AccuWeather Hava Durumu

İsim AccuWeather Hava Durumu… AccuWeather Hava Durumu is the most famous version in the AccuWeather Hava Durumu series of publisher AccuWeather
Yayıncı AccuWeather
Tür Hava Durumu Uygulamaları
Boyut 78 MB
Versiyon 7.14.0-3
Mod Version 7.14.0-3
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 11 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açık
Android Android Hava Durumu Uygulamaları
4.1 ( 651 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


 • Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Reklamlar Yerel comscore kitaplıkları kaldırıldı ve devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok [amazon, hacı, şehir hava gemisi, comscore, apsflyer, mapbox, mparticle, vb];
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
5/5 - (7 votes)

Kullanıcılar AccuWeather Apk Pro kullandığında hava durumu bilgilerinin güncellenmesi değerli hale gelir . Kullanıcılar, istedikleri konumdaki hava durumu bilgilerini güncelleyebilir ve detaylı bilgi alabilirler. Ayrıca kullanım sırasında başka bir yere gitmek isterseniz çevredeki alanların hava durumunu kontrol etmek için haritayı da açabilirsiniz. Bu nedenle uygulama, bölgenizdeki sıcaklığı etkileyebilecek faktörleri tamamen güncelleyebilir.

AccuWeather Apk Pro

FIRTINA DURUMU HAKKINDA GÜNCELLEME


AccuWeather’ın temel işlevlerinin yanı sıra, kullanıcılar accuweather apkmirror Hurricane Tracker olan yeni bir işlev bulabilirler. Bu isim, bölgenizdeki hava durumunu kontrol edebileceğiniz ve bir fırtınanın inmek üzere olduğunu bildiğiniz zaman, tamamen anlaşılabilir işlevi için konuşur. Spesifik olarak, bu uygulamada, bulabileceğiniz ilgili çizelgeler ve haritalar aracılığıyla gelişme sürecini ve bölgedeki etkileyen parametreleri anlayabilirsiniz.

Fırtınalı bölgelerde yaşayan kullanıcılar için uygun olduğu için takdir edilen yeni bir unsurdur. Fırtına yolu boyunca hangi alanların etkilenebileceğini bilerek, bilgileri tek bir uygulamada güncellemek mümkün hale gelir. Aynı zamanda, bu faktörlerden, fırtına henüz karaya ulaştığında güvenlikleri için hazırlanmak için gerekli bazı unsurları ve çevredeki alanlar için oluşturabileceği işaretleri hazırlayabilirler.

HAVA DURUMUNU HIZLI GÜNCELLEME

AccuWeather’ı deneyimlerken, kullanıcılar bölgeleriyle accuweather apk paid ilgili birçok hava durumu faktörünü fark edecek ve düzenli olarak güncellenecektir. Aynı zamanda arayüzdeki yenilik ile kullanıcılar yeni ve daha göz alıcı deneyimlere sahip olacaklar. Bahsetmeye değer bir nokta, uygulamanın bilgileri doğru bir şekilde güncellemek için belirli bir hava durumunun durumunu temsil etmek için renkleri kullandığı renklerdir.

AccuWeather Apk Full

Bu öğenin özelliği, bir hava çarkının belirli bir süre boyunca alımları göstermesidir. accuweather apkmos Bunu kullanma sürecinde, bu öğeye uygun birçok faktörü fark edeceksiniz. Spesifik olarak, bundan yararlanmanın iki yolu vardır: çarkın etrafında hareket edin ve bir alana gidin; o alanın renk temsilini göreceksiniz. Başka bir deyişle, hava tahmininin gerçekleştiğini ve zamanlamasını size bildirecektir.

Bunu deneyimleyebileceğiniz ikinci bir yol, uygulamanın getirebileceği dakika dakika tahmindir. AccuWeather Apk Pro Bu faktör genellikle belirli bir süre için tahmin yapar ve esas olarak kullanıcıların hava durumu dalgalanmalarını kontrol etmesine yardımcı olur. Genel olarak, bu iki faktör birbirine benzer şekilde çalışır ve farklı şekillerde gösterilen sonuçlar üretir. Bazen, bazı durumlarda, gerekli eşyaları getirmek için yağmurun yağıp yağmadığını bilirsiniz.

AccuWeather: Hava durumu uyarıları ve canlı tahmin bilgileri AccuWeather: Hava durumu uyarıları ve canlı tahmin bilgileri

HAVA DURUMU HER YERDE GÖRÜN

Bölgeler arası seyahat eden biriyseniz AccuWeather Apk Pro AccuWeather uygulamasını tercih etmeniz doğrudur çünkü bilgi araması tamamen hızlı bir şekilde yapılır. Spesifik olarak, belirli bir alanda hava durumu araması istiyorsanız, adını girmeniz gerekir ve önünüzde birçok hava durumu bilgisi görüntülenir. Aynı zamanda, bu faktörler tamamen eksiksiz ve ayrıntılıdır, böylece kullanıcılar gerekli bilgileri kendileri seçebilirler.

AccuWeather Apk Premium

Uygulama ayrıca size tam bir kolaylık sağlar ve sadece bir kaydırma ve bir dokunuşla yapılabilir. Aynı zamanda, belirli bir bölgedeki hava durumunu gözlemlemek için uygulamanın haritasını kullanmayı unutmayın. Haritada, belirli öğelerle ilgili seviyelere ayrılmış renkleri de görmeye devam edebilirsiniz. Görmek istediğiniz öğeyi değiştirdiğiniz sürece ilgili bilgiler hemen karşınıza çıkacaktır.

WIDGET OLARAK ÇALIŞTIR

Bir hava durumu uygulaması olarak elbette herkes aldığı bilgilerin istediği an gözünün önünde olmasını ister. AccuWeather Apk Pro AccuWeather, bir widget olarak çalışabileceği ve belirli bir zamanda bilgilerle sizi güncel tutabileceği için bunu sizin için de yapabilir. Aynı zamanda, tamamen doğru bilgi sağlamak için uygulamanın konumunuzu doğru bir şekilde belirlediğinden de emin olmalısınız.

AccuWeather Apk Pro AccuWeather Apk Pro

Uygulama genellikle çalışır ve en son bilgilerle güncel kalmak için herhangi bir güncelleme talep edebilirsiniz. Aynı zamanda bir elementi değiştirmek istediğinizde bunu yapmanız çok uzun sürmüyor çünkü uygulamanın widget’ına dokunduğunuzda karşınıza bir diyalog kutusu çıkıyor. AccuWeather Apk Pro Ardından uygulamanın çalıştığı ekrana geri dönmeye devam edeceksiniz ve değişikliğin yeri gibi yeni ayarladığınız değişikliklerin sonuçlarını göreceksiniz.

AccuWeather adı rasgele seçilmiş bir ad değildir. AccuWeather Apk Pro En kesin hava tahminlerini yapacak yeteneği geliştirirken bir yandan da “AccuWeather” markasını geliştirdik. Bu marka bizzat adıyla bizim en önemli ürünümüzü anlatıyor: kesin hava tahmini. Dünyanın en iyi ve en kesin hava durumu bilgisi kaynağı olarak elde ettiğimiz haklı ünümüzü korumak için şirket olarak gece gündüz çalışıyoruz.Her gün dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan günlük yaşamlarını planlamak, işletmelerini korumak ve günlerini daha iyi değerlendirmek için AccuWeather uygulamasına güveniyor. AccuWeather Superior Accuracy™ (Tahmin Doğruluk Derecesinde En Üst Düzey) özelliğiyle 100’den fazla dil ve lehçede ve diğer kamu veya özel hava tahmini kaynaklarının hepsinden daha çok sayıda olmak üzere, dünyadaki tüm konumlar için benzersiz hava tahminleri sunmaktadır.AccuWeather sokak numarası detayında adresiniz veya AccuWeather Apk Pro GPS konumunuz itibariyle en yüksek seviyede yerelleştirilmiş, dakika bazında yağış tahmini aracı MinuteCast® de dahil olmak üzere benzersiz ve tescilli özellikleriyle en güncel hava durumu haber ve bilgilerini iletir. Bu özellik yağış türü ve yoğunluğunun da belirtildiği 120 dakikalık bir özetin yanı sıra yağışın bulunduğunuz konumu etkileyeceği başlangıç ve bitiş zamanlarını da sunar.

AccuWeather: Hava durumu uyarıları ve canlı tahmin bilgileri AccuWeather: Hava durumu uyarıları ve canlı tahmin bilgileri

MinuteCast® ABD ve sınırı olan ülkeler, Kanada, İsveç, Danimarka, Birleşik Krallık, İrlanda, Japonya, Fransa, İspanya, Almanya, Belçika, Andorra, Norveç, Finlandiya, Estonya, İsviçre, Hollanda, Lüksemburg, Cebeli Tarık, Liechtenstein ve giderek artan sayıda küresel konumda kullanılabilen bir özelliktir.
Günlük yaşamınızı planlamanıza yardımcı olan AccuWeather hava durumu bilgileriyle en güncel tahminlere her an ulaşın. Uygulamada şu içerikler bulunmaktadır:
• Mevcut durum hava durumu gözlemleri
• Hava durumu tahmini özet ve ayrıntılar
• Yerel / Kısa dönemli görünüm tahminleri
• Radar animasyonu ve uydu görüntüleri
• Videolar
• Ve daha fazlası
*İçerik konuma göre değişiklik gösterebilir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
AccuWeather Hava Durumu

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (78 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın AccuWeather Hava Durumu Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (7 votes)

Tüm Versiyonlar

AccuWeather Hava Durumu
AccuWeather Hava Durumu 7.14.0-3 MOD
Ekim 11, 2021 78 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X