Dragon City 2 Sınırsız Altın Hilesi Mod Apk

İsim Dragon City 2 … Dragon City 2 is the most famous version in the Dragon City 2 series of publisher Parrotgames
Yayıncı Parrotgames
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 166M
Versiyon 0.7.1
Mod Version 0.7.1
Total installs 10,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 23 Aralık 2021
Android Android Simulasyon Oyunları
( 264 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Dragon City 2 Sınırsız Altın Hilesi Mod Apk, Herkes strateji tabanlı simülasyon maceracı oyunu sever ve bu maceralı oyun cephaneliğinde çok az oyun oynamaya değer. Bugün bu çok, çok az sayıda birinci sınıf oyundan, büyüleyici bulduğunuz destanlardan biriyle karşınızdayız ve bu Dragon City 2. Herkesin çok iyi bildiği gibi, ejderhalar kelimesini duyunca herkes meraklanıyor. o tehlikeli, güçlü kurgusal ejderha.

Dragon City 2 Sınırsız Altın Hilesi Mod Apk
Dragon City 2 Sınırsız Altın Hilesi Mod Apk

Bu kurgusal hayvanın bir şekilde bir dinozora benzediği doğrudur. Dinozorların, filmlerin, oyunların, kartların ve diğer birçok etkileyici şeyin dünya çapında popüler olması gibi, bu ejderhaların da birçok filmde, şovda, oyunda ve diğer yerlerde kolayca bulunabilmesi gibi. Bugün bu makalede zaten bileceğiniz gibi, size eğlence sağlayacak ve ejderha dünyaları hakkındaki bilginizi genişletecek en ünlü ejderha temalı oyunu Dragon City 2’yi ele alıyoruz.


Dragon City 2, papağan oyun şirketi tarafından geliştirilen ejderha oyunu serisindeki destansı oyunlardan biridir. Ejderhalar için bir ev inşa etmek, onlara yiyecek sağlamak için kendi tarım arazilerine sahip olmak, düşmanlarla savaşa girmek ve sonunda hiyerarşinizi genişletmek için onları yetiştirmek gibi birçok maceralı görevi olan bir sosyal strateji oyunudur. Oyun oynamanızı daha eğlenceli ve daha heyecanlı hale getirmek için bu paragrafın ilerleyen bölümlerinde keşfedeceğiniz tüm üstün özelliği ile sizi şaşırtacak Dragon City 2 MOD APK ile karşınızdayız.

Bu Makaleyi Keşfedin

Dragon City 2 MOD APK

Dragon City 2 MOD APK, resmi Dragon City 2’nin değiştirilmiş ve alternatif bir çeşididir. Birçok premium avantaja ve birçok kilidi açılmış şeye ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Bu büyülü mod Apk Dragon City 2 MOD APK’ya sahipken herhangi bir özelliği geliştirmek veya oyun seviyenizi yükseltmek için bir uygulama satın almak için bir kuruş harcamanıza gerek yok. Bu mod Apk, en iyi kalitede her şeye sahiptir; Kurulum sırasında herhangi bir reklam, anti ban ve herhangi bir root işlemine ihtiyaç duymazsınız.

Dragon City’nin kullanıcı arayüzünün çalıştırılması basittir ve performans açısından hızlıdır. Seviye istatistikleri, hedefler, sosyal çevre bağlantısı, besleme, savaş, alışveriş ve ayar kontrolleri gibi ön operasyon penceresinde önemli düğmeler ve seçenekler alacaksınız. Ayrıca herhangi bir ejderha benzeri yaşam, hız, saldırı, savunma, hareketler, şekerler, yem ve daha pek çok şeyin tüm istatistiklerine de bakabilirsiniz. Bu ejderha istatistikleri, herhangi bir dövüş için sıkı ejderhaları seçmek istediğinizde kullanışlıdır.

Dragon City 2 Sınırsız Altın Hilesi Mod Apk

World War Heroes MOD APK v1.30.2 adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Dragon City Apk Hile

Adaya yeni habitatlar geldiğinde, onlara dikkatlice bakın; aç görünüyorlarsa, önce onları düzgün bir şekilde beslemeniz gerekir. Oyun ilerledikçe, birçok ejderha, birçok ejderhadan oluşan bir koleksiyon elde edeceksiniz ve hepsini tek bir tarım arazisinde sağlamak mümkün değil, bu nedenle tüm ejderhalarınızı beslemek için zaman zaman yeni bir çiftlik satın alın.

İstediğiniz yer çiftliklerini etkinleştirin ve sevdiğiniz ejderhalar için lezzetli azotlu yiyecekler üretmeye başlayın. Bazen yiyecek yetiştirmek için pek kullanışlı olmayan lanetli ve verimsiz topraklarla karşılaşırsınız. Bu verimsiz topraklar çok zararlıdır ve sadece zehir üretirler, bu yüzden onları faydalı kılmak için onları iyileştirmek için bazı kutsama küreleri alın.

Tehlikeli savaş alanlarına girin.

Büyük savaşlara girmek için enerji dolu olun, farklı becerilere sahip güçlü ejderhalardan oluşan ekibinizi kurun. Dövüşü kazanmak için stratejik olarak savaşın; uçan tekme, alevli ok, kurum, nükleer vuruş ve diğerleri gibi doğru kazanan saldırıyı bulmanıza yardımcı olacak ejderha beceri setinin her zaman farkında olun. Ejderha takımınıza düşmandan saldırırsanız, kendinizi itme, kayalar, deprem, diğer savunma beceri setlerini cezbederek savunur.

Son nefese kadar savaşın içinde olun. Dragon City 2 MOD APK, size herhangi bir savaş sırasında son derece faydalı olan benzersiz kilit açma kaynakları sunar. Kazanan, bir sonraki güçlü ejderhaları yetiştirecek, bu nedenle hiyerarşinizi sürekli olarak genişletin ve adalara hükmedin. İlk seviyelerde Grönland’da büyük savaşlar meydana gelir ve diğer dövüşler, savaştaki puanlarınıza göre açılır.

Evlerinizi ejderha adasında inşa eder

Ejderhaların evleri çok önemlidir ve eğer onlara evsiz bir ejderha bırakırsanız, Dragonland’ınızda büyük bir felakete neden olurlar. Dragon City 2 MOD APK, ejderhalarınız için size çok çeşitli renkli evler sunar. Her ev size biraz paraya mal olur ve seviyelerinize bağlı olarak başlar ve herhangi bir evi inşa etmek genellikle 5 dakikadan fazla sürer. Evinizin büyüklüğüne bağlı olarak, birçok ejderhanın iyi arkadaşlar olarak tek bir çatı altında kalmasına izin verebilirsiniz.

Dragon City 2 MOD APK, adalarınızın etrafında savunma sistemi olarak habitatların kilidini açmanıza ve uzun kuleler inşa etmenize yardımcı olan sınırsız kaynaklar sunar. Adayı ne kadar çok keşfederseniz, oyunda daha önce hiç kimsenin bilmediği yeni ejderhalar ve yeni yerler bulmanıza yardımcı olacak kaşif loncası gibi şaşırtıcı şeyler yakalarsınız. Gün geçtikçe daha da belirginleşecek olan ejderhalarınızı izleyin ve etkileyici olgun ejderhalara evrimleşin!

Dragon City 2 Sınırsız Altın Hilesi Mod Apk

Maceralı bir yolculukta heyecan verici hedefler

Ne kadar çok hedef tamamlarsanız, o kadar çok jeton ve mücevher alırsınız. Ancak Dragon City 2 MOD APK ile karşınızdayız, bu yüzden pazaryeri indirimindeyken kayalar ve madeni paralar hakkında endişelenmenize gerek yok. Pazar yerinde binalar, habitatlar, dekorasyonlar, kaynaklar ve daha pek çok şey satın alabilirsiniz. Farklı bir yola bakmanız gereken yolculuk çok maceralı ve bazen sislerin altında birçok gizli şey bulacaksınız.

Dragon City 2’de birçok farklı ada gizemlidir ve onları ziyaret etmek eğlencelidir, bu yüzden acele etmeyin ve tüm adaları keşfedin. Uzun yolculukta, ejderhaların dünyalarına nasıl hükmedeceğinizi öğreneceksiniz, bu nedenle yeni güçlü ödüller almak için tüm görevler ve hedefler için rekabet etmeye devam edin, sonunda adanızın imparatorluğunu yükseltmeye yol açacaktır. Nihai macera hedefi, ejderhalarınız için kalabilecekleri, üreyebilecekleri ve mutlu bir yaşam sürebilecekleri bir Şehir İnşa etmektir.

Dragondex kartlarının keyfini çıkarın

Oyunda Dagondex kartları olarak bilinen skorbordlarda listelenen birçok ejderha kartı var; Ne kadar çok araba toplarsanız, o kadar farklı ejderha türlerine ve güçlerine erişeceksiniz. Bazı standart kart adları Terra, alev ve alevli Kaya’dır. 94 farklı türde ejderha kartı vardır ve hepsinin kilidini açmak için bu tüm kartları kazanmak için yeterli hedefi tamamlamanız gerekir.

Eh, birçok kilidi açılmış ejderha kartına ücretsiz olarak sahip olacağınız Dragon City 2 MOD APK ile karşınızda olduğumuzu zaten biliyorsunuz. Güçlü kartların kilidi yeterli para olmadan açılamaz, bu nedenle güvenli kartları seçme konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü mod Apk’miz, kilidini açmadan önce tüm kartları görmenize izin verecektir. Lütfen en sevdiğiniz ejderha karakterini seçip ejderhaların anavatanına getirir misiniz?

Dragon City 2 Sınırsız Altın Hilesi Mod Apk

Nihai Karar

Dragon City 2, hayatta asla karşı koyamayacağınız güzel bir oyundur; Bu oyun, 3 boyutlu HD grafikler, Güçlü müzik, destansı oyun ve sevgi dolu bir hikaye gibi herhangi bir oyuncunun hayalini kurduğu tüm işlevselliklere sahiptir. Ayrıca sınırsız jeton, sınırsız mücevher, sınırsız kaynak ve daha pek çok şey gibi sınırsız premium avantajlar sağlayacak Dragon City 2 MOD APK ile tüm mod Apk severlere sunuyoruz. Yani daha fazla beklemek yok; Dragon City 2 MOD APK’sini şimdi indirin ve keyfini çıkarın.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Dragon City 2 Sınırsız Altın Hilesi Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (166M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Dragon City 2 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Dragon City 2 Sınırsız Altın Hilesi Mod Apk
Dragon City 2 Sınırsız Altın Hilesi Mod Apk 0.7.1 apk
Ocak 16, 2022 166M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X