Chapters Elmas Hileli Mod Apk

İsim Chapters: Interactive Stories … Chapters: Interactive Stories is the most famous version in the Chapters: Interactive Stories series of publisher Crazy Maple Studio Dev
Yayıncı Crazy Maple Studio Dev
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 107M
Versiyon 6.3.0
Mod Version 6.3.0
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 9 Mart 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
3.8 ( 938 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

3.8/5 - (16 votes)

Chapters Elmas Hileli Mod Apk, her insan kendi hikayesini yaşıyor ama şu anda yaşadığımız hayat hikayesi bizim kontrolümüzde değil. Her insan farklı bir yaşta farklı duygular yaşamak ister. İnsanlar genellikle filmlerde veya dizilerde izledikleri hayat hikayelerinin de romantizm, gizem ve mutlu sonla bitmesini isterler.

Hayatımızın kontrolümüzde olmadığını bildiğimiz için hikayelerimizi yazamayız ama yine de film veya drama izleyebiliriz. Öyleyse, böyle hikaye adamlarından biriyseniz, aşktan, tuhaf fantezilerden ve sahte ilişkilerden zevk almak isteyip istemediğinizi deneyimleyebilir ve hayat hikayenizi tasarlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan Chapters Interactive Stories uygulaması ve bu güzel uygulama ile tüm hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Chapters Elmas Hileli Mod Apk
Chapters Elmas Hileli Mod Apk

Arcaea Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Bu nedenle, bugün bu makalede Chapters Interactive Stories’i tartışacağız. Ayrıca, tüm premium avantajlardan ücretsiz olarak yararlanabilmeniz için Chapters Interactive Stories Mod Apk’yi de sağlayacağız.

Bu Makaleyi Keşfedin

Hiç duymadığınız en iyi hikaye koleksiyonunun tadını çıkarın

Chapters Interactive Stories, çeşitli hikayelerin bir parçası olarak veya herhangi bir karakter aracılığıyla kendinizi girerek keyfini çıkarabileceğiniz harika bir hikaye oyunudur. Uygulamanın içinde tonlarca bölüm, bölüm ve hikaye var. Böylece ruh halinize göre seçimler yapabilirsiniz. Oyunun hikayesi, filmlerde ve dramalarda her zamanki kadar basit değil, ama bundan çok daha büyüleyiciydiler.

Ayrıca, oyundaki her bölüm heyecan verici olaylara ve olaylara sahiptir, bu yüzden seçimlerinizi akıllıca yapın; oyundaki her eylem hikayeyi etkileyecektir. Ayrıca hareketinize göre sonuçları da alabilirsiniz, bu yüzden elinizden geldiğince akıllı seçimler yapmaya çalışın ve profesyonel bir oyuncu gibi kendi oyununuzu kazanın.

Haftalık güncellemelerle zorlu uygulama

Chapters Interactive Stories Mod Apk, Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri yeni hikaye haftalık güncellemelerini günlük olarak günceller ve sizi maceralı dünyasına dahil edecek. Ayrıca her hikayeden keyif alabilir ve hikayenin her karakterini okuyarak çok daha derinlemesine keşfedebilirsiniz.

Kolej ve kız öğrencilerle ilgili romantik hikayeleri sever misin? Arkadaşınız arasındaki karanlık gizli ilişki? ya da gerçek hayattaki hayal edebileceğiniz herhangi bir hikaye oyunda var. Daha fazla zevk almak istediğiniz hikayeyi seçin ve kendinizi o hikayeye bırakın. Hayatınızın her anında size yardımcı olacak kullanışlı bir android uygulaması.

Chapters Elmas Hileli Mod Apk

Çok yönlü avantajlara sahip olağanüstü versiyon

Sürpriz uygulamaya hazır, Chapters Interactive Stories MOD APK, birçok premium içerik ve özellik içeren resmi uygulamanın büyülü veya değiştirilmiş versiyonudur. Üstelik tüm bu özelliklerden ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz gibi, resmi sürüme göre çok daha keyifli.

Oyunun grafikleri son derece şaşırtıcı. Her bölümde üst düzey 3D karakteri, birinci sınıf animasyonu ve güzel hikayeyi seveceksiniz. Ayrıca, oyun modern bir aşk hikayesinin birçok romantik sahnesini içerir, bu nedenle geliştiriciler tarafından bu oyundan zevk almak için belirlenen minimum yaş 16+’dır.

Bunun dışında, bu oyunda en önemli olan her şey elmaslardır. Elmas toplamanın zorlu bir görev olduğunu zaten biliyoruz ve yeterli elmas olmadan, oyunu çok önemli bir şekilde keşfedemez ve oyundan zevk alamayız. Ama merak etmeyin, çünkü rekreasyonla birlikte Sınırsız Elmas’a sahip olacaksınız, böylece oyundaki birçok özelliği satın alabilir ve inceleyebilirsiniz.

Sınırsız Elmasların tadını çıkarmak istiyorum, buraya gel

Hikayelerde pek çok bükülme ve olay örgüsü vardır ve bazen akıllıca bir seçim yapmak için elmasları kullanabilmek için uygun pazarlık yapmanız gerekir. Ancak daha fazla elmas almak için resmi oyunda olduğu gibi reklamları izlemeniz gerekiyor. Yani Chapters Interactive Stories Mod Apk’a sahip olduktan sonra sınırsız elmaslara sahip olacaksınız, böylece onları ihtiyacınız olan her yerde tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

Chapters Elmas Hileli Mod Apk

Ücretsiz alışveriş menüsünü deneyimleme zamanı

Hikayelerinizden herhangi biri tamamlandığında, madalya veya ödül toplama seçeneğine sahip olacaksınız. Ama bunda kötü olan şey, o ödül ve kupaların bedelini ödemek zorunda olman. Ve dünya çapındaki herkes bu kupaları toplamayı ve onları gerçekçi bir şekilde deneyimlemeyi seviyor. Yani Chapters Interactive Stories MOD APK kurduktan sonra ücretsiz alışveriş yapabilir ve oyun içerisinde sunulan her kaynağın keyfini çok daha iyi bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Bazı sıra dışı hikayeler için Sınırsız Bilet

Basit aksiyon ve aşk hikayeleri dışında, Chapters Interactive Stories’de Young Adult Romance, Adore ve Fantasy gibi birçok tür var. Bu masalların muhtemelen tamamen farklı senaryoları ve konuşmaları vardır ve engellenir.

Biletler, bu içeriğin kilidini açmak için gereken birincil kaynaklardır ve bu nedenle Chapters Interactive Stories Mod Apk, faydalı ve ilgi çekici bir sohbet için Sınırsız Bilet alacak şekilde harika bir şekilde geliştirildi. Bu sıra dışı hikayeleri deneyimlemeye hazır olun!!

Premium seçenekleri seçmeyi kolaylaştırdık

Bu oyunun en belirgin özellikleri, her seçimin herhangi bir karara yol açacağını bildiğimiz için premium seçimlerdir. Sonunda doğru ve mutlu bir karar istiyoruz. Herhangi bir zor seçim yapmakta herhangi bir zorluk hissettiğinizde, premium seçimleri kullanabilirsiniz ve bu, akıllı seçimler yapmanıza yardımcı olacaktır. Mod Apk ile premium seçenekler elde etmek için elmas veya para ödeme konusunda endişelenmenize gerek yok, her şeye ücretsiz sahip olacaksınız.

Artık sinirlenmene gerek yok

Chapters Interactive Stories’de olduğu gibi, ek elmaslar alabilmeniz için genellikle reklamları izlemeniz gerekir. Ancak, bir kullanıcının canlandırıcı anlar yaşarken gereksiz reklamları izlemesi ne kadar kötü bir deneyimdir. Yani Chapters Interactive Stories Mod Apk reklamsız olduğu için sizi rahatsız etmeyecek.

Chapters Elmas Hileli Mod Apk

Nihai Karar

Şüphesiz Chapters Interactive Stories, harika grafiklere ve duyulmamış harika hikayelere sahip harika bir oyundur. Prensesi kaçırma, unutulmaz romantizm, orijinal hikaye robin hood ve çok daha heyecan verici seviyeler gibi türlere göre kendi hikayenizi seçmenize olanak tanır. Yolculuk boyunca, her bölüm sizi meşgul edecek ve sizi bir saniye bile sıkmayacak.

Ayrıca, yolculuğunuzu çok daha maceralı ve heyecanlı hale getirmek için, Bölümler Etkileşimli Hikayeler MOD APK’sini size sunmak için buradayız. Bu MOD APK’da, premium seçenekler ve reklamsız bir arayüz gibi seveceğiniz muazzam olağanüstü özellikler var. Aşağıdaki bağlantıdan bu mükemmel oyunu indirin ve keyfini çıkarın.

Rating

3.4

( 8 Votes )
Please Rate!
Chapters Elmas Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (107M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Chapters: Interactive Stories Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
3.8/5 - (16 votes)

Tüm Versiyonlar

Chapters Elmas Hileli Mod Apk
Chapters Elmas Hileli Mod Apk 6.3.0 apk
Mart 12, 2022 107M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X