ZEDGE Zil Sesi, Duvar Kağıdı

İsim ZEDGE Zil Sesi, Duvar Kağıdı… ZEDGE Zil Sesi, Duvar Kağıdı is the most famous version in the ZEDGE Zil Sesi, Duvar Kağıdı series of publisher Zedge
Yayıncı Zedge
Tür Kişiselleştirme Uygulamaları
Boyut 32M
Versiyon 7.19.2
Mod Version 7.19.2
Total installs 100,000,000+
Content Rating Parental guidance
Güncelleme 30 Eylül 2021
MOD Premium/Reklamsız
Android Android Kişiselleştirme Uygulamaları
4.4 ( 610 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


  • Premium özelliklerin kilidi açıldı
  • Sponsorlu banner düzeni kaldırıldı
  • Tablet modundaki tüm reklamlar banner düzeni kaldırıldı
  • Yerel admob + mopub + appboy reklamları banner düzeni kaldırıldı
  • Yerel appboy reklam mesajları devre dışı bırakıldı
  • Öne Çıkan Üst Sekme önerilen reklamlar varsayılan olarak devre dışı bırakıldı
  • Diller: Çoklu Dil
5/5 - (2 votes)

ZEDGE Apk İndir: Zil Sesleri ve Duvar Kağıtları (MOD, Premium/Reklamsız), kullanıcıların aldığı birçok görüntü ve zil sesinden yararlanarak akıllı telefonları kullanırken yeni bir deneyim getiriyor.

Akıllı telefonlar günümüzde birçok insan için yavaş yavaş vazgeçilmez bir cihaz haline geldi. Birçok durumda birçok farklı görevi yerine getirir, kullanıcıların birçok şeyi hızlı bir şekilde aramasına ve kendilerini eğlendirmesine yardımcı olur. Bu nedenle, her kişi zedge nedir için oldukça kişisel olduğu ve bildirim görüntüsü ve sesi gibi istedikleri her şeyi değiştirebilecekleri söylenebilir. Ancak bu faktör genellikle kullanıcılara tercihlerine göre benzersiz ve karakteristik unsurlar verir. Bu nedenle, bugün size sunulan uygulama, yukarıdaki medya, ZEDGE Duvar Kağıtları ve Zil Sesleri ile ilgili büyüleyici bir işleve sahiptir.

Bu Makaleyi Keşfedin

ZEDGE Duvar Kağıtları

zedge apk indir

KULLANICILARA BENZERSİZ DUVAR KAĞITLARINI GETİRİN
ZEDGE, genellikle duvar kağıtları veya zil sesleri olarak kullanılan bir resim ve ses koleksiyonuna sahiptir. İşlevi basit olsa da kullanıcılarına birçok fayda sağlar. Yukarıdaki iki araç hakkında çeşitli kaynaklardan çok fazla şey aramalarına gerek kalmayacak. Bu yüzden zedge atatürk uygulamayı açın ve sevdiğiniz bir şeye çok zaman ayırın. Aynı zamanda, sizin için de heyecan verici bir zaman.

Uygulama size herkesin deneyimlemek isteyeceği önemli bir fotoğraf portföyü sunar. İlgi alanlarına ve durumlarına göre arayabileceğiniz farklı konulara sahip çeşitli görseller bulabilecekler. Aynı zamanda, getirebileceği deneyimler nedeniyle güzel zedge beşiktaş görüntüler bulmak da nazik ve tamamen eğlencelidir. Her çarpıcı görüntü, kullanıcıya belirli bir duygu ve izlenim verir ve onlardan bakmak zordur.

ZEDGE İndir

zedge apk indir

Aynı zamanda, herhangi bir fotoğrafı indirirken, herhangi bir kullanıcı, cihazını daha güzel bir şekilde dekore etmek için getirebilecekleri kaliteyi hemen düşünecektir. Uygulama, bu ihtiyacı karşılamak için size HD’den 4K’ya kadar birçok kalitede görüntü getirecektir. Böylece depolama veya başka herhangi bir dilek için en iyi kalitede herhangi bir görüntüyü güvenle kullanabilirsiniz.

Kendiniz için güzel öğeler bulmanın yanı sıra, uygulamanın arka plan zedge arka plan özelleştirme işlevini de göz ardı edemezsiniz. İşleri ilginç hale getirmek için resimlerinize bazı eğlenceli ayrıntılar ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama, kullanıcının renkleri istediği gibi özelleştirebilmesi için bir filtre de sağlar. Bu işlev, zahmetsizce çekici görüntülerinize yeni renkler getirmek için diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarına benzer şekilde çalışır.

ZEDGE Zil Sesi

ÇEKİCİ ANİMASYONLAR
Hareketsiz görüntülerin yanı sıra, uygulamanın sağlayabileceği hareketli duvar kağıtlarını da göz ardı edemeyiz. Her canlı duvar kağıdının kendine özgü efektleri vardır ve her göründüklerinde kullanıcıyı veya izleyiciyi etkiler. Dolayısıyla bazı durumlarda, bazı kullanıcılar bu tür görselleri kullanmayı sever. Ancak kullanım sırasında gerçekten de animasyonlarla ilgili soruları olacaktır.

En çok sorulan sorulardan biri, bu görüntülerin elde taşınabilir cihazlarda ne kadar pil tükettiğidir. Bu uygulama için, üretici tüketim seviyesini onayladığı için kullanım için tamamen güvenli olabilirsiniz. Bu animasyonlar yalnızca cihazınızla çalışır, dolayısıyla bu tür zedge apk download görüntüleri kullanmaya başlamadan önce bu da göz önünde bulundurmanız gereken bir şeydir. Aynı zamanda uygulamanın getirebileceği faydadır.

CİHAZINIZ İÇİN DOĞRU SESİ SEÇİN
Uygulama size farklı niteliklere sahip birçok resim getiriyor ve deneyimleyebileceğiniz birçok heyecan verici sesi de unutmaz. Cihazınız, deneyim sırasında telefondaki temel ses öğeleriyle de belirli bir can sıkıntısı getiriyor. Böylece zamanla, onları değiştirmek ve deneyiminizi yenilemek için yeni sesler kullanmak isteyeceksiniz.

ZEDGE Apk İndir

Çeşitli amaçlar için çeşitli sesler arasından seçim yapabilirsiniz ve deneyim, resmi seçmek kadar eğlencelidir. Bildirimler, zil sesi ve daha pek çok etkileyici ses bulabilirsiniz. Aynı zamanda, yeni şeyler keşfedebileceğiniz ve bunları hızla uygulayabileceğiniz tek bir zedge alarm uygulamadır. Zamanla, uygulama aracılığıyla daha yeni öğeleri de bulabilirsiniz.

YENİ ŞEYLERİ GÜNCELLE
Bir görüntü ve ses kitaplığı için, herkesin sevdiği bir özellik, kullanıcıların deneyimlemesi için en heyecan verici şeylerle sürekli olarak güncellenir. Aynı zamanda bu uygulama için de geçerlidir, çünkü önemli tatillerde her zaman çağdaş unsurlarla güncellemeler olacaktır. Aynı zamanda, anında erişebilmeniz ve arama yapabilmeniz için size bildirimler gönderecektir. Bu nedenle, uygulamanın size sunduğu benzersiz öğelerin hiçbirini göz ardı etmeyin.

ZEDGE™ size en iyi arka plan duvar kağıtlarını ve zedge anime harika zil seslerini ücretsiz verir!
Telefonunuzu bir HD duvar kağıdı, canlı duvar kağıdı, alarm sesi veya zil sesi ile kolaylıkla kişiselleştirin. ZEDGE™, Android telefonunuz için milyonlarca ücretsiz arka plan, canlı duvar kağıtları, çıkartmalar, zil sesleri, alarm sesleri ve bildirim sesleri içeren kapsamlı bir katalog sunar. Her Şeyi Arayın – ZEDGE™’de

Bu son derece popüler kişiselleştirme uygulamasını zaten yükleyen 350 milyondan fazla kişiye katılın.

zedge apk indir

Duvar kağıtları
• Daha fazla duvar kağıdı uygulaması aramanıza gerek yok. En yaygın ekran boyutlarını destekleyen sonsuz sayıda ücretsiz arka plan seçimi.
• Arka plan olarak kullanmak için full HD duvar zedge açılmıyor kağıdını ve 4K duvar kağıdını destekler.
• Siyah bir telefon duvar kağıdı ya da kız gibi bir duvar kağıdı mı istiyorsunuz? Sende var!
• Kilit ekranı duvar kağıtları, ana ekran duvar kağıtları veya her ikisini aynı anda uygulama seçeneği.
• Seçili aralıklarla dönen yeni bir arka planı otomatik olarak seçme seçeneği.
• Arka planınızı harika filtreler ve çıkartmalarla özelleştirin.

ZEDGE Profesyonel Apk

Canlı Duvarkağıtları
• Ana ekranınızda arka plan olarak harika video efektlerine sahip olduğunuzu hayal edin. Sende var!
• Canlı duvar kağıtlarımız pilinizi tüketmez – yalnızca ana ekranınızı açtığınızda bir kez oynatılır.
• Ek yeni canlı duvar kağıtları zedge bilgisayar duvar kağıtları yüklemenize gerek yok – uygulamaya yerleştirilmiştir.
• Her zevke uygun kaliteli canlı duvar kağıtlarından oluşan kapsamlı katalog.

Zil sesleri
Daha fazla zil sesi uygulaması aramanıza gerek yok. Müzik, efektler ve komik tonlar da dahil olmak üzere sonsuz sayıda ücretsiz zil sesi seçimi. Muhtemelen dünyadaki en büyük ücretsiz zil sesi seçimi.
• Kişiye özel zil sesleri, alarm sesleri ve varsayılan zil sesi ayarlama seçeneği. Anneniz veya kız kardeşiniz için harika bir zil sesi uygulayın.

Alarm ve Bildirim sesleri
• Çok çeşitli bildirim sesleri, uyarı sesleri ve komik tonlar.
• Bir uyarı ve alarm sesi ayarlama seçeneği.

zedge apk indir

Favori ve Kaydet
• İndirmeden favorilere ses veya duvar kağıdı ekleyin.
• Tek bir basit oturum açma ile tüm cihazlarınızda zil seslerinize ve arka planlarınıza erişin.
• Sevgililer Günü, Babalar Günü, Anneler Günü, Yeni Yıl, Cadılar Bayramı ve Noel gibi özel günler ve tatiller için sınırlı sayıda tatil duvar kağıtları ve zil sesleri ile doğum günleri, yıldönümleri, mezuniyetler ve daha fazlası için harika özelleştirmeler hakkında bildirimler alın.

ZEDGE Apk Premium

Uygulama izni bildirimi
• Kişiler: Adres defterinizdeki kişilere zedge bildirim sesi ayrı ayrı zil sesleri ayarlamak istiyorsanız isteğe bağlıdır.
• Fotoğraflar/Medya/Dosyalar: Özel bir duvar kağıdı, zil sesi veya bildirim sesi kaydetmenize ve kullanmanıza izin vermek için gereklidir.
• Depolama: Halihazırda ayarlanmış arka plan, zil sesi veya bildirim sesini görüntülemek veya kullanmak için gereklidir.
• Sistem ayarları: Varsayılan telefon zil sesi olarak bir zil sesi uygulamak istiyorsanız isteğe bağlıdır.
• Konum: Bulunduğunuz yere göre kişiselleştirilmiş öneriler istiyorsanız isteğe bağlıdır.

Bizim sözümüz
Medya kitaplığınızdaki, depolama alanınızdaki veya kişi listenizdeki hiçbir kişisel bilgiyi veya dosyayı içe aktarmıyoruz veya kullanmıyoruz.

Zil seslerini seviyoruz, duvar kağıtlarını seviyoruz – ve çeşitliliği seviyoruz!

ZEDGE, HER ŞEY SİZ™

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
ZEDGE Zil Sesi, Duvar Kağıdı

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (32M)

İndirmek için şuanda Hazırsın ZEDGE Zil Sesi, Duvar Kağıdı Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

ZEDGE Zil Sesi, Duvar Kağıdı
ZEDGE Zil Sesi, Duvar Kağıdı 7.19.2 MOD
Eylül 30, 2021 32M

Mod İçeriği:

Premium/Reklamsız

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X