Jurassic World The Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Jurassic World™: The Game… Jurassic World™: The Game is the most famous version in the Jurassic World™: The Game series of publisher Ludia Inc.
Yayıncı Ludia Inc.
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 37 M
Versiyon 1.59.21
Mod Version 1.59.21
Total installs 50.000.000
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 9 Haziran 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
3.9 ( 619 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Jurassic World The Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Eğer bir çocuk, bir yetişkin veya hatta yaşlı bir adamsanız, atalarımızdan duyduğumuz o eski gerçek hikayeler olmadan hayatımız bir hiçti. Evet, devasa Dinozorları birçok süper güce sahip olan Jurassic World The Game MOD APK’sından bahsediyorum. Dinozorlar, milyonlarca erkekten oluşan ayrı bir hayran kitlesini elinde tutuyor. Dahası, hala Dinozorların yaşadığını düşünen yüz binlerce hevesli var. Doğru değil ama bugün sizin için Jurrasic World The Game adında harika bir şeyimiz var.

Jurassic World The Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Jurassic World The Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk

SimCity BuildIt Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsini.

Jurrasic World™: The Game, hayatınızda duyduğunuz neredeyse tüm Dinozor ırklarının keyfini çıkarmanızı sağlayan bir akıllı telefon oyunudur. Hangi akıllı telefon işletim sistemi üzerinde çalışıyor olursanız olun, Android veya iOS, tüm oyun tutkunları için geliştirilmiştir veya mevcuttur. Dolayısıyla, gerçek bir Jurrasic heveslisiyseniz, o zaman Jurrasic World size ilk ve neredeyse son tavsiyemiz olacaktır.

Gerçek Dinozorlarla oynamak ve onların olağanüstü güçlerinin tadını çıkarmak size mükemmel gelebilir! Ancak, oyunun can sıkıcı bazı dezavantajlarını bilmeniz gerekiyor. Bunlar, oyun içi satın almalar ve çevrimiçi reklamlar gibi en kötü kusurlardır. İnternet erişimi olmadan kimse oyunun tadını çıkaramaz ve bu yüzden Jurrasic World™: The Game MOD APK’yı geliştirdik. Bu değiştirilmiş sürümü aşağıdan indirebilirsiniz, ancak önce bu güzel oyun hakkında daha fazla bilgi edelim –

Bu Makaleyi Keşfedin

Android akıllı telefonunuzda en sevdiğiniz Jurrasic Dinozorlarla oynayın

Jurrasic Park, en iyi Amerikalı yaratıcılar Universal Studios tarafından geliştirilen ilk samimi eserimizdi. İlk filmin vizyona girmesinden sonra, bu devasa yaratığa, Dinozorlara aşık oluyoruz. Bununla birlikte, sanal olarak eğlenmek için bu inanılmaz Dinozorları bulmak için dolaşıyoruz, onları düşünüyoruz. Neyse ki, yaşam tarzları ile tüm favori Dinozorlarınız da dahil olmak üzere sizin için mükemmel bir Android oyunuyla karşılaştık.

Burada Jurrasic World™: The Game var! Jurrasic World Alive, Warriors of Waterdeep ve Ninja Turtles: Legends gibi en agresif oyun serilerini ortaya çıkaran şanslı geliştirici Ludia Inc. tarafından son on yılda geliştirilen klasik Android oyunlarından biridir. Jurrasic World: The Game, 50 Milyondan fazla Android kullanıcısı tarafından indirilen ve bir milyondan fazla kişi tarafından 4.1 yıldızla derecelendirilen buradaki özel oyundur.

Jurassic World The Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Efsanevi Dinozorları toplayın ve en güçlü takımı yaratın

Tüm bu sıralamalar, derecelendirmeler ve indirme sayısı, Jurrasic World™: The Game tarafından sunulan özelliklerle doğru orantılıdır. Bu özellikler, en sevdiğiniz Dinozorlardan ve onların yaşam tarzlarından oluşan devasa Dinozor dünyasıyla tanışmanıza yardımcı olmaya hazır. Burada oyun içinde sunulan ilk özellik Dinozorların çeşitliliğidir.

Jurassic World The Game MOD APK içinde çok çeşitli Dinozorlar mevcuttur. İstatistiklere göre, Jurrasic World Oyun, Acanthostega, Tropegopterus, Tapejara ve Eudimorphon gibi 150’den fazla Dinozor içeriyor. Yani, Orada Pterosaur, Hybrid Pterosaur, Herbivore ve Carnivore gibi en istisnai Dinozor ırklarından birini seçebilirsiniz.

1V1 ve Turnuva maçlarında rakip Dinozorlarla savaşın

Oyunda herhangi bir dövüş modu olmasaydı, bir sürü dinozorla ne yapardın? Temel olarak, dinozorları seviyoruz ama en çok onların kavgalarını görmek ve onları kendi başımıza kontrol etmek istiyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak Jurrasic World The Game, oyun içinde inanılmaz dövüş modları geliştirdi.

Çok sayıda rakibi olan tek bir kariyer modu değil, aynı zamanda tüm arkadaşlarınızla çevrimiçi turnuvaların tadını çıkarabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bu oyunu en sevdiğiniz kaynaklardan herhangi birinden indirmek ve daha sonra, ücretsiz haftalık güncelleme etkinliklerinin ve oyun içinde aylık turnuvaların keyfini özgürce çıkarabilirsiniz.

Jurassic World The Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk

En güçlü patronları yenin ve tüm zorlu ligleri kazanın

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Tek Kariyer modlarını ve Online Turnuva modlarını oynayabiliyorsunuz. Dolayısıyla, çevrimiçi çok oyunculu oyun modlarını oynamaktan nihayet sıkıldıysanız, oyunun özel Kariyer modu görevlerini oynadıktan sonra %100 şaşıracaksınız. Bu Kariyer modu görevlerini oynamak, binlerce mini dinozorla ve devasa zorlu patronlarla savaşmanıza yardımcı olacak.

Bildiğimiz en istisnai Boss’lardan bazıları Omega 09, Valkyrie 77, Juggernaut 32, Vulcan 19, Kraken 18 ve Akupara 81’dir. Ayrıca, oyun içinde en sevdiğiniz film dinozorlarıyla da tanışabilir ve onlarla savaşarak muazzam zorlu zaferler kazanabilirsiniz. ligler. Sadece bu efsanevi oyunu indirin ve efsanevi oyunun tadını çıkarın.

Ücretsiz premiumdan yararlanmayı düşünüyorsanız, değiştirilmiş sürüme gidin

“Bu önemli dünyada hiçbir güzel şey bedava değildir!” diye bir efsane var. Basit bir ifadeyle, bu hain dünyada en güzel oyunların, filmlerin ve müzik parçalarının keyfini özgürce çıkaramazsınız. Benzer şekilde, Jurrasic World The Game, Dinozor Kartları, Yiyecek ve oyun içi ücretli para birimi gibi ücretli şeyler de dahil olmak üzere premium bir Android oyunudur.

Ama şu anda içinde yaşadığımız teknolojik dünya ve sonuç olarak, Jurrasic World: The Game MOD APK adlı sizin için yararlı bir şeyimiz var. Resmi Jurrasic World Android oyununun birçok yama ile geliştirilmiş değiştirilmiş versiyonudur. Jurrasic World: The Game ile arzu ettiğiniz neredeyse tüm olağanüstü özellikleri size sunacak. O halde, oyunun sunduğu ayrıcalıkların derinliklerine inelim ve onu en kısa sürede indirmeliyiz!

Jurassic World The Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Sonsuz Coin, Bucks ve Money ile tamamen eğlenme zamanı

Jurassic World The Game MOD APK, sadece hayatınızı en sevimli ayrıcalıklarla aydınlatmak için geliştirilmiş fütüristik bir Android oyunudur. Üstelik, binlerce Hint Rupisi’nin bir kerelik ödemesini isteyen diğer Android modifikasyonlarının aksine, ücretsiz bir Android oyunudur. Dolayısıyla, bu değişikliğin sunduğu ilk ayrıcalıklı özellik Sonsuz Para, Madeni Para ve Bucks’tır.

Oyunda sadece üç farklı para birimi var ve bu üç para birimi de modifikasyon içinde ücretsiz olarak sunuluyor. Resmi oyun sürümüne gidiyorsanız, böyle istisnai bir miktarın keyfini çıkarmak için milyonlarca dolar ödemeniz gerekecek. O halde Jurrasic World The Game MOD APK’sini indirin ve ücretsiz avantajlardan yararlanın!

Dinozorlarınız için ücretsiz sınırsız yiyecekle modifikasyon burada

En sevdiğiniz Android oyunu olan Jurrasic World: The Game’de ihtiyacınız olan tek ücretli kaynak para değildir, ancak çevrimiçi ödemeleri yapmanız gereken çok fazla başka gereksinim vardır. İşte Jurassic World Oyun MOD APK geliyor!

Böylece sonsuz paranın içinde, Yiyecek ve Enerji de dahil olmak üzere oyun içinde mevcut olan hemen hemen tüm diğer kaynaklardan aşırı derecede yararlanacaksınız. Artık tüm Dinozorlarınızı yükseltebilir ve hayatta kalmalarına yardımcı olmak için onları sonsuz yiyeceklerle besleyebilirsiniz. Üstelik yukarıdaki parayı da kullanabilir ve onlara sonsuza kadar ücretsiz barınak verebilirsiniz.

Özel Kart Paketlerinin keyfini çıkarmak için ücretsiz oyun içi VIP puanlarının keyfini çıkarın

Sonsuz paraya, yiyeceğe ve diğer tüm kaynaklara tam erişim sağladıktan sonra, oyun içi ücretsiz VIP Puanları da alacaksınız. Bu, değiştirilmiş versiyonun içinde sunulan en ılık ayrıcalıklardan biridir ve buna kesinlikle bayılacaksınız. VIP Puanları, en sevdiğiniz Dinozorların ve tüm bu akıllı yükseltmelerin keyfini çıkarmanıza temel olarak yardımcı olacaktır.

Yani zaten Jurrasic World: The Game’in resmi sürümünü oynuyorsanız ve tüm o zorlu dövüşlerden sıkıldıysanız, Jurrasic World: The Game MOD APK’sına ihtiyacınız olmalı. Zengin özelliklere sahip versiyonumuza sahip olduktan sonra, tüm efsanevi Dinozorların tadını çıkarabilir ve zorlu oyun içi seviyelerin çoğunu kolayca tamamlayabilirsiniz.

Jurassic World The Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Nihai Karar

Resmi oyunlar bazen tüm bu resmi dezavantajlar ve gecikmeli arayüz nedeniyle tüm hevesli oyuncuları rahatsız eder. Ama biz teknisyenleriz ve bu tür durumlar için endişelenmemize gerek yok. Bunun dışında, Jurrasic World: The Game MOD APK gibi değiştirilmiş oyunları indirebilir ve bu oyun içinde bulunan olağanüstü özelliklerin keyfini çıkarabiliriz. Tadını çıkar!!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Jurassic World The Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (37 M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Jurassic World™: The Game Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Jurassic World The Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Jurassic World The Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk 1.59.21 apk
Haziran 11, 2022 37 M

'dan daha fazlasıLudia Inc.

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X