Adobe Acrobat Reader Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk

İsim Adobe Acrobat Reader: Edit PDF … Adobe Acrobat Reader: Edit PDF is the most famous version in the Adobe Acrobat Reader: Edit PDF series of publisher Adobe
Yayıncı Adobe
Tür Verimlilik Uygulamaları
Boyut Varies with device
Versiyon
Mod Version
Total installs 500,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 31 Ocak 2022
Android Android Verimlilik Uygulamaları
4.1 ( 245 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Adobe Acrobat Reader Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk, kitaplardan e-kitaplara, çevrimiçi alışverişe, çevrimiçi ticarete, para işlemlerine ve daha fazlasına kadar hayatın her alanında çevrimiçi kategorilere taşındı. Burada tartışırsak, günler geçecek, bu kadar geniş bir kullanım düzeyine sahip, Kısacası, dünya artık işleri ve diğerleri için çevrimiçi olarak şiddetle bağımlı ve bu yüzden, ister kişisel ister meslek bir şekilde ilgili olsun, işinizi yapmak budur. sanal ekranda.

Adobe Acrobat Reader Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk
Adobe Acrobat Reader Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk

Ve önemli olan, her türlü eserin içinde bazen düzenleme gerektiren bir takım belgeler içermesidir. Günümüzde, dosyanız, kitabınız veya bazı bilgileriniz olsun, dokümantasyona yönelik en temel ve popüler yaklaşım pdf’dir. İnsanlar, hangi platformda kullanırsanız kullanın, orijinallikleri nedeniyle belgelerin pdf biçimini yaygın olarak kullanırlar. Güvenilirlik, güven ve son derece netlik ile gelen pdf dosyalarının özellikleri ve kalitesi, dosyalara benzersiz bir önem vermektedir.

Ve pdf dosyalarından en iyi şekilde yararlanmak için, şüphesiz, ona en gelişmiş şekilde okuma ve düzenleme özelliklerini veren özgün platformla aynı seviyede talep edilir. İşte karşınızda pdf dosyalarınızı kolayca görüntüleyebileceğiniz ve dosyaların her biçimini düzenleyebileceğiniz keyifli bir ortam sunan Adobe Acrobat Reader Mod Apk. Burada dosyaların her öğesini çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz ve çeşitli özellikler her açıdan güzelleştirilmiş özelleştirmeyi etkinleştirebilir. Çalıştırmak için arka plan ortamını ve çok işlevli arayüzü değiştirin ve kontrol edin. Ayrıca dosyaları herhangi bir platformda düzenleyerek güncelleyebilir, yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Adobe Acrobat Reader Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk

Minecraft Hikaye Modu MOD APK adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Bu Makaleyi Keşfedin

Adobe Acrobat Reader Mod Apk

Adobe Acrobat Reader Mod Apk, orijinal uygulamanın alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir; Çoklu eleman ilavesi ile geliştirilmiş özelliklerinde gerekli modifikasyonu yaptık. Ayrıca sevgili kullanıcılarımızın karşılaştığı yaygın rahatsız edici sorunları da çözdük. Kullanıcılar için uygulamanın premium sürümünün kilidini açtık. Bu kadar geniş bir kullanım ve önem taşıyan uygulamanın, kapsamlı faydalar sunan ancak herkesin karşılayamayacağı pro sürümü için bir abonelik ücreti gerektirdiğini ve bu nedenle bir abonelik ücreti gerektirdiğini bildiğimiz için ve bu yüzden başka bir yaklaşım sunduk.

Burada, kullanıcılara pro sürümünü ve bazı gelişmiş öğeleri ücretsiz olarak yükseltmelerini sunuyoruz, böylece kullanıcıların büyük çoğunluğu özelliklerini kullanabilir. Böylece cebinizden bir kuruş harcamanıza gerek kalmaz. Reklamsız politika gibi, politika ekindeki sürümü de değiştirdik. Ekrandaki her türlü reklamı tamamen kaldırır ve engeller. Bu sürüm ayrıca diğer kaynaklardan köklenme gerektirmez ve antiban ve antivirüs özellikleri ile güvenli ve güvenli bir ortam sağlar.

Adobe Acrobat Reader Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk

Özellikleri

Uygulamanın arayüzde çalışmak için çeşitli özellikler ve işlevler sunduğunu biliyoruz, ancak Adobe Acrobat Reader Mod Apk’yi mümkün olan en iyi şekilde kullanabilmeleri için kullanıcıların bunlardan haberdar olmaları gerekir;

Her pdf dosyasını istediğiniz gibi keşfedin

Adobe Acrobat Reader Mod Apk, uygulama kapsamlı bir şekilde pdf için tasarlandığından, kullanıcılara mümkün olduğunca çok içerikli her pdf dosyasını görüntüleme kalitesi ve özellikleri sunar. Bu nedenle, sahip olduğunuz pdf’yi hiç dert etmeyin; son derece sade tasarlanmış arayüzünde kullanıcılara sunduğu kaydırma öğelerinin kolaylığı ile tamamen ve özgürce görüntüleyebilirsiniz, böylece herkes kolayca aşina olabilir.

Dipnot

Bildiğimiz gibi, pdf okuyucularının ihtiyacı, çünkü genellikle önemli bir şeye dikkat etmeleri gerekiyor, bu yüzden biz burada uygulamada kullanıcıların kolaylık biçiminde ek açıklamalar yapmasına yardımcı olan gerekli araçları sunduk. Basit tasarımda okuduğunuz her şeyi hızlıca not alabilir ve araç bölümündeki kritik noktaları kolayca vurgulayabilirsiniz. Böylece kullanıcının deneyimi için ihtiyaç duyulan en uygun araçları sunar.

Takım çalışması ve paylaşım

Adobe Acrobat Reader Mod Apk Kullanıcılar, bunu desteklemek için çeşitli araçlar ve özellikler sunan uygulamada pdf dosyalarını düzenlemenin keyfini çıkarabilirler. Düzenlemeden sonra, daha fazla çalışmaya devam etmek için bu düzenlenmiş dosyaları iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz ve gerisini paylaşabilirler. Bu şekilde, birden fazla çalışanla UI oluşturabilir ve işle ilgili çeşitli pozisyonları gerçekleştirmek için onlarla bağlantı kurabilirsiniz. Noktaları, notları ve vurgulanan gerçekleri onlarla paylaşın ve dosyaların en özgün yaklaşımla gerekli düzenlenmesini talep etmeleri için başkalarını gönderin. Uygulamada bekleyen işler için bildirimi kontrol edin.

Adobe Acrobat Reader Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk

Taranan dosyaları görüntüleyin ve düzenleyin.

Adobe Acrobat Reader Mod Apk, kullanıcılara herhangi bir platformun taranan dosyalarını uygulama içinde görüntüleme ve düzenleme olanağı sunar. Ayrıca, bu taranan dosyaları düzenledikten sonra diğer çevrimiçi mevcudiyet platformlarında paylaşabilirsiniz, böylece başkaları onları görebilir.

Kolay imzalama

Adobe Acrobat Reader Mod Apk’nin arayüzü, kullanıcılara, fiziksel formlarda yaptığımız aynı formatta imzaları gerçekleştirme imkanı sunar. Ve bunları herhangi bir platformdaki herkesle paylaşın.

Belgeleri uygulama arayüzünde saklayın ve yazdırın

Adobe Acrobat Reader Mod Apk Kullanıcılar google drive entegrasyonunun bulut deposunda tutmak istedikleri kadar içeriği özgürce saklayabilirler. Arayüzün sunduğu seçeneklerle herhangi bir pdf dosyasını yazdırabilir ve ihtiyaçları için belgeleri fiziksel formda kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Google Drive ile entegrasyon

Adobe Acrobat Reader Mod Apk, kullanıcılara bulutta sınırsız depolama için uygulamalarını google sürücü hesaplarıyla entegre etme kapasitesi sunar. Dosyalarınızı ve mülklerinizi güvenli bir şekilde tutmak için onları google drive’a yükleyebilirsiniz.

Gizli dosya formatı

Adobe Acrobat Reader Mod Apk Kullanıcılar, pdf dosyalarının formatını, dosyaların her formda ve düzenlenmiş yönleriyle yükseltilmiş kullanımı için ihtiyaçlarına uygun olanı kolayca MS excel veya word gibi diğer formatlara dönüştürebilirler.

Adobe Acrobat Reader Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk

Çözüm

Performansta beklenenden daha fazla özellik ve öğe sağlayan aynı araçların gelişmiş kullanımı için modifiye edilmiş sürümü Adobe Acrobat Reader Mod Apk’yi indirmenizi öneririz.

Her tür pdf dosyasını okuyun ve bunları işle ilgili performansınız için en iyi şekilde kullanmak için istediğiniz şekilde düzenleyin ve ayrıca özellikleri, işlevleri, araçları, arka planı, görünümü ve diğer öğeleri isteğinize göre özelleştirin.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
Adobe Acrobat Reader Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (Varies with device)

İndirmek için şuanda Hazırsın Adobe Acrobat Reader: Edit PDF Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Adobe Acrobat Reader Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk
Adobe Acrobat Reader Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk apk
Şubat 1, 2022 Varies with device

'dan daha fazlasıAdobe

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X