Age of Origins Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Age of Origins … Age of Origins is the most famous version in the Age of Origins series of publisher CamelStudio
Yayıncı CamelStudio
Tür Strateji Oyunları
Boyut 50M
Versiyon 1.2.142
Mod Version 1.2.142
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 21 Nisan 2022
Android Android Strateji Oyunları
4.2 ( 827 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Age of Origins Sınırsız Para Hileli Mod Apk, zombiler ya da bizi korkutan Sinematik canavarlar hayali olmalı. Ama ya gerçek hayatta büyürlerse, önümüzde dünyamıza meydan okurlarsa? Gezegeninizi stratejik olarak bu Zombilerden koruyacak ve payınızı koruyacak mısınız? Bugün henüz adını hiç duymadığınız bir Android Zombie oyunundan bahsediyoruz – Age Of Z. Evet, doğru gidiyorsunuz! Binalar inşa etmeniz ve toplumunuzu ölümcül Zombilerden korumanız gereken, ücretli Zombie Stratejisi türü tabanlı oyunu anlatıyorum! Kusursuz eğlenceye hazır olun!

Age of Origins Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Age of Origins Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Potion Punch 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Bugün neden ücretli bir oyundan bahsettiğimizi düşünüyor olmalısınız, oysa diğer zamanlarda ücretli uygulama içi varlıkları ücretsiz olarak sunuyoruz. Temel olarak, çok uğraştık ve denedik ve sonunda bu olağanüstü oyunun değiştirilmiş sürümünü, size tek bir kuruş para istemeden tüm ücretli oyun arayüzünü sağlamak için geliştirdik. Şaşırdın, değil mi? Burada Durma! Aze Of Z MOD APK’sini hemen indirin ve bu ücretli Android oyununu ücretsiz oynamaya başlayın!

Bu Makaleyi Keşfedin

Strateji türündeki bu harika Android Zombie oyununu oynamak istiyorum

Zombiler, World Of Z, Resident Evil Series, Go Goa Gone ve The Walking Dead serisi gibi birçok filmi izledikten sonra en korkutucu hayal gücümüzdür. Ama içsel olarak, Leon S Kennedy, Ada Wong ve Albert Wesker gibi hayatta kalanlar olarak ailemizi ve tüm toplumu korumak için gerçek hayatta Zombileri öldürmeyi de seviyoruz. Yani Aksiyon ve macera oyunlarını oynamaktan sıkıldıysanız ve Zombie World’e girmek istiyorsanız Age Of Z’yi en az bir kere denemeniz yeterli.

Age Of Z, Strateji türüne dayanan olağanüstü bir Zombie oyunudur. Clash of Clans ve Lords Mobile gibi en iyi stratejik oyunlarla aynı oyun arayüzü. Ancak gelişmiş bir oyun olarak, savaş için mezarları ve eski tahtları inşa etmenize gerek kalmayacak. Başka bir yerde, ordunuzu eğitmek için yüzlerce bina ve Warzones içeren devasa bir topluluk oluşturmanız gerekecek.

Age of Origins Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Zombi kıyametinin insanlığı karanlık çağlara attığı basit bir oyun planı sunuyor ve çok daha fazla arkadaşınızla hayatta kalan sizsiniz. Artık hastaneler, konutlar, tarım arazileri ve Silah Merkezi gibi yapılar inşa etmek için tüm kaynakları ve çok parayı toplamak sizin sorumluluğunuzdadır. Daha sonra, toplumunuza saldıran, şehri ve tüm virüslüleri koruyan devasa bir Zombi dalgasında hayatta kalmanız gerekir. Bu yüzden stratejik bir Zombie-Survival deneyimine hazır olun!

Şehrinizi İnşa Edin ve onu zombi krizinden koruyun

Infinite Galaxy, Little Empire ve War Of Destiny gibi muazzam ünlü Android oyunlarını oluşturan aynı oyun geliştiricisi markası. Age Of Z, son on yılda geliştirildi ve 10.000.000’den fazla oyuncuyu etkileyen birçok özellik sundu. Android ve iOS akıllı telefonlar için mevcuttur ve bunları uygun şekilde Google Play Store veya iOS App Store’dan indirebilirsiniz.

Oyun, Konutlar, Hastaneler, Depo, Kamplar, Belediye Binaları, Atölye, Garaj, Keşif Merkezi, Komuta Merkezi, Sevk Merkezi, Tüccar Rıhtımları Büyükelçiliği ve Akademi inşa etmeniz gereken Şehir İnşa Stratejisi türüne dayanmaktadır. . Her şeyden önce, tüm Sivilleri ve Mültecileri yaklaşan Zombilerden korumak için zorlayıcı bir şehir duvarı inşa etmelisiniz.

Age of Origins Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Ayrıca Gunners, Rocket Launchers, Snipers, Home Guards ve Iron Shields dahil olmak üzere yeni birlikleri yükseltme ve yükseltme hızınızı artırmanız gerekecek. Ve bu basit ekipman, tüm şehri yüksek seviyeli dalgalardaki devasa canavarlardan koruyamaz, bu da Tanklar, Toplar, Parçalayıcılar ve Savaş Bisikletleri gibi fabrika birliklerine yüksek ihtiyaç yaratır. Bu etkileyici oyunu hemen indirin ve yüzlerce zombiyle kaplı bir şehir duvarını koruduğunuzu hayal edin.

Gerçekçi küresel oyuncularla büyük ittifaklar kurun

Age Of Z Android oyunu gelişmek, hızlanmak, ezmek ve hükmetmek için geliştirildi! Burada hayatta kalan tek kişi sen değilsin, ama bu gelişmiş oyunda dünyanın her yerinden muazzam oyuncular gelişiyor. Üstelik diplomasi veya hançer yoluyla bu adamlarla Klan veya büyük ittifaklar da kurabilir ve tüm Zombileri akıcı bir şekilde yenebilirsiniz.

Üstelik bu adamlar sizi oyun içinde de tehdit edebilir ve topraklarınızı, kaynaklarınızı ve teknolojinizi fethetmek için sizinle Klan savaşları yapabilir! Hiç kimse senin değil ve sen de oyun oynayanların hiçbiri için bir hiçsin. Stratejik olarak oynayın ve hayatta kalan en iyi kişi olun!

Bu olağanüstü oyunu tek bir ödeme yapmadan oynayın

Age Of Z, temelde ücretli bir Android oyunudur ve birçok ülkenin bunu deneyimlemesi için kısıtlanmıştır. Ama merak etmeyin ölümsüzsünüz ve Age Of Z oyununun Age Of Z MOD APK adlı değiştirilmiş sürümünü akıcı bir şekilde indirebilirsiniz. Hiç yatırım gerektirmeyen %100 ücretsiz bir Android oyunudur. Üstelik Age Of Z MOD APK, akıllı telefonunuz rootlu olsa da olmasa da hemen hemen tüm Android işletim sistemi sürümlerinde çalışabilir. Doğrudan aşağıdaki indirme bağlantısından indirebilir ve Zombie benzeri çevrimiçi stratejik yolculuğunuza bugün başlayabilirsiniz.

Age of Origins Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Herhangi bir bölgede Tam sürümün keyfini çıkarın

Dünyada Age Of Z’nin stratejik Zombi Deneyimini deneyimleyemeyen Hindistan, Belçika, ABD ve İngiltere gibi muazzam bölgeler var. Ama biz burada sağ elinizi tutup size olağanüstü değişiklikler sunana kadar daha fazla açlıktan ölmenize gerek yok. Age Of Z MOD APK dahil olmak üzere, aynı web sitesinde henüz geliştirilen hemen hemen tüm Android oyunları için rekreasyonları edinebilirsiniz.

Bölgenizi değiştirmeden veya herhangi bir VPN hizmeti kullanmadan size Age Of Z’nin ücretsiz deneyimini sunmak için geliştirilmiş, zekice tasarlanmış bir Android modifikasyonudur. Age Of Z MOD APK’sını hemen aşağıdaki indirme bağlantısından indirin ve tamamının keyfini çıkarın!

Ücretsiz APK ve OBB dosyasını indirin ve basitçe kurun

Uygun süreçlere ve kullanışlı yaşam tarzına güveniyoruz! Sonuç olarak, aşağıdan indirebileceğiniz, hem APK hem de OBB dosyasından oluşan en uygun Age Of Z yönetimini sunuyoruz. İhtiyacınız olan tek şey, aşağıdaki basit adımları izleyerek bunları indirmek ve uygun şekilde kurmaktır! Stratejik taktikleriniz adınızı haykırıyor, Age Of Z MOD APK’yı hemen indirin!

Age of Origins Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Nihai Karar

Age Of Z MOD APK’sini tek kuruş ödemeden aşağıdaki bağlantıdan indirin. Üstelik bu oyunu Hindistan ve Belçika gibi neredeyse tüm kilitli bölgelerde oynayabilirsiniz. Sadece uygun şekilde kurun ve yukarıda listelenen tüm özelliklerin ve stratejik oyunların keyfini ücretsiz olarak çıkarın!

Rating

5

( 2 Votes )
Please Rate!
Age of Origins Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (50M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Age of Origins Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Age of Origins Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Age of Origins Sınırsız Para Hileli Mod Apk 1.2.142 apk
Nisan 23, 2022 50M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X