LifeAfter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim LifeAfter: Night falls … LifeAfter: Night falls is the most famous version in the LifeAfter: Night falls series of publisher X D Global
Yayıncı X D Global
Tür Macera Oyunları
Boyut 79M
Versiyon 1.0.161
Mod Version 1.0.161
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 5 Mayıs 2022
Android Android Macera Oyunları
4.2 ( 477 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

LifeAfter Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Dünyanın sonundaki bir zombinin kıyameti konusunun meraklısı mısınız? Cevabınız evet ise, bunun gerçek hayatta olmasını isteyeceğinizi tahmin ediyoruz. Hayatında en az bir kez bunu dilemiş olabilirsin, değil mi? Kıyameti kendi başımıza dünyaya getiremeyiz, ama kesinlikle fantezini tatmin edecek bir şey sunabiliriz. Olağanüstü oyun Life After MOD APK, bir oyuncu olarak kendi yaşamınız için hayatta kalmak için oldukça zorlu bir çaba göstermeniz ve tüm bu zombi saldırılarından kendinizi kurtarmanız gerektiğinde, tam bir zombi kıyameti ile birlikte gelir.

LifeAfter Sınırsız Para Hileli Mod Apk
LifeAfter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

State of Survival Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Oyunun, Life After MOD APK oyununun lansmanı ile başlayan bir hikayesi var. Bazı doğal afetler ve diğer dışsal akıl yürütmelerle bölge üzerinde gelişen bu tuhaf enfeksiyon var. Enfeksiyon her yere yayılmaya başlar ve çok geç olmadan bölgeye saldırır. Bu, insanların kontamine zombilere dönüşmesine yol açar, bu da söz konusu enfeksiyona bir tepki gibi görünüyor ve normal insanların aynı şekilde davranması çok imkansız olan engellenmiş hareket ediyor.
Sonra Life After MOD APK, uzunca bir süre geçtikten sonra, birkaç kurtulanla birlikte göründüğünde enfeksiyonun belirli alanı tamamen yok ettiğini gösteriyor. Enfeksiyondan kaçınmayı başardılar ve siz de grupta onlardan birisiniz. Daha sonra oyun, hayatta kalma görevinizi iyi ya da en azından asgari düzeyde yaşamak için sunar. Güneş battığında, yarı ölü insanların mırıltıları veya yakındaki kükremeleri etrafta dolaşmaya başladığında, korumalı ve güvenli bir saklanma yerine saklanmanız isteniyor. Burada yapabileceğiniz tek şey, o zombilerden herhangi birinin avı olmamak için dua etmek ve güneş içeri girene kadar devam etmek.

Bu Makaleyi Keşfedin

Her zaman hayal ettiğiniz gibi kıyamette hayatta kalma modunuzu açın

Life After MOD APK tamamen hayatta kalma ile ilgilidir. Bazen sizi hüsrana uğratır, hayal kırıklığına uğratır veya bazen başarısızlıklar için sinirlerinizi en iyi şekilde kullanabilir ve hatta o adrenalin pompalamasından çığlık atmanıza neden olabilir. Yani kıyamette bunu istediyseniz, bu Life After MOD APK, size sunacak en iyisine sahiptir.
Burada hayatta kalmak için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız – malzeme toplamaktan sığınağınızı kurmaya ve muhteşem silahları toplamaya/kilidini açmaya kadar. Yol boyunca, hayatta kalmanızı tüm hızıyla devam ettirmek için sağlık puanlarınızı (HP) korumak için bir zorunluluk olan hazırlamanız gereken yiyecekleri de keşfedeceksiniz. HP’nizin yanı sıra Huger, Health, Sıcaklık ve Vitality göstergelerinize de yeşil renkte bakmanız gerekir. Çünkü bunların hepsinin yeşil olması, zombileri savuşturmak için gereken sağlam sağlığınızı gösterir.

LifeAfter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Hayatın tehlikedeyken savaş

İğrenç enfeksiyon göz açıp kapayıncaya kadar yayıldığında insan dünyasında her şey alt üst olur. Yolunda acımasızca tüm dünyayı sararken, Cehennem, Life After oyununda sizi onlardan biri yapan hayatta kalma gözünden çok uzak değil gibi görünüyor. Hayatta kalmak için yiyecek ve diğer canlılara ait olmak için savaşmanız gerekeceğinden hayatınızı tehlikede tutun. Karlı gecenin iğneleyici soğuğundan bitkin hissedeceksiniz.
Zombilerin hırlaması, konaklamanızdan çok uzakta olmayacak. Güneşin her saniyesi batarken, saatin tik takları üzerine, kaçınılmaz korkunç korku dolu bir gecenin yaklaştığını söyleyebileceğiniz zaman, tüyleriniz diken diken olacak. Şimdi Life After oyunu, “o ölü dünyada ne kadar ileri gideceksin?” diye soruyor.

Sadece zombiler değil, hayatta kalanlar da en kötü durumdaki rakipleriniz olacak.

Sizinkine benzer talihsiz kaderlere sahip olan çürümüş zombilerin tüm bu azgın öldürmelerinin yolculuğu boyunca birçok insanla tanışacaksınız. Sadece sizi uyarmak gerekirse, orada hayat zor ve herkes yaşamak için herhangi bir aşırıya gidebileceği hayatta kalma modunda – çünkü hayat bu noktada en önemli şey.
Hem bu insanlar hem de sizin benzer bir ırktan olmanıza rağmen, hayatta kalmak ve yiyecek çalmak için her türlü imhayı planlamaya hazırlar – iyi yaşamak ya da en azından asgari düzeyde yaşamak için. Bu yüzden yolunuza çıkabilecek olası saldırılara karşı dikkatli olun. Tüm yiyeceklerinizi, kıyafetlerinizi, silahlarınızı, her şeyinizi ele geçirebilirler! Söylendiği gibi – hayat tehlikede. Dikkatle ilerleyin!

LifeAfter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Ekip çalışmasının en iyi şekilde çalışmasını sağlayın

Peki, tüm bu rakip ‘insanları’ duyunca cesaretiniz kırılmasın. Diyelim ki, hayatta kalmak için sağlam yoldaşlar yapma potansiyeline sahip olabilecek iyi kurtulanlarla size bahşedilen bir iyi şans taşına çarpabilirsiniz. Ekip ile toplanan yiyecek, cephane, silah parçacıkları, HP ile yardım ve diğer sağlık gösterge öğeleri vb. vb. paylaşabilirsiniz. Grupta farklı malzemeleri bir araya toplayarak bile güvenlik için kendi evinizi inşa edebilirsiniz. Aynı zamanda, saklanma ve hayatta kalma kitlerinizi korurken zombilerle savaşmak nispeten daha kolay hale gelir. Buz gibi kıtlıkta, ekip çalışması hayatta kalma umudunun ışığı olabilir.

Sizi asla sıkmayacak mini oyunlar

Life After MOD APK ile ilgili size söz verebileceğimiz tek şey, bir an bile sıkılma şansınızın olmayacağıdır. Ve bize güvenin dediğimiz zaman bize güvenin, Life After MOD APK tüm bu mini oyunlarla sizi oyuna bağlı tutmak için gelirken zaman öldürmenin hiçbir bahanesi yoktu. Tüm bu zombileri savuştururken, Life After oyununda zaman öldürmek için çeşitli mini oyunların keyfini çıkarabilirsiniz. Bunları çok oyunculu bir bölge yapmak için arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

Nihai ‘ev’ arayışında

Ev, insanlarınızın olduğu yerdir derler. Avlanma ve avlanma yolunda rakip hayatta kalanlar ve hatta bazı sağlam arkadaşlar bulacaksınız. Yolculuk boyunca kime güveneceğiniz size kalmış.
Tüm yorucu kovalamacalarınız, acılara ve kavgalara tahammülünüzle, yaşamanın zorluklarına karşı savaşmak için benzer bir yolculukta olan bazı güvenilir yoldaşlar umudun ipi olabilir. Yargılama duygunuzla, doğru takım oyuncularını arkadaş olarak bulmak ve seçmek sizin becerinize kalmış.
Daha sonra, karlı gecede o hırlayan zombilere karşı saklanma yerinizi ve hatta savaş stratejinizi nereye kuracağınızı birlikte çözebilirsiniz. Binanın her bir karesinin samimi ve dikkatli bir şekilde inşa edilmesiyle, tüm bu takım arkadaşlarınızla birlikte tek bir grupta – enfekte olmuş terk edilmiş zombi dünyasından gizlenmiş son evinizi verebilir.

LifeAfter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Böyle? Hala seni havaya uçuracak bir şeye ihtiyacın var mı? Peki ya tüm bu oyun jetonlarını ve veri kaynaklarını sınırsız olarak ÜCRETSİZ olarak aldığınızı söylesek? Ve evet, herhangi bir yakalama yok. Hayır, şimdi soracağınız şey bu olabilir diye reklam izlemek zorunda kalmayacaksınız. Öyleyse ne bekliyorsun? Kıyamet hayalini gerçekleştiriyorsun, Life After MOD APK’mızda sınırsız paraya sahip olabilirsin ve diğer tüm premium avantajların kilidi açıldı, satın almak ve gece boyunca hayatta kalmak için istediğin her şeyi kullanmak, VE BUNLARIN HEPSİ ÜCRETSİZ – hayır artık paralar için satın alma yapılması gerekiyor! Başka? Haydi, bugün indirmeye devam edin ve hayatta kalan en iyi benliğinizle zombi dünyasındaki fantezinizin en iyisini tadın.

Rating

4.7

( 3 Votes )
Please Rate!
LifeAfter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (79M)

İndirmek için şuanda Hazırsın LifeAfter: Night falls Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

LifeAfter Sınırsız Para Hileli Mod Apk
LifeAfter Sınırsız Para Hileli Mod Apk 1.0.161 apk
Mayıs 14, 2022 79M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X