Dragon City Mobile

İsim Dragon City Mobile … Dragon City Mobile is the most famous version in the Dragon City Mobile series of publisher Socialpoint
Yayıncı Socialpoint
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 135.2 MB
Versiyon 12.6.7
Mod Version 12.6.7
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 27 Ekim 2021
MOD Bir vuruş/Yüksek Hasar
Android Android Simulasyon Oyunları
4.6 ( 127 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • MOD MENÜSÜ
 • Bir vuruş

Not :
 •  Ayarlar > uygulamalar > ejderha şehri > izinler  bölümüne giderek depolama iznini manuel olarak verdiğinizden emin olun ve ardından depolama iznine izin verin.
 • Sıra size geldiğinde modu AÇIN ve düşman sırası geldiğinde tekrar kapatın. Aksi takdirde düşman da bir vuruş yapacaktır.
 • MENÜ MODU
 • Tanrı modu
 • Büyük Hasar
 • Not: Menü Uyarılarını Kontrol Edin.
 • Bir izin hatası alırsanız, öykünücü veya VM kullanın.
 • +A10 üzerinde çalışmayabilir
5/5 - (1 vote)

Dragon City Mobile Apk (MOD, One Hit ), oyuncuların efsanevi ejderhalar yetiştirmesine ve ejderhalara özel birçok heyecan verici ve çeşitli aktivitede savaşmasına izin verecek.

Fantastik hikayelerde sıklıkla karşımıza çıkan en görkemli ve efsanevi yaratıklar olan ejderhalar ve birçok insan dünyaya getirdikleri yıkım için bu yaratıklardan korkar. Bununla birlikte, birçok oyun onları arkadaş canlısı yaratıklar haline getirir ve sonsuz maceralarda oyuncunun arkadaşı olur. Bu açıklamalara uyan bir oyun Dragon City, oyuncuların ejderha yetiştirme deneyiminin keyfini çıkarması için rahatlatıcı, eğlenceli ve sonsuz bir oyundur. Oyun ayrıca çok sayıda olağanüstü oyun ve geleneksel mini oyunlar uygulayarak oyunun içeriğini daha zengin ve heyecan verici hale getirir. Bu oyuna geldiklerinde, oyuncular çorak ve sınırsızca genişletilebilir bir dünyaya hoş geldiniz ve onlara en güçlü ejderhaları yetiştirme hissi verecekler.


Bu Makaleyi Keşfedin

Dragon City Mobile Apk

dragon-city-mod-one-hit

EN RAHATLATICI EJDERHA BESLEYİCİ OYUN

Dragon City Mobile Apk, birçok farklı unsurun mükemmel bir birleşimidir, oynanışını geniş kılar ve oyunculara eğlenmeleri için çok sayıda içerik sunar. Oyuncunun oyundaki birincil amacı basittir, yani en güçlü ejderhaları yaratmak ve tüm ejderhalar için bir cennet inşa etmek. Aynı şekilde, oyun, her bir ejderhayı oyuncuların zevk alması için farklı ve benzersiz kılan, samimi görseller, grafikler ve olağanüstü efektler kullanır. Oyun ayrıca, oyuncuların onları dragon city apk hile 2021 android oyun club, en sevdikleri ejderhalarla eğlendirebilecekleri PvP, kampanyalar ve dünya keşfi gibi birçok heyecan verici aktiviteye de sahip olacak. Oyuncular, her şeyi otomatik hale getiren ve bir ejderha yetiştirmek için zaman kazandıran birçok çekici boşta özellik ile desteklenecek.

Dragon City Mobile Apk

EJDERHANINIZI SON EVRİMİYETE BÜYÜTÜN

Dragon City Mobile Apk, Her ejderha, üç gelişim ve evrim aşamasından geçmek zorundadır ve oyuncu daha hızlı büyümeleri için onlara yiyecek sağlayabilir. Ejderhaların evrimi hakkında bu kadar büyüleyici olan şey, yavaş yavaş şekil değiştirecekleri ve gelecekteki gücü artırmak için birçok yeni işlevin kilidini açacakları. Birçok ejderhanın, dragon city apk son sürüm 2021, belirli yerlere yerleştirildiğinde tüm ejderha şehrini daha da müreffeh yapan güçlendirmeleri bile vardır. Ancak oyuncu ejderhaların savaşmasını istiyorsa, olgunlaşmaları ve özellikleriyle en görkemli güzelliği sergiledikleri son aşamaya gelmeleri gerekir. Sadece bu değil, ejderhaların oyuncu ile diğer aktivitelere katılabileceği son evrimsel duruma ulaşmak.

dragon-city-mod-one-hit-1-1

CENNETİNİZ İÇİN YENİ EJDERHA TÜRLERİNİ EL AÇIN

Dragon City Mobile Apk, Oyunda, oyuncuların toplayabileceği sayısız ejderha ve farklı varyasyonlar, hatta oyuncunun kilometre taşını işaretlemek için bir kitap koleksiyonu olacak. Oyuncular mağaza aracılığıyla yeni ejderhalar toplayabilir veya kilidini açabilir ve görevlerden alabilir ve oyun, oyuncunun yeni bir varyasyon oluşturması için bir özellik sunar. dragon city çiftleştirme, Kuluçka Ejderhaları, yeni ejderhalar elde etmenin mükemmel bir yoludur ve oyuncunun tercihine bağlı olarak yalnızca farklı veya aynı ejderha türü olan iki yetişkin ejderha arasında yapılabilir. Başarılı kuluçkadan sonra, bebek ejderha, ana ejderhanın farklı özelliklerini getirerek oyuncunun ejderha adasını daha zengin ve çeşitli hale getirecek.

dragon-city-mod-one-hit-1-1-1

EJDERHALARINIZ İÇİN EN GÜZEL ŞEHİRLER İNŞA ET

Dragon City Mobile Apk, Ejderhalar için bir şehir inşa etmek, oyuncuların gerekli ejderha tesislerini tasarlayıp inşa edebildiği Dragon City’nin en önemli özelliğidir. Ayrıca, oyun şehri dev uçan adalar üzerine inşa edecek ve oyuncular şehri daha fazla ejderhaya ev sahipliği yapmak veya daha fazla tesis inşa etmek için sonsuza kadar genişletebilir. dragon city mod menu apk, Bununla birlikte, oyuncuların her ejderhanın farklı özelliklere sahip olduğu ve ancak doğru ortamda yetiştirildiğinde büyüyebileceği birçok farklı yaşam alanı inşa etmesi gerekir. Oyun, özellikleriyle oyuncuları her zaman şaşırtacak ve oyunculara ejderhalar için muhteşem bir şehir inşa etmek için birçok çekici seçenek sunacak.

dragon-city-mod-one-hit-1-1-1-1

EN GÜÇLÜ EJDERHALAR ARASINDA SAVAŞ

Dragon City Mobile Apk, Oyunun dövüş mekanizması esnek ve ilgi çekici, oyuncuların ejderhanın gücünün tadını çıkarması ve hayranlık duyması için sıra tabanlı ve gerçek zamanlı stratejinin mükemmelliğini uyguluyor. Ayrıca, her ejderhanın kendine has özellikleri ve unsurları vardır ve oyun, oyuncuların her savaşta ejderhaların gücünü etkili bir şekilde teşvik etmesi için dragon city apk son sürüm, ayrıntılı bir temel sisteme sahip olacaktır. Oyun, oyuncuların en şiddetli savaşlarda ejderhalara eşlik edebilecekleri birçok oyun modu ve özel aktivite sunacak. Modların ödülleri cömert ve nadirdir ve oyuncular onlardan yeterli parça toplayarak yeni ejderhaların kilidini açabilir.

dragon-city-mod-one-hit-1-1-1-1-1-1

ARKADAŞLARININ EJDERHA ŞEHİRLERİNİ ZİYARET ET

Dragon city apk hile son sürüm, oyuncuların bu oyunda arkadaşlarının şehirlerini ziyaret edebilmeleri için dev şehirlerde ejderha yetiştirme meraklıları için samimi ve sağlam bir topluluktur. Harika olan şey, oyuncuların arkadaşlarını, ejderhaların dostluk savaşlarında güçlerini ortaya çıkarabilecekleri olağanüstü çevrimiçi etkinliklere katılmaya davet edebilmeleridir. dragon city oyna, Oyun, oyuncuların arkadaşlarının şehirlerinde şaka yapma, yiyecek çalma ve daha fazlasını rahatlamak ve arkadaşlığı geliştirmek gibi oyunlar oynamasına bile izin verir.

Dragon City Mobile Apk, ejderha yetiştirmek ve onların tüm evrimine tanık olmak en mükemmel eğlencedir ve çok az oyun bunun gibi en iyi hissi verebilir. Oyuncular yumurtadan çıkabilir, dragon city apk son sürüm 2021, ejderhaların kilidini açabilir ve onlara büyük savaşlarda eşlik edebilir ve hatta ejderhaların sonsuza kadar uyum içinde rahatça yaşadığı gelişen bir şehir inşa edebilir.

Rating

3

( 2 Votes )
Please Rate!
Dragon City Mobile

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (135.2 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Dragon City Mobile Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Dragon City v23.6.0 Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para
Dragon City v23.6.0 Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para 12.7.3 apk
Haziran 1, 2023 135M
Dragon City Mobile
Dragon City Mobile 12.6.7 MOD
Ekim 26, 2021 135.2 MB

Mod İçeriği:

Bir vuruş/Yüksek Hasar

'dan daha fazlasıSocialpoint

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X