ZONA Project X

İsim Z.O.N.A Project X … Z.O.N.A Project X is the most famous version in the Z.O.N.A Project X series of publisher AGaming+
Yayıncı AGaming+
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 345 MB
Versiyon v2.03
Mod Version v2.03
Content Rating 17 yaş ve üzeri yetişkin
Güncelleme -
MOD Tam Sürüm
Android Android Aksiyon Oyunları
3,1 ( 240 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Tam Sürüm
5/5 - (1 vote)

Zona İndir 2021 Z.O.N.A Project X, canavarlarla dolu ve nükleer savaşla tamamen harap olmuş bir dünyada seyahat edeceğiniz Android için bir nişancı oyunudur.
İnsanlık büyük bir atom savaşı tarafından yok edildi ve geriye kalan çok az şeyde sadece  zona apk pc bir grup adam hayatta kaldı: bildiğimiz gibi yaşama uygun bir gezegen … hayatta kalanlardan birisin ve dışarı çıkman gerekecek. bu düşmanca yeni dünyanın

Bu Makaleyi Keşfedin

Zona İndir Apk

Macera oyunu tonlarına sahip bir hayatta kalma FPS’si
Bu, size emredilen görevleri tamamlamaya çalışırken açık ve harap bir dünyada seyahat edeceğiniz, belirli dozlarda maceraya sahip birinci şahıs nişancı ZONA Project X’in hikayesidir. Aksiyon Ukrayna’da geçiyor ve video oyunları tarihinin HBO serisinden çok Çernobil kazasından ilham aldığını varsayıyoruz.


Zona İndir Tamindir

Her iki durumda da, mesele şu ki bu oyunun iyi grafikleri ve iyi yapılandırılmış bir çerçevesi var. zona apk download, Ekranda üst üste binen kontroller ile karakterinize yön vereceksiniz, bu sayede çeşitli yönlerde hareket edeceksiniz ve farklı aksiyon seçenekleriyle ilgileneceksiniz. Oyun boyunca bulacağınız ve en ufak bir hareketinizde sizi ortadan kaldırmak isteyecek çok çeşitli canavarlarla yüzleşmek için farklı silahlara sahip olacaksınız.

Koşullar ve ek bilgiler:
Gerekli minimum işletim sistemi: Android 4.3.

Zona İndirme Hızı Arttırma

-> -> -> ->
Aksiyon sistemini, geliştiricileri ve zona apk mod tüm zamanlarını geliştirmek için X Apk ‘nin en son indirmesini. Doğrudan Google Play Store’dan şarj edin. Ancak size orijinal olacak. Değiştirilmiş durumdaki Play Store’a deneyimde deneyim veya başka bir hediye veremeyen için başvurunuz yok. Tüm sorunları çözmek için buradayız. Web sitesi Z.O.N.A Projesi X Apk ‘de en son güncellemeleri yapmakta zorlanıyor, ancak gerçekleştirebiliyor olabilir.

Zona İndir 64 Bit

Ancak, web sitelerinin tasarımı olmayan eski sürümlere erişen eski ilişkiler sağlar. Z.O..A Projesi X Apk’i Google Play Store herhangi bir şekilde indiremeyen’dan başvurunyin! Sağlanan bağlantı, güncellenmiş bir sürüme yönelik kullanıcılarınızı tüm kullanımlarını ve modların kullanımlarını kullanmasını sağlar. Tek yapılması gereken,

Zona İndir Android

Z.O.N.A Project X Apk içerik derecelendirmesi dır. zona apk movies Bu uygulama, bu uygulamayı kullanan kullanıcı tarafından 4,5 olarak değerlendirilmiştir. Bu uygulama oyun deposunda ve Uygulamalar Action kategorisinde listelenir. Şirket / geliştirici hakkında daha fazla bilgi için AGaming+’nin sitesini geliştiren web sitesini ziyaret edin. Z.O.N.A Project X Apk ve üstü Android cihazlarda indirilebilir ve yüklenebilir. Uygulamayı en sevdiğiniz tarayıcıyı kullanarak indirin ve uygulamayı yüklemek için Yükle’yi tıklayın. Lütfen Z.O.N.A Project X Apk apk Mirror’dan daha basit ve saf APK dosyaları ve daha hızlı indirme hızları sağladığımızı unutmayın. Bu uygulama APK, mağazada kez indirildi. Ayrıca Z.O.N.A Project X Apk APK’yı indirebilir ve popüler Android Emülatörleriyle çalıştırabilirsiniz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
ZONA Project X

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (345 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Z.O.N.A Project X Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

ZONA Project X
ZONA Project X v2.03 MOD
Eylül 23, 2021 345 MB

Mod İçeriği:

Tam Sürüm

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X