve farklı bir miktara mal olacak. Belli bir miktar para sizi kısıtlıyor ve kaliteli köprüler kurmanız gerekiyor. Bu, oyunun bulmaca öğesidir. Başarısızlık yaşarsanız, başka zamanlarda tekrar denemekten çekinmeyin. Bu yeniden denemeler, harika fikirlerin başınıza gelmesine yardımcı olur.

poly bridge 2 apk

Poly Bridge 2 Apk, Oyuncuların her zaman dikkat ettiği bir faktör, bütçe açısından sınırdır. Bazen bir köprü yapmayı ve yeni perdeyi geçmeyi başarsalar da yine de tatmin olmadılar. Projeyi tamamladıktan sonra pozisyonlarını öğrenebilirler. Aynı zamanda sistem diğer oyunculara da çözümler sunuyor.

Poly Bridge 2 Sistem Gereksinimleri, Referansları ile ilham alacak ve sonraki seviyeler için ilginç tasarımlara sahip olacaksınız. Aynı zamanda bu tür sıralamalar ile oyuncular maliyetleri düşürmek için tekrar tekrar oynayabilecekler. Yavaş yavaş, bu oyunu daha çok sevdiklerini ve üzerinde daha fazla zaman harcadıklarını hissediyorlar. Oyuncuların yaratıcılığını harekete geçirmeye yardımcı olan oyunlardan biri olduğu söylenebilir.

poly bridge 2 apk

Poly Bridge 2 Apk, oyuncuların yaratıcı ve hesaplı olmasını gerektiren bir köprü kurma oyunudur. Yaptığınız projelerin kaliteli olması gerekiyor ama yine de belli bir bütçeye saygı duyuyor. Bu, oyuncuların istedikleri köprüleri oluşturmalarına yardımcı olur. Ayrıca en iyi çözümü bulmak için tekrar tekrar deneyebilirler. Bu oyunun getirdiği olumlu faktör budur. Poly Bridge 2 oyununda kendinize meydan okumaktan çekinmeyin!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Poly Bridge 2

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (180 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Poly Bridge 2 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Poly Bridge 2
Poly Bridge 2 1.42 MOD
Ekim 26, 2021 180 MB

Mod İçeriği:

Tam/Ücretli

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X