Investing.com

İsim Investing.com: Hisse Senetleri, Finan… Investing.com: Hisse Senetleri, Finans, Piyasalar ve Haberler is the most famous version in the Investing.com: Hisse Senetleri, Finans, Piyasalar ve Haberler series of publisher INVESTING com
Yayıncı INVESTING com
Tür İşletme Uygulamaları
Boyut 44.2 MB
Versiyon 6.7.1
Mod Version 6.7.1
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme September 26, 2021
MOD Tam Kilit Açık
Android Android İşletme Uygulamaları
4.4 ( 647 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (9 votes)

Investing.com İndir Akıllı bir insan mısınız ve para kazanmanın en hızlı yolunu mu arıyorsunuz? Investing.com Apk Öyleyse neden hisse senedine veya benzer bir şeye yatırım yapmayı denemiyorsunuz? Bu, hızlı bir şekilde başarılı olmak isteyenler için bir yol ama aynı zamanda oldukça yüksek bir risk. Kullanıcılar için stokta birçok özel web sitesi olmasına rağmen, Investing.com  dünya çapında 20 milyondan fazla kurulumla en seçkin Investing.com İndir uygulamalardan biridir. Hızla para kazanabileceğiniz ve kariyer yolunuzda gelişmenize yardımcı olacak yer burasıdır. Sadece gözlemleyin, hesaplayın ve ilk adımı atın, para bir anda otomatik olarak cebinize dolacaktır. Ve elbette bu uygulama, kullanıcıların borsayı en yüksek doğrulukla takip edebilmesi için gerekli tüm özelliklere sahip olacak.

Bu Makaleyi Keşfedin

Investing.com İndir

Arayüz

Investing.com arayüzü, kullanıcıların tüm haberleri kolayca takip edebilmeleri için modern, ınvesting.com tr sofistike ve düzenli olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, arayüzünü daha belirgin hale getiren turuncu ve siyahın mükemmel bir kombinasyonu olan basit renkler de kullanıyor. Ana ekran birçok farklı kategoriye ayrılacak, her kategori kullanıcılar için ayrı bir alandır. Ve bu listeler ayrıca fiyat listeleri, birimler, diller ve sunumlar gibi bireysel ihtiyaçlara uyacak şekilde özelleştirilebilir. Kullanıcının ihtiyaç duyduğu her şey, uygulamanın akıllı arayüzü sayesinde mümkün hale geliyor ve bu da kullanıcıların piyasayı takip etmede en iyi kullanıcı deneyimine sahip olmalarını sağlıyor.

Dünya çapında finansal bilgiler

Bu uygulama, kullanıcılar için en yüksek hızda borsa, finansal bilgiler ve diğer bazı şeyleri ınvesting.com borsa sürekli olarak güncelleyecektir. Hatta kullanıcıların gelişmeleri daha iyi takip edebilmeleri için bazı çizelgeleri, resimleri ve videoları destekleyecektir. İster yerel borsa ister küresel olsun, herhangi bir ünlü işletme bu uygulamada görünecektir. Ayrıca kullanıcıların günlük haberleri takip edebilecekleri ayrı bir kategorisi de bulunuyor; bir öğede yapılan herhangi bir değişiklik Investing.com Apk anında kullanıcıya gösterilecektir. Bazı işlevler de favori olabilir, böylece uygulama bir değişiklik veya yeni bir etkinlik olduğunda kullanıcıları hemen bilgilendirir. Borsa bilgileri, fiyat değişiklikleri ve diğer şeyleri arıyorsanız, bu uygulama sizin için mükemmel bir seçimdir.

Investing.com Apk

Gerçek zamanlı veri

70’den fazla küresel borsada işlem gören 100.000’den fazla finansal araç için canlı fiyatlar. ınvesting.com kimin Önemli dünya endekslerini, hisse senetlerini, tahvilleri, emtiaları, para birimlerini, faiz oranlarını, vadeli işlemleri ve hisse senetlerini takip edin. Kullanıcının ihtiyacı olan her şey bu uygulamada görünecek ve kullanıcının bilgileri kısa sürede yakalamasını sağlayacaktır. Kullanıcıların dünya pazarının bir sonraki hareketini veya değişimini tahmin etmelerini sağlayan bir önceden bildirim özelliği bile vardır. Uygulama ayrıca kullanıcıların haberleri takip etmesini kolaylaştırmak için farklı dilleri ve fiyat listelerini de destekleyecek.

Ekonomik takvim

Kullanıcıların dünya genelindeki tüm ekonomik takvimi takip etmelerini sağlayan bir özelliktir. Investing.com İndir Ayrı bir kategoride görüntülenir, böylece kullanıcılar izleme sırasında daha rahat olurlar ve hatta ilgi alanlarını özelleştirebilirler. Ekonomik takvim de gerçek zamanlı olarak gerçekleşir; herhangi bir değişiklik görüntülenecek ve hemen güncellenecektir. Ayrıca, uygulamanın bu özelliği, piyasa oynaklığına neden olan olayları takip etmek için önde gelen yatırımcılar veya tüccarlar tarafından da güvenilmektedir. Bu özellik sayesinde, kullanıcıların piyasa üzerindeki etkisini ve endişeleriyle ilgili diğer bazı şeyleri izlemeleri daha kolay hale gelecek.

Investing.com Apk Mod

Finansal araçlar

Uygulama, haber güncellemelerinin yanı sıra bazı finansal araçların kullanıcılarını da destekliyor. investing.com api Bu araçlar, dünya çapında piyasa istatistikleri, fiyatlandırma ve değişkenlik konusunda uzmanlaşmıştır. Kullanıcılar “Investing.com”a üye olduklarında her şey ücretsizdir, hatta kullanıcıların deneyimlemesi için daha fazla yeni şeyin kilidini açar. Bu araçlarla, piyasa dalgalanmalarını veya herhangi bir haberi takip etmek her zamankinden daha kolay olacak. Bu uygulamanın bazı araçları, kullanıcıların piyasa hareketlerini daha ayrıntılı olarak takip etmelerini sağlayan analitik yeteneklere de sahiptir. Kullanıcılar bile bir sonraki değişikliği bulmak ve harekete geçmek için buna güvenebilir.

Investing.com’un Verileri

Kullanıcılar bu uygulamaya üye olduklarında finansal araçların yanı sıra daha cazip şeylere de Investing.com İndir erişebilecekler. Bunlar emtia fiyatları, döviz kurları, önemli hisse senetleri, yerel endeksler vb. gibi önemli dünya verileridir. Kullanıcı fırsattan yararlanmak için dönerse, bu veriler kullanıcının başarılı olması için temel, hatta değerli olacaktır.

Yukarıdakilere ek olarak, Investing.com, kullanıcılar için birçok etkileyici özelliğe sahiptir. Menkul kıymetlere yatırım yapma veya menkul kıymetleri kullanma konusunda her zaman başarılı olacaklarından emin olun ve elbette bu uygulamadaki tüm bilgiler veya veriler Investing.com Apk kullanıcılar için yasal ve doğrudur. Dünyadaki piyasa dalgalanmalarını veya ayrıntılı değişiklikleri takip etmek için kullanışlı bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, Investing.com mükemmel bir seçim olacaktır.

investing.com indir

Investing.com Nedir?

VERİLERİMİZ:

EMTİA FİYATLARI
Altın, Gümüş, Bakır, Platin, Ham Petrol, Brent Petrol ve Doğal Gaz dahil ikinci sıradaki emtia fiyatlarını takip edin.

BAŞLICA STOKLAR
Borsa liderlerini takip edin: Apple Inc. (AAPL), Alphabet Inc. (GOOGL), Bank of America Investing.com İndir Corporation (BAC), Tesla (TSLA), General Electric Company (GE), Cisco Systems, Inc. (CSCO), American Express Company (AXP), Amazon (AMZN), Nike (NKE), Microsoft Corporation (MSFT), Netflix (NFLX) ve çok daha fazlası.

KÜRESEL ENDEKSLER
Aşağıdakiler dahil tüm önemli borsa endekslerinden gelen verileri takip edin:
■ ABD: Dow Jones, S&P 500, NYSE, NASDAQ, SmallCap 2000
■ Amerika: Merval, Bovespa, RUSSELL 2000, IPC, IPSA
■ Avrupa: CAC 40, FTSE MIB, IBEX 35 , ATX, BEL 20, DAX, BSE Sofia, PX
■ Asya-Pasifik: CNX Nifty, Şanghay Menkul Kıymetler Borsası Bileşik Endeksi (SSEC), Hang Seng, KOSPI – ve daha fazlası.
■ Afrika: BSE Yurtiçi Şirketi, Kenya NSE 20, Semdex, Fas Tüm Hisseleri, Güney Afrika 40
■ Orta Doğu: Bahreyn All Share, EGX 30, Amman SE General, Kuwait Main, TA 35

BONDS
Tahvillere ilişkin gerçek zamanlı veriler, dahil olmak üzere ABD Getiri Tahvilleri, Investing.com İndir Euro Bund, UK Gilt, Euro BTP ve daha fazlası.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Investing.com

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (44.2 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Investing.com: Hisse Senetleri, Finans, Piyasalar ve Haberler Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (9 votes)

Tüm Versiyonlar

Investing.com
Investing.com 6.7.1 MOD
Ekim 2, 2021 44.2 MB

Mod İçeriği:

Tam Kilit Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X