Cricbuzz

İsim Cricbuzz… Cricbuzz is the most famous version in the Cricbuzz series of publisher Cricbuzz com
Yayıncı Cricbuzz com
Tür Spor Oyunları
Boyut 9 MB
Versiyon 5.03.09
Mod Version 5.03.09
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 26 Ekim 2021
MOD ADS Kaldırıldı
Android Android Spor Oyunları
4.2 ( 965 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (3 votes)

Cricbuzz Apk Mod, Beyzbol artık bize yabancı değil; hatta hızlı bir gelişme ivmesindedir. Beyzbol haberlerini izlemek için ihtiyacınız olan en iyi uygulamadır. Tüm en doğru savaşları hızla günceller. Oyuncular, savaşların nasıl ilerlediği hakkında bilgileri okuyabilir ve futbol maçlarının tam zamanını güncelleyebilirsiniz. Daha da iyisi, kullanıcılar böyle bir uygulama ile hem haber izleme hem de canlı beyzbol maçlarını izleyebilirler.

Bu Makaleyi Keşfedin

Cricbuzz Apk Mod

Cricbuzz Apk Mod Cricbuzz Apk Mod Cricbuzz Apk Mod

PUAN TAKİP

Cricbuzz Apk Mod, Beyzbolu seviyorsanız, telefonunuzda ihtiyacınız olan uygulama budur. İlgili haberleri hızlı ve doğru bilgilerle küçük bir uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Savaşların ilerlemesini yakından takip edin, bir değişiklik olduğunda her zaman hızlı bir şekilde güncellenen puanları gergin bir şekilde izleyin. Maçın tamamını takip edecek vaktiniz yoksa, her skoru takip etmek ve tuttuğunuz takımın ruhunu desteklemek için Cricbuzz sizin için en iyi uygulamadır.

SICAK YORUMLAR & EĞLENCE

Cricbuzz Apk Mod, Beyzbol maçlarını canlı izlerken, atmosferi ısıtmak ve güzel paslar hakkında yorum yapmak çok önemlidir. Çekici futbol yorumları ile maçları takip edebilirsiniz. Desteklediğiniz takım kazandığında güzel ortaklarla eğlenin. Cricbuzz ile maç makaleleri güncellendiğinde ilk yorum yapan siz olabilirsiniz. Bu, en hızlı ve en doğru beyzbol haber toplayıcı uygulaması olarak kabul edilebilir.

Cricbuzz Apk Mod Cricbuzz Apk Mod Cricbuzz Apk Mod

CANLI MAÇ BİLDİRİMLERİ VE SICAK HABERLER

Cricbuzz App Download, En hızlı maçları ve zamanında yayınları takip etmek, canlı savaşları izlemek, oyuncularla havaya girmek fena değil. Bu uygulama ile beyzbol maçları yayınlandığında bildirim alacaksınız. Zamanında izleyin ve maçın kritik anlarını kaçırmayın. Sadece bu değil, bu uygulama aynı zamanda oyuncular veya maçın yayın süresi hakkında en doğru bilgileri ve güncellemeleri sağlar.

HABERLER – OYUN TAKVİMİ

Cricbuzz Apk Mod, Her zaman en hızlı beyzbol haberlerini güncelleyen siz olun ve herkes için modası geçmiş olmayın. Bu konuyla ilgilenen biri olarak Cricbuzz, en son sosyal haberler ve makaleler hakkında resmi bilgi sağlamanıza yardımcı olacaktır. Haberleri takip edin ve insanların yorumlarını görün; Hatta her gönderinin altına yorum yapabilirsiniz. cricbuzz live cricket Hiçbir beyzbol maçını kaçıramazsınız, düzenli olarak güncellenen programı takip edin ve sevdiğiniz takımı destekleyin.

Cricbuzz Apk Mod Cricbuzz Apk Mod

ÖZEL VİDEO İÇERİĞİ

Cricbuzz Api, Tüm benzersiz içeriğe sahip tüm videolara erişin; Bu uygulama özel videoları izlemenizi sağlar. Favori oyuncularınızla özel röportajlara abone olun veya ilk öğrenen olmak için takımın programına göz atın. cricbuzz apk premium Resmi ve denetlenen içerikle yayınlandı, hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok.

İSTATİSTİK & SIRALAMA

Cricbuzz Apk Mod, Kullanıcılar, beyzbol oyunlarına katılan tüm oyuncuların profilini net bir profil ile takip edebilirler. Yarışmaya katılma ve başarıları getirme sayısını dikkatlice görüntüler. Ayrıca tüm maçların, takımların istatistiklerini takip edebilir ve her maç sonrası değişimi gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca Cricbuzz, herkesin arkadaşlarını takip etmeniz, cricbuzz apk mod latest version, kimin zirvede olduğunu bilmeniz ve başarılarını gözlemlemeniz için uygun bir uygulamadır. Bu uygulamayı yükleyin ve en hızlı ve en doğru kriket haberlerini takip edin.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Cricbuzz

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (9 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Cricbuzz Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Cricbuzz
Cricbuzz 5.03.09 MOD
Ekim 26, 2021 9 MB

Mod İçeriği:

ADS Kaldırıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X