Grow Empire Rome

İsim Grow Empire Rome … Grow Empire Rome is the most famous version in the Grow Empire Rome series of publisher Games Station Studio
Yayıncı Games Station Studio
Tür Strateji Oyunları
Boyut 75.2 MB
Versiyon 1.8.0
Mod Version 1.8.0
Content Rating 10 yaş ve üzerindeki herkes
Güncelleme 21 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para/Mücevher
Android Android Strateji Oyunları
4,6 ( 597 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Paralar harcandığında artar!
5/5 - (1 vote)

Grow Empire Rome Para Elmas Hileli, Grow Empire: Rome, kule savunması (KS) ve strateji mekanizmalarını rol yapma oyunları (RPG) öğeleriyle bir araya getiren sürükleyici bir oyundur.

Sen, Roma cumhuriyetinin büyük lideri Sezar’sın, grow empire rome apk oyun indir club hedefin romalı askerlerden, kuşatma silahlarından, kahramanlardan ve barbar paralı askerlerden oluşan bir orduyla antik Avrupa’daki diğer medeniyetleri mağlup etmek. Savaşa hazır ol!


Bu Makaleyi Keşfedin

Grow Empire Rome Para Elmas Hileli

İtalya adasının ortasındaki küçük bir cumhuriyeti dünyanın bugüne kadar gördüğü en büyük medeniyete dönüştür. Zayıf köylülerden oluşan bir topluluğa savaşın şiddetinde liderlik ederek v onları yenilmez savaşçılara dönüştür.
İtalya’nın, Galyum’un, Kartaca’nın ve İber yarımadasının en korkulan barbar kavimlerinden korunmak için sığınağını yükselt. Hakimiyetini artırmak ve milli servetinin büyüdüğünü görmek için onları fethet.

Grow Empire Rome Apk

Zafer seni bekliyor Sezar!
Geldim Gördüm Yendim!

Özellikler:
• Kule Savunması (KS), Strateji ve Rol Yapma (RPG) öğeleri.
• Hayatta kalınacak grow empire rome apk dayı +1500 dalga.
• Antik Avrupa’da fethedilecek +120 şehir.
• การ์ดเสริม 6 ตัวมี 3 ระดับ
• +1000 bina yükseltmesi.

Grow Empire Rome Hile

• Araştırılıp kilidi açılacak +35 farklı Romalı birlik.
• Her biri +12 farklı birliğe sahip 4 Avrupalı düşman grubu.
• Kuşatma silahları ve savaş filleri!
• Özel becerileri olan 7 kahraman.
• Kilidi açılacak +18 Beceri.
• 3 seviyeli +6 Kart güçlendirici.

Grow Empire Rome Apk Hile

Android oyun severlerin Strateji oyunlarını seven, arkadaşlar için önerdiğim, Grow Empire Rome oyununun APK’sını sunarak sınırsız para ve elmas hileli olarak kullanabileceksiniz. Oyun içindeki maddi zorluklardan dolayı APK’yı indirip kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Grow Empire: Rome (MOD, Unlimited Coins/Gems), oyuncuların değerlerini kanıtlamaları için büyük bir başarı ile derinlemesine oyun geliştirmek için yeni nesil strateji faktörlerini uyarlar.

Grow Empire: Rome, strateji rol yapma konusunda tutkulu olan oyuncuların tutkusunu tatmin ediyor; Oyun sizi eski uygarlıkları yenmek için kendi düşünme yeteneğinizi harekete geçiren gizemli Roma kalesine geri getirecek. Bu zamir, en iyi kahraman olmak için topraklarını genişletir.

Grow Empire: Rome (MOD, Sınırsız Para/Mücevher)

ARKA PLAN KALECİ ROMA

Grow Empire Rome Para Elmas Hileli, Oyun yapımcısı, güçlü Roma imparatorluğunun başkenti olan ROMA’nın doğuşundan, oluşumundan ve büyük gelişiminden ilham almıştır. Burası başlangıçta küçük bir yerleşim bölgesiydi, ilk köylüler sadece geçimlerini sağlamak için çok çalışıyorlardı, asla savaşları veya fetihleri ​​düşünmüyorlardı. grow empire rome hile Lord Romulus’un komuta ve önderliğinde Roma ordusu yavaş yavaş hakimiyet kurdu. Orta Asya, Avrupa, Kuzey Afrika ve Akdeniz çevresindeki diğer toprakları içeren geniş bir ülkeyi yönetiyordu. Oyunun biraz genelleştirildiği ve cesurca Roma tarihini gösterdiği, böylece oyuncuların hem bilgilerini tamamlamalarına hem de oyuncunun düşünmesini geliştirmelerine yardımcı olduğu söylenebilir.

Grow Empire: Rome (MOD, Sınırsız Para/Mücevher)

ÜST DÜZEY GRAFİKLER

Grow Empire Rome Para Elmas Hileli, Oyun çok fazla bellek alanı tüketmese de, dikey görüntü senkronizasyon tekniği ile oyunun görüntüleri, oyuncuların MÖ 700 civarında Roma halkının yaşam tarzını ve giyim tarzını tanımlamasına, biraz görselleştirmesine yardımcı olmak için son derece canlı ve gerçekçi hale geliyor.

Grow Empire Rome Para Elmas Hileli, Her özel bağlama göre, oyunun sesi de teatraldir ve ülkenin gelişim aşamasına göre heyecan vericidir. Örneğin, çiftçinin ektiği bir ülke inşa ederken, oyunun sesi yumuşak ve huzurludur. Birlikleri fethetmek için yönlendirirken, kaleler yerleştirirken, birlik seçerken veya savaşırken, oyunun müziği daha yoğun ve dramatik olacaktır.

Grow Empire: Rome (MOD, Sınırsız Para/Mücevher)

STRATEJİ BİRİNCİ OLSUN

Grow Empire Rome Para Elmas Hileli, Oyun, Roma İmparatorluğu’nun Roma tarihi ile aynı temel üzerine inşa edilmiştir. Oyuncular basitten başlayacak ve yavaş yavaş zorluğu artıracak. grow empire rome apk oyun indir club Eksik araçları olan birkaç kişiden, oyuncular görevleri en hızlı şekilde tamamlamalı, hediyeler almalı ve oyuncuların oyunda ülkeyi daha güçlü hale getirmelerine yardımcı olacak malzemeler olmalıdır. Oyuncunun ülkesi ne kadar erken gelişirse, bir ordu diğer toprakları o kadar hızlı fethedebilir. Güçlü bir ülke inşa edildiğinde ve geliştirildiğinde, maaşlarla dolu, kale nüfusu giderek kalabalıklaşıyor ve kaynaklar giderek kıtlaşıyordu.

Grow Empire: Rome (MOD, Sınırsız Para/Mücevher)

Grow Empire Rome Para Elmas Hileli, Ülke lideri, kaynakları bulmanın, ülkenin daha fazla kalkınma alanını genişletmenin yollarını düşünmesi gereken oyuncudur. Şimdi, yalnızca birlikleri yeni toprakları fethetmek için yönlendirmenin yolu, ülkenizin ihtiyaç duyduğu şeye sahip olabilir. Birliklerinizi yeni toprakları ve bölgeleri fethetmeye yönlendirdiğinizde, oyunun zorluğu üzerine düşünme yeteneğiniz artacaktır. Toprağı fethetmek için kaç general, asker gittiğini, grow empire rome oyna ne kadar maaş ve silah olduğunu hesaplamanız ve manganın dövüş stilini düzenlemeniz gerekiyor. Böylece oyuncu, takımın taktiklerini ve her bir özel durumda savaşma düşüncesini en üst düzeye çıkaracaktır.

Grow Empire: Rome oyununu oynarken oyuncular kendilerini MÖ 700 Roma eserleriyle ilgili bilgilerle donatabilirler. Oyuncular ayrıca o dönemde Roma imparatorluğunun kahramanları ve generalleri hakkında bilgi edinmelidir, ancak tarih okurken hepsini hatırlamak zordur. Bu aynı zamanda oyuncuların geçmişi hatırlamalarının bir yoludur.

Grow Empire: Rome (MOD, Sınırsız Para/Mücevher)

AŞAĞIDAKİ EKİPMAN

Grow Empire Rome Para Elmas Hileli, Her bölüm oyuncular, her ekran aracılığıyla insanların binalarını, silahlarını veya üretkenliğini, askerlerin ortalamasını yükseltecek. Görev ne kadar hızlı tamamlanırsa, yükseltme o kadar hızlı olur. Kullanıcılar antik Avrupa’da 120 şehri fethetmek zorunda kalacaklar ve şehrin kilidini açmak için 18 beceriye yardımcı olmak için aralarından seçim yapabileceğiniz 7 kahraman versiyonu olacak. Özellikle 3 seviyeli kartlar için 6 güçlendirme ile göreviniz, grow empire rome hile apk dayi düşmanları yenmek ve her kalede ustalaşmak ve daha güçlü versiyonlar oluşturmaktır. Barbar klanlar ve ordular tarafından kendinizi savunun, onları fethedin, tam tersine, bölgenizi genişletmek ve ulusunuzun zenginliğinin artmasını izlemek için.

Grow Empire: Rome (MOD, Sınırsız Para/Mücevher)

ARTIK ÇEKİNMEYİN VE LÜTFEN İNDİRİN VE DENEYİMLEYİN

Grow Empire Rome Para Elmas Hileli, Oyun sayesinde Roma imparatorluğunun tarihini ve gelişimini daha iyi anlayabilir, Roma ordusunun büyüklüğünü öğrenebilir ve Roma ordusunun geçtiği topraklar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyuncuların gelebileceği bir ülke inşa etmek, geliştirmek ve genişletmek için tarihsel bilginizi kullanın. grow empire rome apk cepde Kararlarınızda, durumlarda ve vakaları ele alırken atılganlık geliştirin. Sevdiğiniz insanlarla evde oyun oynarken her türlü duyguyla gerçekten heyecan verici ve ilgi çekici bir an yaşamaktan daha iyi ne olabilir. Uzun bir çalışma ve çalışma gününden sonra yorucu zorlukları unutmak için gerçekten güzelleşen günün anlarını yaşayalım.

Rating

4.8

( 4 Votes )
Please Rate!
Grow Empire Rome

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (75.2 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Grow Empire Rome Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Grow Empire Rome
Grow Empire Rome 1.8.0 MOD
Ekim 21, 2021 75.2 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/Mücevher

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X