Lovelink Premium Kilitsiz Mod Apk

İsim Lovelink™- Chapters of Love … Lovelink™- Chapters of Love is the most famous version in the Lovelink™- Chapters of Love series of publisher Ludia Inc
Yayıncı Ludia Inc
Tür Rol Oyunu
Boyut 153M
Versiyon 2.1.5
Mod Version 2.1.5
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 21 Mart 2022
Android Android Rol Oyunu
3.9 ( 357 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Lovelink Premium Kilitsiz Mod Apk, insanların hesaplarını kaydettirebilecekleri ve ruh eşlerini abonelik tabanlı bir arayüzde bulabilecekleri en yeni çağdır. Bu muhteşem evreni duyduysanız, Tinder ve TrulyMadly gibi flört uygulamaları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu kadar bilgin var ama Chapters of Love’a dayalı bir simülasyon rol yapma oyunu hayal edebiliyor musun?

Lovelink Premium Kilitsiz Mod Apk
Lovelink Premium Kilitsiz Mod Apk

Cafeland Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Livelink, flört siteleri ve otantik yaşam için simülasyon platformuna dayalı böyle bir oyundur. Bu istisnai uygulamayı yükledikten sonra, sadece sanal erkeklerle çıkamazsınız. Ama aynı zamanda onlarla sanal olarak çıkabilir ve şimdiye kadar yapmadığınız en romantik hamleleri yapabilir. İmkansız gelebilir, ancak aşağıdaki bağlantıdan Livelink uygulamasını indirip yükledikten sonra ona güveneceksiniz.

Ayrıca, tüm yolculuğunuzu daha gerçekçi hale getirmek için size Livelink MOD APK sunuyoruz. Sınırsız taşlar ve bir randevunun resmini görme hakkı gibi tüm premium özellikleri içeren resmi uygulamanın değiştirilmiş versiyonudur. Bu yüzden resmi sürüme geçmeden önce mutlaka denemelisiniz ve gerçekten seveceksiniz!

Bu Makaleyi Keşfedin

Tek bir kaydırmada hayalinizdeki maçla tanışın

Livelink, romantik sohbetleri okumanıza ve tercihinize göre yanıtlamanıza izin veren bir sanal gerçeklik romantik oyunudur. Öncelikle en arzu edilen tarihleri ​​bulmanın en iyi yolunu bilmek için geliştirilmiş bir simülasyon Android oyunudur. Ayrıca, size çok çeşitli ilginç, heyecan verici ve heyecan verici karakterler de sunacak. Yani gerçek hayattaki görevlerden sıkıldıysanız ve yeni bir şeyin tadını çıkarmak istiyorsanız, Livelink hepiniz için en iyi seçimdir!

Lovelink Premium Kilitsiz Mod Apk

Basit uygulama arayüzü, Kabul etmek ve reddetmek için kaydırın

Livelink, yakın zamanda Eylül 2020’de geliştirilen gelişmiş bir Android oyunudur. Ludia Inc.’in sanal bir tarih, gerçekçi sohbet ve sanal romantizm sağlamanızı garanti eden inanılmaz bir eseridir. Ayrıca, Livelink uygulamasının kullanıcı arayüzünü duyduktan sonra şaşıracaksınız. Bu, tarihin fotoğraflarını kabul etmek ve reddetmek için sanal olarak silebileceğiniz aynı Tinder uygulamasıdır.

Burada ihtiyacınız olan tek şey, bir hesap oluşturmak veya Facebook, Tumblr, Twitter ve Google gibi seçenekler de dahil olmak üzere herhangi bir sosyal hesapta oturum açmak. Ardından, birkaç dokunuşla sanal flört yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Peki ne bekliyorsun? Aşağıdaki bağlantıdan Livelink MOD APK’sini hemen indirin ve büyülü avantajlarla başlayın!

Olağanüstü bir uygulama kullanıcı arayüzü ile tüm tarihlerinizle sohbet edin

Ek olarak, bu uygulamayı tüm sanal tarihlerle gerçekçi bir şekilde sohbet etmek için de kullanabilirsiniz. Hayalinizdeki partnerle bağlantı kurmanıza ve onlarla sohbet etmenize olanak tanır. Ayrıca seviyelerinizi yükseltmek için maçlarınızla da tepki vermeniz gerekiyor. Daha sık randevu almanıza yardımcı olabilir.

Oynaması tamamen ücretsiz bir oyundur ancak kullanıcının profil resmini görüntülemek için kullanılan mücevherler ve çok daha fazlası gibi birçok uygulama içi satın alma seçeneği sunar. Merak etmeyin, aşağıdan Livelink MOD APK’sını indirebilir ve Livelink platformunun premium avantajlarının çoğuna ücretsiz erişebilirsiniz. Göreyim seni!

Lovelink Premium Kilitsiz Mod Apk

Değiştirilmiş uygulama ile en keyifli flört yolculuğuna başlayın

Ludia, son on yıldır Android oyunları yaratan bir Fremantle Media şirketidir. Livelink, Ludia’nın en güncel kreasyonudur ve aynı zamanda çevrimiçi romantizm ve sanal flört platformuna dayanan ilk kreasyondur. Adınızı, astrolojik işaretinizi ve herhangi bir sosyal hesabı yazmanız gereken basit kayıt süreciyle başlar. Daha sonra, kızla çıkmak için iki veya üç kişiden en iyi mesajı seçerek sohbetleri yazmanıza gerek kalmayacak sanal bir oyundur.

Ancak bazen, Livelink uygulaması, değerli taşlardan oluşan çok sayıda uygulama içi satın alma işlemiyle dolu olduğundan, çok can sıkıcıdır. Şey, Mücevherler, tarihlerinizin profillerine resimleriyle bakmak için kullanılır. En keyifli hediye olarak size sonsuz profil sörfü için sonsuz mücevherler içeren Livelink MOD APK’sini sunuyoruz. Burada ihtiyacınız olan tek şey aşağıya inmek ve bu olağanüstü uygulamayı en alttaki bağlantıdan indirmek!

Randevunuzun tüm resimlerini ücretsiz görüntüleyin

Sanal bir flört platformu olmasına rağmen, Livelink uygulamasında muazzam uygulama içi satın alımlar var. Çıkmak güzel, ama ya çıktığın kişinin resimlerine bakamıyorsan, kiminle çıktığının bir önemi yok.

Ancak Livelink MOD APK’yı yükledikten sonra, herhangi bir abonelik olmadan bile tüm flörtünüzün resimlerini ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz. Üstelik, sohbet ettiğiniz randevularınızın aktardığı fotoğraflarda da tek kuruş ödemeden gezinebilirsiniz. Harika değil mi!

Sınırsız mücevherleri kullanın ve abonelik olmadan sonsuz tarihler yapın

Livelink MOD APK, değiştirilmiş bir versiyondur. Böylece bu istisnai uygulamanın özelliklerinin çoğunu görebilirsiniz. Eh, tamamen farklı bir uygulama değil, çünkü bu uygulamadaki şeylerin çoğu, Kullanıcı Arayüzü, Karakterler ve Resimler dahil olmak üzere resmi olanla aynı.

Ancak buna ek olarak, tüm sohbetleriniz tarafından gönderilen resimleri görüntülemek için sonsuz mücevherler alacaksınız. Mücevherler, tüm oyun içindeki tek ücretli varlıktır, yani artık her türlü oyun içi ödemeden muafsınız!

Lovelink Premium Kilitsiz Mod Apk

Her tür Android işletim sistemi ile uyumlu

Livelink MOD APK, tüm Android işletim sistemi sürümleriyle uyumlu olmasını sağlayan tüm şık komut dosyalarıyla geliştirilmiştir. Üstelik bu uygulamayı root erişimi olmayan, root erişimi olmayan akıllı telefonlarda da kullanabilirsiniz. Android 4.0’ın üzerindeki cihazlarda Livelink MOD APK’yı kullanmak sorunsuz. Bu yüzden alaycı sohbetler kullanarak istediğiniz tüm sanal kızlarla/erkeklerle bugün çıkmaya başlayın. Onu çivile!!

son dokunuş

flört siteleri ve çevrimiçi sanal romantizm aramak. Burada hepsi farklı hobileri, şekilleri ve cinsiyetleri olan muazzam karakterleri gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınız tarafından gönderilen resimleri görüntülemek için sonsuz mücevherleri de kullanabilirsiniz. Reklamsız bir uygulamadır, bu nedenle flört olayları arasında herhangi bir kesinti yaşamazsınız. Kurun ve ücretsiz flörtün tadını çıkarın !! Livelink MOD APK, tüm flört hayranlarımız için yaratılmıştır ve kullanımı hakkında bilgi edinmek için bir platform bulmaktadır.

Rating

2.7

( 3 Votes )
Please Rate!
Lovelink Premium Kilitsiz Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (153M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Lovelink™- Chapters of Love Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Lovelink Premium Kilitsiz Mod Apk
Lovelink Premium Kilitsiz Mod Apk 2.1.5 apk
Mart 24, 2022 153M

'dan daha fazlasıLudia Inc

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X