Pocket Ants Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Pocket Ants: Colony Simulator… Pocket Ants: Colony Simulator is the most famous version in the Pocket Ants: Colony Simulator series of publisher Ariel-Games
Yayıncı Ariel-Games
Tür Strateji Oyunları
Boyut 75 MB
Versiyon v0.0749
Mod Version v0.0749
Total installs 10.000.000
Content Rating Everyone
Güncelleme 13 Ağustos 2022
Android Android Strateji Oyunları
4.4 ( 783 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Pocket Ants Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Cep karıncaları kolonisi mod APK, Play Store’da ve diğer ünlü uygulama mağazalarında bulunan orijinal cep karıncaları oyununun modifiye edilmiş bir versiyonudur. tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır.
Ariel oyunları strateji oyunları kategorisinde. Simülasyon oyunları dünya çapında yaygındır ve herkes onları tam bir keyifle oynar. Doğa ve etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, cep karınca kolonisi simülatörü arzunuzu yerine getirecektir. Cep karıncaları mod APK’sini çevrimdışı indirmeyi ve herhangi bir kuruş ödemeden tüm özelliklere sahip olmayı unutmayın. Bu oyun eğlenceli ve sorumlu bir şekilde veriyor. Verilen grafikleri ve görüşleri takdir edeceksiniz. Çok çaba gerekiyor, ama merak etmeyin; zor değil; sakin ol. Cep karıncaları, mükemmel strateji unsurlarına sahip bir tür Simülatördür. Koloni simülatörü veya sıra dışı Simülatör, karıncanızın hattını kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Artık karınca yuvalarının içine bakma ve her bir böceğe belirli görevlerde yardım etme seçeneğiniz var.

Pocket Ants Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Pocket Ants Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Last Day on Earth Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Cep karıncaları mod APK, bal özü, diğer ölü böcekler, tahıllar, yapraklar, tohumlar, samanlar vb. gibi sınırsız kaynaklar sağlar. Cep karıncaları kolonisi simülatörü mod APK, karınca grubunun dürüst yaşamını simüle eder. Cep karıncaları mod APK, oyuncuya bu oyunda ilerlemek için benzersiz bir görev sistemi verir. Belirli kaynakları elde etmek için birden fazla farklı göreve katılmanız gerekir. Oyunda ilerledikçe birçok zorlu ama heyecan verici oyun seviyesiyle karşılaşacaksınız. Karıncalar için daha iyi bir yuva inşa etmelisiniz, ancak yuvanın üzerindeki tehlikeye dikkat edin. Bir karıncanın hayatının her yönü bu oyunda ele alınmaktadır. Ancak, alışveriş için kaynak toplamanız ve değerli taşlar kazanmanız gerekiyor. Ancak, bu oyunu indirmeli ve tadını çıkarmalısınız. Bu çok basit ve kolay bir oyundur; her yaştan insan oynayabilir. Ayrıca bu oyun sayesinde çok para kazanabilirsiniz.

Bu Makaleyi Keşfedin

Cep karıncaları mod APK nedir?

Cep karıncalarında Android oyuncu MOD APK ile başlamak için, koloni simülatörleri, koloninin ilk işçi karıncaları olarak oynama şansına sahip olacaklar. Bitirmeniz gereken birçok önemli görev var: Karınca koloninizi oluşturmaya çalışırken bağımlılık yapan oyun oynama veya simülasyonla eğlenmek. Bu modda, varyantlar premium özelliklere ve araçlara ücretsiz erişime sahiptir. Kilidi açılmış karıncalar ve karakterler, bina kapasitesi ve yerleri, araçlar ve yöntemler vb. tüm reklamlar engellenip kaldırılmıştır. Sadece bu değil, tamamen etkileşimli oyun oynamanın keyfini çıkarabilir ve karıncaları ve davranışlarını özgürce keşfedebilirsiniz. Bu heyecan verici oyun size keşfetmeniz için eksiksiz bir simülasyon deneyimi sunacak. Ayrıca, birçok oyun içi öğe ve deneyimle özgürce etkileşime geçin. Aklını istediğin zaman tatmin et,

Özellikler

Cep karıncaları, tüm böcekler, size bir macera deneyimi yaşatır. Sadece bir orduya liderlik etmek senin işin değil.
Diğer şeyler de ilginç ve en önemlisi grafikleri Boom Beach özel sunucu oyununa benziyor. Bu oyunla ilgili incelemelerimizi okumaya başlayın; daha fazla özelleştirme aşağıda yazılmıştır.

Kapsamlı işlevlerle yöneticinin rolü

Pocket ants mod APK, karınca topluluğuna liderlik etmek için yönetici rolünü oynadığınız bir oyundur. Kaynakları toplamak ve sağlam bir yaşam üssü inşa etmek için ordunuzu geliştirmeniz gerekiyor. Birliğinizin kraliçelerini, cep sihirdarı hilelerinde işçi ordusunu artırmaktan korumanız yardımcı olacaktır. Pocket ants mod APK, strateji tabanlı bir oyundur; bu, kırmızı karıncanın Kraliçesini yenmek için iyi hazırlanmış bir strateji geliştirmeniz gerektiği anlamına gelir.

Bir karınca kolonisi ve yiyecek koleksiyonu inşa etti

Bu oyunun başında, karıncalar için bir koloni inşa etmeniz gerekecek. Zamanla ve karıncaların ihtiyaçlarının artmasıyla birlikte kolayca hayatta kalabilmek için koloninizde bir uzantı yapmanız gerekiyor.
Bu sayede karıncalar hızlı bir şekilde ürerler ve daha fazla kraliçe elde edersiniz. Ayrıca, karıncalar için bir hapishane mahkum odaları inşa etmelisiniz. Ancak bu, tüm oyunun çok ilginç bir özelliğiydi. Yiyeceklerin toplanması karıncalar için ana görevdir. Buna rağmen farklı karıncalara farklı görevler verebilirsiniz. Kurduğunuz ordunun yardımıyla koloninize sahip çıkmanız gerekiyor. Diğer tarafta, bazı karıncalar diğer Kraliçe’yi beslemekle meşgul; o zamana kadar karıncalara görevlerini unutmamaları gerektiğini hatırlatmalısın.

Her zaman saldırıya hazır, çeşitli görevlerle buluşmalar.

Ordunuz düşmanlarınızla savaşmaya hazır olmalıdır; diğer yaratıklar koloninize girer girmez alarm çalar. Bal arısı veya örümcek gibi o yaratığa ordunuzu göndereceksiniz. Bir yaratığı canlı olarak tutuklarsanız, onu ordunuza katılmaya zorlayabilirsiniz, bu da bizim yan ekibimizin işine gelebilir. Görevler, yetenek testinizdir. Görev zorluk seviyeniz de zamanla artar. 
Ancak bu görevler herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymaz. Derecelendirmeniz için görevleri çevrimdışı olarak kolayca oynayabilirsiniz.

Ücretsiz ekipmanla birlikte başkalarını yağmalayın

Ayrıca, arkadaşlarınızın ve diğer oyuncuların birçok farklı kolonisi var. Kendinizi daha zayıf hissediyorsanız, kolonilerini işgal edebilirsiniz. Her şeyden önce, kolonilerini ziyaret etmelisiniz. 
Ve ondan sonra, onları istila edeceksiniz. Bu özellik oyuna daha fazla eğlence ve heyecan katıyor. Ücretsiz alışveriş tüm model oyunların en yaygın özelliğidir; Bu özellik ile parasız olarak dükkana gidebilir ve istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz; bu şekilde, oyun için her faydalı eşyayı özgürce kazanabilirsiniz.

Pocket Ants Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Şimdi, bu makalenin sonuna gelmelisiniz. Bu oyunu nasıl oynayacağınız hakkında bir fikriniz var. Sonuç olarak, bu oyunun mükemmel bir simülasyon ve strateji oyunu olduğu sonucuna varıyoruz.
İnsanlığı değil karıncaları yönetirken zorluk çekmezsiniz. Her şey mükemmel bir şekilde açılır ve reklamsız oyun platformu. Bu oyun daha zevkli ve bu oyuna bağımlılık.
Bu harika uygulamayı yüklemeli ve sıkıcı şeyler olmadan zamanınızı ilginç hale getirmelisiniz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Pocket Ants Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (75 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Pocket Ants: Colony Simulator Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Pocket Ants Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Pocket Ants Sınırsız Para Hileli Mod Apk v0.0749 apk
Ağustos 13, 2022 75 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X