Shazam Son Sürüm Apk İndir

İsim Shazam: Music Discovery … Shazam: Music Discovery is the most famous version in the Shazam: Music Discovery series of publisher Apple Inc
Yayıncı Apple Inc
Tür Music
Boyut Varies with device
Versiyon
Mod Version
Total installs 500,000,000+
Content Rating Parental guidance
Güncelleme 10 Ocak 2022
Android Android Music
4.8 ( 376 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Shazam Son Sürüm Apk İndir, müzik hayatımızda hayati bir rol oynuyor ve bugünlerde müziksiz yaşayamayız. Müzik Parçaları, eğlencenin en küçük boyutudur ve boyutu 12 Megabayt’a kadar çıkar. İnanmayacaksınız, ancak gezegenimizde henüz 97 milyondan fazla şarkı kaydedildi ve şimdi bu sayılar her gün daha yüksek bir hızla ilerliyor! Bu şarkıları günümüzde herhangi bir şarkı aktarıcı ile kolayca indirebileceğinizi biliyoruz. Ama ya bir AVM’de ya da Berber salonunda bir parçayı sevdiyseniz ve onu bulmakta zorlanıyorsanız?

Shazam Son Sürüm Apk İndir
Shazam Son Sürüm Apk İndir

Devam eden müzik parçası için erkeklerden isteyeceğinizin hesaplandığı günler geride kaldı! Günümüzde teknolojiye sahibiz ve tek ihtiyacımız olan, istediğimiz tüm görevleri tamamlamak için Android uygulamaları. Ve bunun için Shazam’a ihtiyacınız var! Shazam, bir yere giderken şarkıyı kavrayan ve sadece etkinleştirilmiş Mikrofonunuzla adını söyleyen Android+iOS akıllı telefon uygulamasıdır.

Kusursuz çünkü burada kullanılan teknoloji tüm Akıllı Telefon veya PC’nin uygulama mağazasında mevcut değil. Ayrıca, Shazam MOD APK adlı Shazam’ın değiştirilmiş sürümünü de sunuyoruz! Bu sürümde, tüm şarkı adlarınızı herhangi bir reklam kesintisi veya Google’ın güvenlik yönleri olmadan kavrayabilirsiniz! Aşağıdaki bağlantıdan Shazam MOD APK’sini en kısa sürede indirin!

Bu Makaleyi Keşfedin

Shazam APK İndir Son Sürüm

Alışveriş Merkezi’nde duyduğunuz müziğe hayran kaldınız ve Kontrol Odası’ndan sormadan adını öğrenmek mi istiyorsunuz? Evet ise, şu anda doğru yerdesiniz, çünkü burada Shazam uygulamasını sunuyoruz. Shazam’ı bilmeyenler için, sevdiğiniz şarkının adını sadece telefonunuzun Mikrofonundan duyarak öğrenebileceğiniz bir Android uygulamasıdır.

Evet, doğru duydunuz! Bunu yapmak için önemli bir kuruluma ihtiyacınız olmayacak ve ihtiyacınız olan tek şey Shazam düğmesine tıklayıp şarkı adını inanılmaz bir şekilde bulmak için bu küçük uygulama. harika değil mi? Shazam’da buna benzer daha destansı özellikler var, bu yüzden aşağıya inin ve en kısa sürede üstesinden gelin!

Shazam Son Sürüm Apk İndir

Subway Surfers 2.28.0 Sınırsız Para ve Anahtar Hileli Mod Apk İndir adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Keşfettiğiniz tüm şarkıları harici çevrimiçi müzik aktarıcılarla çalın

İlk olarak, Shazam çevrimiçi müzik akışı uygulaması değildir ve sonuç olarak size yalnızca keşfettiğiniz şarkının tek şarkı sözlerini verir. Bundan sonra, o şarkıyı tamamen duymak istiyorsanız, Spotify, Gaana veya YouTube Music gibi istediğiniz müzik akışı uygulamasına geri dönmeniz ve orada dinlemeniz gerekir.

Artı olarak Shazam uygulaması size “ Play With ” ayrıcalığını sunuyor! Bu ayrıcalığa sahip olduktan sonra, arzuladığınız çevrimiçi müzik akışı platformunuza geri dönmeniz ve orada yakaladığınız başlığı aramanız gerekmez. Burada tek ihtiyacınız olan Birlikte Oynat düğmesini tıkladığınızda Spotify, Apple Music ve YouTube Music gibi tüm yüklü uygulamaların listesini bulacaksınız. Sadece tıklayın ve favori uygulamanıza yönlendirilin ve dinleyin!

Tüm dünyada en sevilen parçalarla küresel ve şehir listelerini keşfedin

Uluslararası favori şarkılarınızı dinlemek ister misiniz? Evet, tüm insanlar tarafından arzulanan şarkılar! Evet ise, Shazam uygulaması size Küresel ve Şehir Listelerinde yardımcı olabilir. Ya herhangi bir yerde yaşıyorsanız, ülkenizi, şehrinizi veya Uluslararası radyonuzu seçebilir ve bulunduğunuz yerden Shazam’da en çok aranan parçaları dinleyebilirsiniz.

Kendi ülkeniz ve Uluslararası radyo dışında, daha önce hiç duymadığınız daha olağanüstü parçalar için New York City Chart, Los Angeles Chart, Moscow Chart, Paris Chart, Rome Chart, London Chart ve Berlin Chart gibi istisnai listeleri de değiştirebilirsiniz. . O halde her gün yeni bir şey dinlemeye başlayın; SHAZAM’a geç!

Shazam Son Sürüm Apk İndir

Shazam, tüm dünya uygulama mağazalarındaki tek Müzik Parçası adı kavrayıcıdır! Shazam’ın sunduğu hizmeti geçmek için henüz geliştirilmiş başka bir Android veya iOS uygulaması yok. Size sevdiğiniz parçaları anlatmak için keşfedilen, zengin özelliklere sahip bir akıllı telefon çözümüdür.

Yine en değerli ayrıcalık olarak Shazam, tüm küresel dinleyiciler için önerilen bir liste düzenliyor. Bu özellik Shazam’ı Çevrimiçi Müzik Akışı platformlarından daha kullanışlı hale getirir, çünkü burada mikrofon aramanıza veya sadece şarkı zevkinize göre en iyi önerileri dinleyebilirsiniz! Bir dakika daha beklemeyin ve Shazam’ı en kısa sürede indirin!

Premium sürümdeki birinci sınıf özelliklerin keyfini özgürce çıkarın

Resmi Shazam uygulamasında sunulan tüm özellikleri ele aldık, ancak çevrimiçi ödeme gerektirmeyen bir Android uygulaması yok! Ek olarak, Shazam size henüz başka hiçbir geliştiricinin sunmadığı bir hizmet sunuyor. Bu nedenle, etkin Analytics, birkaç reklam ve tek bir dil arayüzü gibi çoğu akıllı telefon kullanıcısı için dayanılmaz olan birkaç dezavantajı ortadan kaldıramazsınız!

Ancak Shazam MOD APK, hepsini temizlemenize yardımcı olabilir! Değiştirilmiş sürüm, Shazam’ın premium sürümüdür ve size bir dolar ödemeden Reklamsız arayüz ve rahat kullanım sunar. Aşağıdaki indirme bağlantısından Shazam MOD APK’yı indirebilir ve en etkileyici özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz!

En çok kullanılan dillerin ikisi de artık modifikasyona dahil edilmiştir.

Shazam MOD APK, Shazam’ın resmi uygulamasının değiştirilmiş versiyonudur ve sonuç olarak size resmi versiyonda olmayan tüm özellikleri sunar. İlk ve en çok arzu edilen kalite dillerdir. Resmi sürümü uyguluyorsanız, yalnızca Shazam MOD APK’nın size İngilizce ve Rusça olmak üzere iki farklı dil sunduğu İngilizce uygulama arayüzünü kullanabilirsiniz. Tüm Rus müzik yayıncıları için Artı noktası burada, Shazam MOD APK’yı indirin ve uygun akışa başlayın!

Bu uygulamada Shazam’ın hızını ve grafiklerini derinlemesine optimize etti

Yine tüm Shazam severlerin en çok arzuladığı özellik olan Shazam MOD APK, uygulama hızının içine optimizasyonu eklemiştir. Artık Shazam hizmetinden asla rahatsız olmayacaksınız, çünkü burada Shazam MOD APK’sini indirebilir ve düşük konfigürasyona sahipken herhangi bir Android akıllı telefondaki arayüzün keyfini çıkarabilirsiniz!

Ek olarak, daha kullanışlı arayüzün keyfini çıkarabilmeniz için Shazam MOD APK içindeki optimize edilmiş grafiklere de dayanacaksınız! Uygulama hizmeti, değiştirilmiş sürüme sahip olduktan sonra asla gecikmeyecek – Shazam MOD APK! En kısa sürede indirin!

Tüm favori şarkılarınızı herhangi bir reklam kesintisi olmadan arayın

Reklamlar, her çevrimiçi müzik veya video akışı hizmetindeki en can sıkıcı kesintilerdir. Benzer şekilde, Shazam resmi uygulaması da çevrimiçi reklamlar içeriyor ve çoğu zaman dinleyicilerin en sevdikleri müzik parçasını ararken video reklamlarla sözünü kesiyor. Endişelenmeyin ve Shazam MOD APK’yı indirin! Bu değiştirilmiş sürüm, size tek bir kuruş ödemeden %100 reklamsız bir uygulama arayüzü sunacak. Kesintisiz müzik arama kurulumunu oluşturmaya hazır olun!

Shazam Son Sürüm Apk İndir

Son olarak, Google Hizmetlerinden Çözüldü ve analitik devre dışı bırakıldı

Google Hizmetleri ve Analytics, Shazam gibi Android uygulamalarıyla akıllı telefonunuzdan öneriler ve müzik zevki gibi bazı verileri alır! Çoğu zaman, Google’ın tüm verilerimizi elinde tutması nedeniyle güvensiz geliyor! Endişelenmeyi bırakın ve Shazam MOD APK’yı indirin! Değiştirilen sürüm Google Hizmetlerinden çözülür ve analizleri devre dışı bırakır, bundan sonra verileriniz hem Apple’ın Shazam’ından hem de Google’ın Android’inden %100 güvenlidir!

Nihai Karar

Dinlediğiniz tüm o şarkıların sözlerini veya adını bulamadığınız yerlerde keyifle mi yaşamak istiyorsunuz? Evet ise, Aşağıdan En etkileyici Android uygulaması Shazam’ın Shazam MOD APK adlı değiştirilmiş sürümünü indirebilirsiniz! Gözden geçirilmiş sürüm, resmi sürümden daha fütüristtir ve reklamsız arayüz ve devre dışı bırakılmış analitik gibi daha özel ayrıcalıklar içerir. Bu yüzden resmi sürümü kullanmayı bırakın ve Shazam MOD APK’sini en kısa sürede indirin!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Shazam Son Sürüm Apk İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (Varies with device)

İndirmek için şuanda Hazırsın Shazam: Music Discovery Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Shazam Son Sürüm Apk İndir
Shazam Son Sürüm Apk İndir apk
Ocak 14, 2022 Varies with device

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X