Card Wars – Adventure Time

İsim Card Wars  Adventure Time… Card Wars  Adventure Time is the most famous version in the Card Wars  Adventure Time series of publisher
Yayıncı Card Wars
Tür Kağıt Oyunları
Boyut 208 MB
Versiyon 1.11.0
Mod Version 1.11.0
Güncelleme 31 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para/Hepsi Açık
Android Android Kağıt Oyunları
( 644 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Sınırsız para, yakut
5/5 - (1 vote)

Card Wars Adventure Time Apk, 2010 yılında yayınlanan çizgi film macera zamanı, yakın arkadaşı Jake ile 14 yaşındaki Finn hakkında, süper büyülü güçlere sahip ve birçok şekle dönüşen bir köpek. Gelip büyülü Ooo ülkesini, izleyicileri büyüleyen ve herkesin bu filme aşık olmasını sağlayan filmin maceralarını ve savaşlarını keşfediyorlar. Ve bugün, Adventure Time animasyon filminden uyarlanan Card Wars Adventure Time oyununun hayranlarının sevgisiyle buluşmak için telefonda oyun piyasasına girdi.

Bu Makaleyi Keşfedin

Card Wars Adventure Time İndir

Card Wars Adventure Time Apk

TANITMAK

Card Wars Adventure Time Apk, birçok kaliteli ürünle ünlü bir animasyon stüdyosu olan Cartoon Network’ün yayıncısı tarafından üretilmektedir. Oyun, birçok çekici özelliğe sahip Android platformunda yayınlandı; Oyun, bu oyunu kolayca oynamak için yalnızca telefonun Android 4.2 işletim sisteminde yapılandırmasını gerektirir. Oyun, yapım şirketi Adventure Time ile popüler animasyon filminden içerik alıyor.

Card Wars Adventure Time Pc, Bu oyunda oyuncular, takımlarının gücünü artırmak için kartları kazanmayı ve toplamayı amaçlar. Bu nedenle oyuncuların, diğer muhalif gruplarla savaşmak için askeri güçlerini kullanmak için iyi stratejilere sahip olmaları gerekir. Oyun, haritalar oluşturmak ve düşmanlarla savaşmak için savunma yapıları düzenlemek de dahil olmak üzere ilgi çekici içeriğe ve taktiksel bir oyuna sahiptir. Daha fazla taktik deneyimlemek için oyuna katılın ve oyun ayrıca her kararınızı vermeden önce dikkatlice düşünmenize yardımcı olur.

BELİRGİN ÖZELLİKLERİ

Card Wars Adventure Time Apk, Bu, harekete geçmeden önce her zaman iki kez düşünmeniz gereken bir koruma kulesi düzenlemesi ile birlikte yerleşim, savunma veya saldırı içeren bir strateji oyunudur. Rakiplerinizi yok etmek için suratsız şövalyeler, havalı köpekler, ölümsüz ilkel yaratıklar ve hatta domuzlar da dahil olmak üzere güçlü savaşçılardan oluşan bir orduya komuta edin. Sürekli saldırılar yapmak için sihir kullanın ve koruma kuleleri yerleştirin. Card Wars’a gelirken, kontrol ettiğiniz ordunun askeri gücünü tam olarak kullanmanız gerekiyor.

Card Wars  Adventure Time Apk

Card Wars Adventure Time Apk, Oyunda çağırabileceğiniz karakterler ve çağrılan canavarlar çok çeşitli sayılara sahiptir ve hepsi de çizgi film ağ serisindeki tanıdık karakterlerdir, ancak suratsız şövalye, havalı köpek, ölümsüz mısır yürüteç… Bu ordunun kalitesini artırmak için tüm yaprakları toplayın, bu oyundaki kazanç sayınızı artırmanıza yardımcı olur ve ayrıca kartları enerji Fuse ile birleştirmenize olanak tanır. Özgürce güçlü çağrılan canavarlar yaratacaksınız, ayrıca kartların sayısı daha çeşitli olacak, ardından lejyonunuz yükseltilecek ve büyüler ve taretler daha karmaşık olacak. Card Wars Adventure Time Apk 2021, Ve daha da etkileyici olan şey, Jake, BMO, Princess Bubblegum, Flame Princess… ve daha pek çok karaktere dönüşme fırsatına sahip olmanız.

NASIL OYNANIR

Card Wars Adventure Time İos, herkesin bu oyuna katılabilmesi için basit ve anlaşılması kolay bir oynanışa sahiptir. Oyunun kendi kuralları vardır; oyuncular gerçek dövüşe girmeden önce karakteri seçip masayı kurabilirler. İlk olarak, manzarayı oyun tahtasına yerleştirmeniz gerekir. Her oyuncu istediği zaman 4 farklı veya benzer manzara arasından seçim yapabilir. Oyun size oyundaki olağanüstü yaratıkları çağırmak ve büyü yapmak, Card Wars Adventure Time Android, binalar inşa etmek veya kartları etkinleştirmek için 2 sihirli puan verecek. Etkinleştirmek için oyun tahtasındaki sahnede kartınızı etiketlersiniz. Nadir kartlarla farklı manzaralara eşdeğer özel efektler elde edeceksiniz.

Card Wars  Adventure Time Apk

Card Wars Adventure Time Apk, Kartları, yalnızca doğru sahne üzerinde çalıştıkları için gözlemleyin. Nadiren tüm manzaralara uygun kartlar olacak mı? Her manzara karşılık gelen yaratıklara sahip olacaktır. Zayıf yaratıklar ortaya çıkarsa, zaferinizi geliştirmek için onları değiştirin. Hazırlandıktan sonra, sırasıyla iyi, mükemmel ve ıska olmak üzere 3 turluk üç kart çıkarmaya başlarsınız. Yaratıkların güçleri başlarının üzerindeki kan çubuğunda görünecek, bu yüzden onlara dikkat edin. Mükemmel işaretçi arama düğmesini kullanarak, rakibinize verilen hasarı ikiye katlayabilirsiniz.

GRAFİK

Card Wars Adventure Time Play Store, çizgi film ağı tarzında grafiklere sahiptir, bu nedenle oyun, özellikle genç oyuncular olmak üzere oyuncular arasında popülerdir. Oyunun görüntüsü ve rengi, Card Wars Adventure Time Apk Hilesiz, tüm oyuncuları cezbeden büyülü bir efektle birlikte güzel ve canlıdır. 3d grafiklere sahip savaşlar, maçları daha yoğun ve yoğun hale getiriyor. Oyunu hemen telefonunuza indirin ve oyunun getirdiği eşsiz savaşa katılın. Kartlarınızla tüm elleri kazanın, daha fazla yeni kart toplayın, sihirli animasyonları yükseltin ve bu harika oyunda çok daha fazla eğlence sizi bekliyor.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Card Wars – Adventure Time

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (208 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Card Wars  Adventure Time Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Card Wars – Adventure Time
Card Wars – Adventure Time 1.11.0 MOD
Ekim 28, 2021 208 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/Hepsi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X