Minecraft Hikaye Modu MOD APK

İsim Minecraft … Minecraft is the most famous version in the Minecraft series of publisher Mojang
Yayıncı Mojang
Tür Oyun Makinesi Oyunları
Boyut Varies with device
Versiyon 1.18.2.03
Mod Version 1.18.2.03
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 9 Aralık 2021
Android Android Oyun Makinesi Oyunları
4.6 ( 418 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

4.5/5 - (4 votes)

Minecraft Hikaye Modu MOD APK, kullanıcılara oyunları aracılığıyla aynı türden bir deneyim sağlamak için aynı saçma şeylerle son derece meşgul olduğunu biliyoruz; bugünlerde kimse ligden çıkıp benzersiz bir şey inşa edecek kadar cesur değil. Bunun nedeni, aynı oyun çeşitliliğini yaratırken aldıkları geri bildirimler ve sonuçlar, üstelik sadece Battle Royale savaşlarında en iyileri PubG, Free Fire ve diğerleri gibi.

Bağlamın dışına çıkmak ve daha önce kimsenin deneyimlemediği bir şey yaratmak, geliştiricinin bakış açısından ilham vericidir ve bunu tekrar tekrar yapanlar çok enderdir. Nişler mevcuttur, ancak başka bir boyuttaki gibi şeyler yaptıklarında ve vurulduklarında, karşıtları on yıllarca onları takip etmeye başlar, ancak takımın çabalarıyla gelirler.


Minecraft oyunları her zaman yeni görünüm ve senaryo biçimleriyle gelir; bu, diğer geliştiricilere her zaman onları kopyalayıp devam etmeleri için bir yol sağlar. Minecraft hikaye modu apk, oyundaki her öğeye pikselli görünüm biçiminde tasarlanmış harika bir oyundur. Kullanıcılara aynı türden diğerlerinden en benzersiz ve en taze oyun deneyimini sunar.

Burada, güzel Minecraft topraklarını canavarların saldırısından kurtarabilmeleri için ekibiyle birlikte eski savaşçıları arama görevi olan Jesses’in rolünü üstleneceksiniz. Taş sırasına göre bulunacaklar. Bu, oyunun odak noktası olacak ve Binalar, kaleler, gökdelenler gibi zorluklarda güzel alt yapı unsurları ve günlük yaşam tarzı işleri ile kum havuzu kaleleri ile diğer faydalı unsurlar yaratmak gibi diğer aktiviteler olacak.

Bu Makaleyi Keşfedin

Minecraft Hikaye Modu Apk

Minecraft hikaye modu apk, orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir, çünkü kullanıcılara sürümde mevcut olanlardan gelişmiş oyun öğeleri sağlar. Araçları ve taktikleri potansiyele yükseltmek için sınırsız para, jeton ve diğer puanların mevcudiyeti ile daha iyi performansın tadını çıkarmalısınız – makalelerin ücretsiz alışverişi ve oyundaki seviyelerin ve olasılıkların kilidinin açılması. Ayrıca, premium oyun sürümü özelliklerini veya oynanışını hiçbir ücret ödemeden alırsınız, bu da ücretsiz demektir.

Minecraft Hikaye Modu MOD APK
Minecraft Hikaye Modu MOD APK

Cebinizden bir kuruş harcamanıza ve oyun içinde kilidi açılmış avantajlar elde etmenize gerek yok. Ayrıca oyun sabit hata sorunlarından kaynaklanan tüm reklamları engelledik. Tozluk sorunları hakkında endişelenmenize gerek yok. Sürüm, köklenmeye ihtiyaç duymaz ve güvenli bir oyun ortamının kurulması için oyundaki antiban ve antivirüs özelliklerini sunar.

İlgi çekici pikselli grafikler

Minecraft katlı mod apk’sının Minecraft hikaye modu apk oyunu, sandbox castles formatında kapsanır, bu nedenle her şey kutu formatında görünür, ancak bu ultra bir görünüm seviyesidir. Nihai sistem, alt öğelere ve bu tür şeylerden bahsettiğimizde kullanılan karakterlere ve cephaneliğe yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Grafik simülasyon, pikselli biçimde son zamanlarda zirvede. Her şeyi benzersiz sistemlerle oluşturduğumuzda ve elimizde yeterince kontrol sağladığımızda yaratım faaliyetleri harika hale geliyor.

Oyundaki en coşkulu etkinlikler kapsamı

Minecraft hikaye modu apk, kullanıcılara çoklu konseptlerde tasarlanmış oyun aktivitelerinin en gelişmiş simülasyonunu sunar. Sizin gibi çalışmak, bir avuç malzemenin pikselli formuyla şehirde güzel bir mimari yaratmaya ve şehrinizi yok etmeye çalışan canavarlara karşı vahşi savaşlara katılmaya sıkı sıkıya odaklanmanız gerekiyor. Tüm kavramlar için çeşitli kaynakların düzenlenmesi, aynı oyundaki başka bir seviyedir.

Savaşçıları arayın

Oyunda söylediğimiz gibi, nihai güce sahip canavarlar şehrinizi yok edecek, bu da sonuçta güzel olan, altyapının birçok unsurunu yeteneklerinizle yarattığınız için. Canavarlarla başa çıkmak için ekiple birlikte güçlerinizin yeterli olmadığını biliyorsunuz ve bu yüzden oyundaki taş düzeninden savaşçıları aramanız gerekiyor çünkü onlar şehri canavarlara karşı görmek için savaşacaklar. ilgili canlı tehlikelerin savaşları.

Minecraft Hikaye Modu MOD APK

Netflix Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Sürümünüzün Jesse’si olun.

Minecraft katlı mod apk’daki oyunun ana karakteri Jesse’dir; takımın lideri olan Jesse rolünü üstleneceksiniz ve şehirle ilgili tüm sorumluluk ve mesuliyet ona ait. Bu yüzden şehrin iyileştirilmesi için bir strateji bulmak ve geliştirmek size kalmış. Jesse, cinsiyetinize bağlı olan biri. Buna göre, kadın veya erkek iseniz, rolü özelleştirebilirsiniz.

Ödüllü oyundaki bulmacalar

Minecraft hikaye modu apk’nın oynanışı, gerekli kaynakları alabilmeniz için anında çözmeniz için çeşitli bulmacalar sunar. Bulmacalar, oyunda ihtiyacınız olan şeyleri elde etmenize yardımcı olacak ve oyunla ilgili materyalleri yükseltmek veya şehrinizde daha iyi savaşlar veya yaratımlar için bazı araçlar satın almak için kullanabileceğiniz puanlarla sizi ödüllendirecek.

Oyunun nihai kadrosu

Minecraft hikaye modu apk, ana karakterlere arkadaşlarınızla birlikte yer vermenizi sağlar, böylece birlikte olmanın tüm sorunlarıyla baş edebilirsiniz. Ne olursa olsun her adımda size destek olacak ekibinizin olması işleri kolaylaştıracaktır.

Ücretli sürüm yerine ücretsiz alın.

Oyun ücretli bir oyun, bu yüzden eğlence için oynanabilirliği elde etmek için biraz gerçek para harcamanız gerekiyor, ancak bildiğimiz gibi, herkes bunu karşılayamaz, bu yüzden burada başka bir yaklaşımla karşınızdayız. Burada, kullanıcılara tüm işlevlerin deneyimini sağlayan aynı mevcut ve geliştirilmiş oyun içinde oyunun ücretsiz sürümünü sunuyoruz.

Minecraft Hikaye Modu MOD APK

Çözüm

Güçlü canavarlara karşı sandbox ve yoğun savaşlar aracılığıyla birçok yaratma etkinliği gerçekleştireceğiniz, pikselli görünüm biçiminde yaşam tarzı simülasyonunun tüm bölümleriyle Minecraft hikaye modu apk’yı indirin.
Mod versiyonunda, yüksek performans yönelimi, sınırsız para, jeton, kilitsiz premium ve oyun oynama gibi aktivitelerle ücretsiz olarak uğraşmak zorunda kalacaksınız, bu yüzden her yerde ve her zaman kimseye para ödemenize gerek yok.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
Minecraft Hikaye Modu MOD APK

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (Varies with device)

İndirmek için şuanda Hazırsın Minecraft Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.5/5 - (4 votes)

Tüm Versiyonlar

Minecraft Trial Mod Apk
Minecraft Trial Mod Apk 1.18.2.03 apk
Haziran 4, 2022 Varies with device
Jenny Mod Minecraft Kilitsiz Mod Apk
Jenny Mod Minecraft Kilitsiz Mod Apk 1.18.2.03 apk
Haziran 4, 2022 Varies with device
Minecraft Hikaye Modu MOD APK
Minecraft Hikaye Modu MOD APK 1.18.2.03 apk
Ocak 31, 2022 Varies with device
Minecraft
Minecraft 1.17.30.25 MOD
Eylül 23, 2021 175 MB

Mod İçeriği:

Beta - Final Mod

'dan daha fazlasıMojang

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X