Hero Siege: Pocket Edition

İsim Hero Siege Pocket Edition … Hero Siege Pocket Edition is the most famous version in the Hero Siege Pocket Edition series of publisher Panic Art Studios
Yayıncı Panic Art Studios
Tür RPG Oyunları
Boyut 650 MB
Versiyon 5.4.18
Mod Version 5.4.18
Total installs 100,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 27 Ekim 2021
MOD Sınırsız Elmas
Android Android RPG Oyunları
3.3 ( 233 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

MOD V1
  • Sınırsız kristal

MOD V2
  • Sınırsız kristal;
  • Ücretli derslerin ücretsiz alımları (oyun kapanana kadar açık kalırlar!):
  1. Yeni bir karakter oluşturun veya mevcut bir karakter seçin;
  2. Seçin, ardından Mağazaya gidin;
  3. Her ürüne dokunun;
  4. Mağazadan çıkın. Artık önceden kilitlenmiş sınıflarla yeni karakterler oluşturabilirsiniz.
5/5 - (1 vote)

Hero Siege Pocket Edition Apk Full, RPG öğeleriyle birleştirilmiş aksiyon rol yapma oyunlarının önde gelen geliştiricilerinden biri olan Panic Art Studios tarafından yapılmış ve geliştirilmiş bir RPG tarzı rol yapma oyunudur. Oyun sizi, eski dünya savaşlarının meydana geldiği, oyuna göre özgürce keşfetmeniz için sayısız heyecan verici yere sahip geleneksel düşmanların olduğu temel Hack and Slash oyununa götürecektir.

Bu Makaleyi Keşfedin

Hero Siege Pocket Edition Apk Full

Hero Siege Pocket Edition Apk Full


ÖZEL MUHTEŞEM EFSANEVİ PARSEL

Hero Siege Pocket Edition Apk Full, Bu Kahraman Kuşatması’na gelmek, sizi eski zamanların ilk yıllarında, kötü güçlerin bu dünyayı ele geçirmek için komplo kurduğu açık bir dünyaya götürecek. Konu, Şeytan’ın cehennemden kaçma gücünü yeniden uyandıracağını ve Dünya’yı bir sonraki sakini yapacağını iddia eden eski Vahiy kitabı aracılığıyla anlatılardan alınmıştır. Tarethiel ormanının derinliklerinden bir grup keşiş muskalarını birleştiriyor ve iblisleri uyandırmaya başlıyor.

OYUN & ÖZELLİKLER

Hero Siege, roguelike ve RPG unsurlarına sahip bir Hack ‘n’ Slash oyunudur

DÜNYAYI KURTARMAK İÇİN KAHRAMAN KARAKTERLERİNE BAKIN

Hero Siege Pocket Edition Free, Oyuncular, güçlü ordunun şiddetli saldırısına karşı şiddetli savaşlar yaşayacaklar. Oyun sizi durdurmak için savaşmak ve iblislerle savaşmak için bir kahraman karakterine dönüştürecek. Tek başınıza savaşacaksınız, ancak tek oyunculu modda diğer üç oyuncuyla bu zorlu görevi üstleneceksiniz. Birçok saldırı becerisinin sağlanması ve çok değerli ekipmanın güçlü desteği ile dünyayı başarıyla kurtarabilir misiniz?

Hero Siege Pocket Edition Apk Full

SORULARI ÇÖZÜN VE FAYDALI ÜRÜN TOPLA

Hero Siege Pocket Edition Apk Full, Oyun sadece saldıran tüm düşmanları çılgınca yok etmekle kalmıyor, aynı zamanda oyuncuların başka birçok etkinliğe de katılması gerekiyor. Örneğin, oyun sırasında ortaya çıkan bazı basit bulmacaları çözmek için cevapları bulun. Oyuncu onları öldürdüğünde canavarlardan düşen eşyaları ve madeni paraları toplayın ve biriktirin. Bu değerli eşyalar, bazı acil durumlarda karakteri geçici veya kalıcı olarak güçlendirmek için kullanılabilir.

PASİF OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇEŞİTLİ BECERİLER

Hero Siege Pocket Edition Apk Full, Her seviye, aktif becerileri artırma, dayanıklılığı artırma veya karşı saldırı hızı gibi her karakterin becerileri için çeşitli destekleyici ekipmanlarla eklenir. Hero Siege ile oyuncular, saldırı gücü, savunma becerileri, sağlık ve diğer birçok beceri dahil olmak üzere yedi özel eylemle karakteri kontrol edecekler. Bu becerilerin her biri, oyuncu tarafından belirli düşman türlerine ve durumlarına uyacak şekilde ayarlanarak pasif olarak gerçekleştirilir.

Hero Siege Pocket Edition Apk Full

FARKLI BECERİLERE SAHİP ZENGİN KARAKTERLER SİSTEMİ

Hero Siege Pocket Edition Apk No ModHero Siege, çeşitli becerilere sahip olmanın yanı sıra, birincil silahı balta olan Viking, atış becerilerine sahip Pyromancer gibi birçok farklı silahın eşlik ettiği canlı bir karakter sistemi sunar. Ateş veya Nişancı, en iyi okçu ve daha birçok karakter. Sadece bu da değil, oyuncular aynı zamanda 150’den fazla farklı şapka ve daha birçok yeni ekipman türüyle karakterlerini özelleştirebilir ve karakterin öne çıkmasını ve daha güzel olmasını sağlayabilir.

Hero Siege Pocket Edition Apk Full

SON DERECE FAYDALI BONUS VE TEHLİKE SİSTEMİ

Hero Siege Pocket Edition Apk Full, Oyun sırasında ortaya çıkan değerli ganimetleri toplamayı unutmayın. Ve nadirlik sistemi, özgürce keşfedebilmeniz için ortaktan meleklere ve rün kelimelere kadar seviyelere bölünmüştür. Bir düşmanı öldürerek veya verilen tüm görevleri tamamlayarak kazanabilirsiniz. Topladığınız her ganimet, karakterin hedefi hızlı bir şekilde devirmek veya sağlığı artırmak için gücünü artırmaya yardımcı olabilir.

ÇOK SEVİYELİ FARKLI KART SİSTEMLERİ

Hero Siege Pocket Edition Wiki, Oyuncular ayrıca Hero Siege’in sunduğu 80’den fazla farklı düşman türüne karşı kendilerine meydan okuma fırsatına sahipler. Bu canavarların her biri ayrıca birçok seviyeye ayrılmıştır; sadece tehlikeli veya ince görünenler; HP istatistikleri, hasar seviyeleri ve saldırı yetenekleri ile tam donanımlıdırlar. Özellikle oyun ekranının sonunda müthiş Boss’ların ortaya çıkması, son derece güçlü saldırma ve karakterin birkaç saldırısı ile lekelenmeme yeteneği.

Hero Siege Pocket Edition Apk Full

GÖRÜNTÜ VE SES KALİTESİ

Hero Siege Pocket Edition Apk Full, Grafikler oldukça basit tasarlanmış, bu yüzden oyundaki savaş sistemi çok karmaşık değil. Ama yine de birinci sınıf görüntü kalitesini koruyor. Doğal karakter ve eşlik eden sahneler, koyu rengi temel alarak olağanüstü güzel ve olağanüstü iyi tasarlanmış, bu nedenle oyun mükemmel bir şekilde gösteriliyor. Kasvetli değil, RPG tarzı bir oyun için eşit derecede olağanüstü. Ayrıca harita ve canavarlar da zengin ve hayat dolu tasarlanmış, her açıdan oyuncunun gözünü cezbediyor.

Hero Siege Pocket Edition Apk Full

Hero Siege Pocket Edition Apk Hilesiz, Bu oyun, roguelike ve RPG öğelerini takip eden rol yapma türüyle süper bir ürün olabilir. Hero Siege, oyunculara ilgi çekici bir hikaye, çeşitli bir karakter sistemi, öğeler ve eşlik eden birçok özelliğin kapsamlı bir şekilde iyileştirilmesi yoluyla birinci sınıf bir deneyim sunar. Ayrıca hem görüntü hem de ses efektlerinden gelen destek kalitesi ile sizi hayal kırıklığına uğratmamayı garanti ediyor.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Hero Siege: Pocket Edition

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (650 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Hero Siege Pocket Edition Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Hero Siege: Pocket Edition
Hero Siege: Pocket Edition 5.4.18 MOD
Ekim 26, 2021 650 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Elmas

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X