Bus Simulator Indonesia Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Bus Simulator Indonesia … Bus Simulator Indonesia is the most famous version in the Bus Simulator Indonesia series of publisher Maleo
Yayıncı Maleo
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut Varies with device
Versiyon 3.6.1
Mod Version 3.6.1
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 22 Haziran 2021
Android Android Simulasyon Oyunları
4.3 ( 489 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

1/5 - (1 vote)

Bus Simulator Indonesia Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Simülasyon oyunları sürekli çalışan oyunlardır ve bazı araştırmalara göre simülasyon oyunlarını oynayan erkeklerin daha performanslı, keskin zekalı ve çok görevli olmalarına neden olmuştur. Ayrıca, gerçek dünya sistemlerini tasarlarken bize pratik geri bildirim sağlayabilirler. Simülasyon oyunları gerçek hayatta olduğu gibi çalışır ve bu oyunları oynarken içinde boğulursunuz. Bugün burada Bus Simulator Indonesia adlı en iyi simülasyon oyunlarından birini tanımlıyoruz.

Bus Simulator Indonesia Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Bus Simulator Indonesia Sınırsız Para Hileli Mod Apk

LifeAfter Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Yerel bir otobüs şoförü gibi gerçekçi Endonezya yollarında bir otobüse binmeniz ve görevleri tamamlamanız gereken bir Otobüs simülasyon oyunudur. Açıklama dışında, size Bus Simulator Indonesia – Bus Simulator Indonesia Mod Apk’nin değiştirilmiş sürümünü de veriyoruz. Sonsuz satın alma ve serbest varlık piyasalarını serbest bırakma eğiliminde olan sınırsız para gibi birçok komut dosyasıyla öne çıkıyor. İndirmeli ve nasıl beğendiğiniz ve en sevdiğiniz özellikler hakkında yorum bırakmalısınız.

Bu Makaleyi Keşfedin

Endonezya’da gerçek Otobüs sür

Bus Simulator Indonesia birinci sınıf bir simülasyon oyunudur. Maleo tarafından 27 Mart 2017’de geliştirildi ve şimdiye kadar 50.000.000’den fazla uygulama indirmesi ve 1.000.000’den fazla olumlu kullanıcı derecelendirmesi kazandı. Endonezya’ya özgü gerçekçi şehir yapıları ve gerçekçi otobüslerden oluşan çevrimdışı bir Android oyunudur. BUSSID olarak da bilinir.

Yani Bus Simulator Indonesia, gerçek hayattaki bir Otobüs şoförü olarak neyi sevdiğini deneyimlemenize izin verecek. Ayrıca bu oyun size otobüslerin kontrollerini ve diğer detayları da öğretecek. Bu oyunu oynarken kendi görünümünüzü tasarlayabilir, Endonezya şehirlerinin çoğunu ve birçok indirme ve ses efektinden oluşan nefes kesici Endonezya dilini deneyimleyebilirsiniz. Yani bir simülasyon oyuncusuysanız ve simülasyon oyunları oynamayı seviyorsanız, bir kez denemeniz gerekir.

Bus Simulator Indonesia Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Zarif grafikler ve Ses efektleri

Bus Simulator Indonesia, oynarken sıkılmanıza asla izin vermeyecek zarif grafiklere sahip bir Endonezya oyunudur. Hatta bir saniye bile sıkılmadan bütün bir gün oynayabilirsiniz. Endonezya’nın neredeyse tüm ünlü şehirlerini içeriyor ve yine de her gün en yeni özellikler ve gerçek Endonezya haritalarında bulunan en güncel yerler ile güncelleniyor.

Grafikler ve şehirler dışında, bu oyun da aynı Endonezya dilinde yazılmış en rafine ses modellerinden oluşur. Burada “Om Teloet Om!” gibi günlük kullanım ayetlerini deneyimleyebilirsiniz. bu da temelde Amca, Kornasını Korna, İngilizce amca ve bunun gibi daha fazla ayet anlamına gelir. Otobüsleri ve kornalarını seviyorsanız, bu oyun araba sürerken asla sıkılmanıza izin vermeyen havalı ve eğlenceli kornalarıyla sizi şaşırtacak.

Gelişmiş Otobüs Sürücüsü Simülasyonu

Bus Simulator Indonesia, şu anda farklı türde otobüsler, kornalar ve sokaklar içeren en iyi android simülasyon oyunudur. Temel olarak, bu oyunda Wonogiri ve diğerleri gibi harika Endonezya şehirlerine sahip olacaksınız. Ayrıca, tüm şehirleri takip edebilir ve gerçek hayattaki Endonezya ile aynı yerlerin çoğunu elde edebilirsiniz. Pekala, bu oyun, otobüsler, sürücüler, modüller, vinçler ve oyundan keyif almanızı sağlayacak çok daha fazla oyun içi varlık satın alabileceğiniz oyun parası olarak RP’lerden oluşuyor.

Bus Simulator Indonesia Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Pekala, bu RP’ler yüzlerce rupiye mal oluyor ve bunları görevleri tamamlayarak kazanıyorsanız, bunun için uzun yıllar harcamanız gerekecek. Ama burada sizin için en basit fikre sahibiz – Bus Simulator Indonesia Mod Apk. Oyunda ihtiyacımız olan her şeyi satın almak için sınırsız para sunan premium veya büyülü bir uygulamadır. Üstelik bu sınırsız RP’ler, otobüslerinizi, motorlarını, süspansiyonlarını, lastiklerini ve neredeyse tüm bileşenlerini ücretsiz olarak yükseltmenize de yardımcı olacaktır. Bu yüzden sadece indirin ve tek bir kuruş ödemeden profesyonel sürüşün keyfini çıkarın.

Sınırsız paranın tadını çıkarın

Bus Simulator Indonesia Mod Apk, sınırsız para senaryosu ile öne çıkar, buna göre istediğiniz her şeyi satın alarak sonsuz oyun içi RP alabilirsiniz. Bayu, Mulyono, Gilang ve Annisa adlı dört farklı sürücüden oluşan bu oyun, 500,00 INR’den başlayıp 2000,00 INR’de biten sürücü satın almak için bu RP’leri kullanabilirsiniz. Böylece bu sürücüleri RP’ler aracılığıyla satın alabilir ve daha iyi hız ve mola için otobüslerinizi yükseltebilirsiniz.

Bunların dışında Bus Simulator Indonesia Mod Apk size otobüs içinde Egzoz özelliği kazandıracak en yeni güncellemedir. Bu oyunu oynarken egzozu kullanabilir ve otobüsün maksimum hızını rahatlıkla 200 km/s’nin üzerine yükseltebilirsiniz. Üstelik bu RP’lerden sonsuz egzoz ve sınırsız vinç de satın alabilirsiniz. Bu özelliği en az bir kez kullanmalı ve oyun içinde istediğiniz her şeyi satın almalısınız.

Bus Simulator Indonesia Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Reklamsız sürüş yapın

Bu oyunu daha önce oynadıysanız, içindeki reklam doluluğunu bilmelisiniz. Değilse, size söyleyeyim – Resmi Otobüs Simülatörü Endonezya oyunu, diğer tüm oyunlardan çok daha fazla reklam içerir. Ayrıca parasız bir şey satın almanız gerekiyorsa, 30 saniyeden uzun reklamları tam olarak izlemeniz gerekir.

Ancak Bus Simulator Indonesia Mod Apk’yi indirdikten sonra endişelenmeyin, çevrimiçi reklamlara asla takılmayacaksınız. Temel olarak, tüm reklamları engelleyen reklamsız bir uygulamadır – Banner, Görseller ve Video. Resmi olandan sıkıldıysanız, bu mistik olanı denemelisiniz.

Nihai Karar

Bus Simulator Indonesia Mod Apk, sadece aşağıdaki linkten indirebileceğiniz ve android cihazınıza yükleyebileceğiniz, oynaması ücretsiz bir oyundur. Bu oyunun ana rolü, bu oyunda istediğiniz her şeyi satın alıp yükseltmeniz için size sınırsız para ve ücretsiz alışveriş özelliği vermektir. Ayrıca, son resmi oyun gibi olmayan, reklamsız bir sürümdür. Herhangi bir şüpheniz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde onlara sorabilirsiniz veya karşı tarafta, bu olağanüstü oyunu aşağıdan ücretsiz olarak indirmeniz yeterlidir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Bus Simulator Indonesia Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (Varies with device)

İndirmek için şuanda Hazırsın Bus Simulator Indonesia Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
1/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Bus Simulator Indonesia Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Bus Simulator Indonesia Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3.6.1 apk
Mayıs 15, 2022 Varies with device

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X