Hot Gym

İsim Hot Gym… Hot Gym is the most famous version in the Hot Gym series of publisher
Yayıncı Nutaku
Tür NSFW Oyunları
Boyut 70 MB
Versiyon 1.2.0
Mod Version 1.2.0
Güncelleme 20 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para
Android Android NSFW Oyunları
( 404 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


  • Damlalar boşa gitmez;
  • Madeni paralar (prestijli para birimi) harcama ile artar.
5/5 - (4 votes)

Hot Gym Apk İndir (MOD APK, Sınırsız Para), oyuncuların spor salonu stadyumlarının kalitesini sürekli olarak iyileştirmek için sayısız potansiyel karakter çekmesi için bir spor salonu simülatörüdür.

Hot Gym Apk İndir,  kesinlikle çarpıcı görünümlerle birçok kızla tanışabileceğiniz spor salonu yöneticisi olacağınız bir oyundur. Böylece spor salonunuzu daha fazla insanı çekmek istediğiniz şekilde yükseltmek için zaman ayıracaksınız. hot gym apk android oyun club Bu kızlarla belirli bir ilişki kurmak için neler yapabileceğinizle de ilgileniyor olsaydınız yardımcı olurdu ve onların hikayelerinden öğrenebileceğiniz birçok şey var.

Hot Gym Apk İndir

Bu Makaleyi Keşfedin

BİRÇOK GÜZEL KIZLA TANIŞIN

Hot Gym Apk İndir,  size renkli bir dünya getiriyor ve birçok çekici unsur olduğu için sevecek ve kendinizi onun içine çekeceksiniz. Oyunun ortamı spor salonunda geçiyor ve çevre unsuru tamamen güzel hot gym app hack tasarlanmış ve birçok oyuncu için uygun. Aynı zamanda, basit ama eşit derecede güzel bir görünüme sahip güzel bir yönetici görebilirsiniz. Zamanla, daha çekici kızlarla tanışmak için daha fazla zaman harcayacaksınız.

 

Hot Gym Apk İndir,  Bu oyunda, spora bağlı olarak, spor salonuna eğitim ekipmanlarını başarıyla kurduğunda görebileceğin ilgili kızlar olacak. Aynı zamanda, bu karakterler otomatik olarak eğitilecek ve bu oyunun sunduğu mekaniği deneyimlemek için kesinlikle zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda, herhangi bir oyuncu bu karakterlere yaklaşabilir ve yavaş yavaş hikayelerini keşfedebilir.

Hot Gym Apk İndir

Hot Gym Apk İndir,  Oyuncular, spor salonlarını üçüncü şahıs bakış açısıyla, tamamen makul bir bakış açısıyla yönetecekler, böylece oyuncular tesisin antrenman faaliyetlerini kontrol edebilecekler. Bazen yönetici tarafında görebileceğiniz önemli fırsatlar olacaktır. Aynı zamanda, karakterin yakınlığını artırmak için etkileşimli anlar da eğitim makinelerinin yanındaki küçük resimlerle belirtilir. Bu nedenle, oyun size hafif ve mükemmel bir şekilde uygun bir oynama şekli sunar.

ETKİLEYİCİ BİR SPOR SİSTEMİ OLUŞTURUN

Hot Gym Apk İndir,  seviyenin öğreticileri aracılığıyla oyuncuya tanıtılan hot gym mod apk 1.2.1 mekanikler olduğundan, herhangi bir oyuncunun erişebileceği tamamen anlaşılır bir oyun sunar. Spor salonu yöneticisi tarafından yönlendirileceksiniz ve sizden istenenleri tamamlamaya çalışacaksınız. Bir kez bittiğinde, bu oyunun temel unsurlarının çoğunu kavrayabilir ve kaynakları nasıl doğru kullanacağınızı bilebilirsiniz.

Hot Gym Apk İndir

Hot Gym Apk İndir,  Bu oyun için drop ve jeton olmak üzere hot gym all photo slots iki tür ilgi noktası olacak. Damlalar, kızlar antrenman yaparken elde ettiğiniz kaynaklardır ve bu başlangıç ​​noktası birdir. Yani zaman zaman alabileceğiniz düşme sayısını artırmak için makineyi seviyelendirmeye çalışacaksınız. Makinenin seviyesini yükselttikçe, sayının birkaç yüzden birkaç bine önemli ölçüde artacağını fark edeceksiniz.

Bu oyunun size verdiği bir unsur, bu kızlar antrenman yaparken otomatik hot gym app all photos reddit olarak damla koleksiyonudur. Normal şartlar altında, drop toplamak için zaman harcayacaksınız ve bu kaynak üretiminin sürekli olmasını istiyorsanız bunu birçok kez yapacaksınız. Ama bazen, bunu yapmak için zamanınız olmaz; Ardından, belirli bir süre için damla toplamanıza yardımcı olacak bir eğitmen kiralayacaksınız.

SPOR ÖLÇEKLİĞİNİ GENİŞLETİN

Hot Gym Apk İndir,  deneyimlerken herkes eğlenecek, birçok kız egzersiz yaparken tesislerinin hot gym photo slots ekipmanla daha modern olmasını istiyor. Bu yüzden tek yol, yeni cihazların kilidini açmak için toplayabildiğiniz kadar çok damla toplamaktır. Karton kutuların en başından spor salonunda göründüğünü görebilirsiniz ve her kutunun kilidinin açılması gereken damla sayısı vardır. Ne yazık ki, değer mesafeleri birbirinden oldukça uzak.

Hot Gym Apk İndir

Hot Gym Apk İndir,  Egzersiz makinesinin seviyesini yükseltmenin yanı sıra oyuncuların dikkat etmesi gereken bir diğer faktör de egzersiz makinesinin kalitesidir. Özellikle, egzersiz makinesinin kalitesini artırdıkça, kızlardan alabileceğiniz kalp sayısı artacaktır ve her seviyenin kendi statüsü vardır. Aynı zamanda, bazı durumlarda, görünen görüntü simgelerine karşılık gelen bir hikaye numarası da alırsınız.

GÜZEL KIZLARLA ETKİLEŞİM

Hot Gym Apk İndir,  Tesisinize egzersiz yapmak için gitmenin yanı sıra, ortaya çıkarmak için zaman ayıracağınız bir hikayeleri de var. Bu hikayeler, kendileri tarafından anlatılan diyaloglar ve animasyonlu çizimlerdir. hot gym idle photo slots Özellikle, resim simgesi sık görünmüyor, bu yüzden onu gördüğünüzde hemen ona dokunmanız gerekecek. Aynı zamanda onlardan iyi bir fotoğraf elde etmek için gerekli sayıda kalp almaya çalışacak ve fotoğraf koleksiyonunuzu tamamlamaya çalışacaksınız.

Rating

1

( 1 Votes )
Please Rate!
Hot Gym

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (70 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Hot Gym Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (4 votes)

Tüm Versiyonlar

Hot Gym
Hot Gym 1.2.0 MOD
Ekim 21, 2021 70 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para

'dan daha fazlası

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X