PUBG MOBILE 1.5

İsim PUBG MOBILE 1.5: ATEŞLEME… PUBG MOBILE 1.5: ATEŞLEME is the most famous version in the PUBG MOBILE 1.5: ATEŞLEME series of publisher PROXIMA BETA
Yayıncı PROXIMA BETA
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 656 MB
Versiyon 1.5.0
Mod Version 1.5.0
Content Rating 13+ yaş
Güncelleme 3 Eylül 2021
MOD Yer Görme/Silah Tepmesi
Android Android Aksiyon Oyunları
4,3 ( 946 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Yer Görme/Silah Tepmesi
4.4/5 - (37 votes)

Pubg Apk’si OrijinalPLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS artık cepte. Özgürce, istediğin yerde ve istediğin zaman oyna. PUBG MOBILE, mobilde en heyecanlı ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyunu deneyimini sunuyor. Oyuna katıl, ekipmanlarını kuşan ve savaş. Efsanevi 100 oyunculu klasik savaş, ağır silah modu, hızlı 4v4 takımlı ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kal. Hayatta kalmak başarının anahtarıdır ve son hayatta kalan kazanır. pubg apk and obb Görev çağırdığında atış serbest!

Bu Makaleyi Keşfedin

Pubg Apk Arşivleri Android Oyun Club

ÜCRETSİZ MOBİL OYUN – Unreal Engine 4 ile geliştirildi. Mobilde konsol kalitesi. Dudak uçuklatan HD grafikler ve 3D sesler. Kişiselleştirilebilir mobil kontroller, eğitim modları ve sesli sohbet. Mobilde kusursuz kontrol, gerçekçi balistik ve silah kontrollerini deneyimle.


AYRINTILI SAVAŞ HARİTALARI – Erangel, Miramar, Vikendi ve Sanhok’ta en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş devasa haritalarda, çeşitli savaş alanları, pubg apk nasıl indirilir gece ve gündüz döngüsü ve rastgele hava koşullarıyla hiç olmadığı kadar gerçekçi bir deneyim yaşa. Şehir sokaklarından buzlarla kaplı tundraya ve sık ormanlara kadar her savaş alanında uzmanlaş ve kendi stratejini kurarak kazan.

Pubg Apk 1.5

ÇEŞİTLİLİK VE DERİNLİK – 100 oyunculu Klasik mod, dinamik ağır silah modu, hızlı Eğlence modu ve 4v4 Takımlı Ölüm Maçı veya Zombi modları seni bekliyor. Herkese uygun bir seçenek bu oyunda bulunabilir! Herkese uygun bir seçenek bu oyunda bulunabilir. Tekli, Eşli veya 4 oyunculu Takımlı modlarda oyna. pubg apk obb Silahını istediğin şekilde kullan! İster yalnız bir kurt olarak oyna, istersen Klanından gelen yardım çağrısına kulak ver! BŞN (Birinci Şahıs Nişancı), ÜŞN (Üçüncü Şahıs Nişancı) modlarıyla oynanabilir, her zemine uygun araçlar ve gerçekçi silahlardan oluşan bir cephanelik bulunur. Final bölgesine seni götürecek aracı ve malzemeleri bul!

Pubg Apk Dayı İndir

DURMADAN BÜYÜYOR – Günlük etkinlik ve mücadelelerin yanı sıra aylık güncellemeler ile PUBG MOBILE durmadan zenginleştirmeye ve gelişmeye devam ediyor. Alınan hile karşıtı önlemler, herkesin kurallara göre oynadığı adil ve sorunsuz bir oyun deneyimini garantiliyor.

* Güçlü bir internet bağlantısı gerektirir.
* PUBG MOBILE için sistem gereksinimleri: pubg apk arşivleri android oyun club, Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2GB bellek. Diğer cihazları kullanan oyuncular PUBG MOBILE LITE oynamayı deneyebilir.1.5

Pubg Apk Uc Hilesi

İletişim:
Facebook: https://www.facebook.com/PUBGMOBILE
Twitter: https://twitter.com/PUBGMobile
Reddit: https://www.reddit.com/r/PUBGMobile/

Bir soru sormak istediğinde [email protected] adresine mesaj göndererek müşteri hizmetleriyle görüşebilirsin.

Rating

4.3

( 3 Votes )
Please Rate!
PUBG MOBILE 1.5

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (656 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın PUBG MOBILE 1.5: ATEŞLEME Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.4/5 - (37 votes)

Tüm Versiyonlar

PUBG MOBILE 1.5
PUBG MOBILE 1.5 1.5.0 MOD
Eylül 23, 2021 656 MB

Mod İçeriği:

Yer Görme/Silah Tepmesi

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

1 Yorumlar

  1. 2 sene ago

    Waybee

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X