Otherworld Legends

İsim Otherworld Legends … Otherworld Legends is the most famous version in the Otherworld Legends series of publisher ChillyRoom
Yayıncı ChillyRoom
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 140 MB
Versiyon v1.9.1
Mod Version v1.9.1
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 29 Eylül 2021
MOD Sınırsız Para/Tanrı Modu
Android Android Aksiyon Oyunları
4.5 ( 773 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Sınırsız Para/Tanrı Modu
5/5 - (2 votes)

Otherworld Legends Apk Otherworld Legends (MOD, Unlimited Money/Unlocked/VIP), oyuncular sürekli olarak rastgele tasarlanmış sayısız zindanda savaşırken etkileyici çeşitli dövüş sanatlarına sahip bir zindan tarayıcısıdır.

Eski konsollarda oynanan 2D piksel oyunları. Konsollar bu noktada hala az gelişmiş durumda, bu nedenle grafikleri mevcut s28tandartlara göre o kadar iyi değil. Ancak günümüzde bu tür grafiklere aşırı düşkün olan oyuncular, konsollarla geçirdikleri güzel anıları hatırlıyorlar. Otherworld Legends Sınırsız para hileli Otherworld Legends tamamen yeni bir oyun ama bu eski grafikleri kullanıyor. Aksine, markayı oluşturan benzersiz bir özellik haline gelir. Beğendiyseniz hemen gidip oynamalısınız.


otherworld legends apk

Bu Makaleyi Keşfedin

Otherworld Legends Codes

OYUN ESKİ JAPONYA TEMASI İLE TASARLANDI
Muhtemelen bir çok oyuncu ortaçağ Avrupa temalı bir oyun oynamaya çalışmıştır. Bu tema aslında zaten çok tanıdık, o kadar ki insanlar ondan sıkılıyor. “Otherworld Legends”, karakterlerin eski Japonya’da kendilerini ifade edecekleri yeni bir dünya sunuyor. Ünlü büyülü Anime serisi gibi. Gerçek şu ki, türün hayranları için genetik, ilgilendikleri görüntüleri gerçekten ortaya çıkarıyor.

Oyuncular, sakin bambu olukları, zen terasları, büyük yeraltı mezarları otherworld legends merge list veya rüya gibi serap sarayı gibi son derece benzersiz yerleri keşfedebilirler. Gerçek görüntü modelleri ile tasarlanmışlardır, bu nedenle bir şeyleri görselleştirmek kolaydır. Ancak, 2D piksel grafikleri nedeniyle bu şeyler çok benzersiz ve ayırt edici bir şekilde temsil edilir. Görevlere ve sizin de keşfettiğiniz sırlara dayanan oyun, oyuncuları birçok farklı yere götürecek. Her biri, öğrenmeniz gereken benzersiz kültürü açıkça gösterir. Elbette yeni deneyim, bu oyunu ayrı ayrı, genel olarak Japonya’nın eşsiz kültürünü sevmenizi sağlayacaktır.

Otherworld Legends Apk 1.7.3

KARİZMATİK VE BÜYÜLÜ BAŞLANGIÇ NOKTASI
Hikaye, Japon Şinto’daki ünlü bir tanrının başka bir adı olan Asurendra’dan geliyor. Bu tanrı, otherworld legends all characters gücünü farklı zamanlardan ve mekanlardan en güçlü savaşçıları toplamak için kullanır. Oyun gerçekten bu tanrının bunu yapmasının amacını ortaya koymuyor. Çünkü bu oyunu tamamlayarak elde edeceğiniz sonuç bu olacak. Herkes daha sonra ne yapacağını bilmeden seraba gönderilecek. Yapmanız gereken, son test karşılanana kadar ilerlemeye devam etmektir. Pek çok zorluktan sonra, sonunda bu alemin ardındaki uzun süredir gömülü olan sırla yüzleşmek zorunda kalacaklar… son sır sadece bu oyunun oyun bölümünü tamamlayanlar içindir.

otherworld legends apk

FARKLI MÜCADELE BECERİLERİNE SAHİP BİRÇOK KAHRAMANLAR
Otherworld Legends, oyuncunun bir karakteri kontrol etmesi ve savaşması gereken bir ARPG görevi görecek. Haritada başka rakip kalmayana kadar dövüşünüz devam edebilir. Bu gerçekten her oyuncunun ezbere bildiği klasik bir oyundur. Oyundaki haritalar, 2D grafik kullanan oyunlar gibi 3.5D tarzında çalışacak ancak oyuncuyu 3D gibi hissettiren unsurlar var.

Otherworld Legends Apk 1.8.1

Oyuncular, sol taraftaki gezinme kolunu kullanarak 8 yönde hareket edebilecekler. Bu esneklik otherworld legends all bosses sayesinde oyuncular daha rahat hareket edebilirler. Bu açıdan eski 2D piksel oyunlarından farklıdır, karakter hızlı ve gecikme sorunu olmadan hareket eder. Ekranın sol tarafında, farklı beceri ve saldırıları görüntülemek için yaklaşık 4 düğme olacaktır. Genellikle, tüm karakterlerin bir otomatik saldırısı vardır. Bu sırada sürekli basıldığında, enerji tüketmeyen normal saldırılar kullanacaksınız. Bu kesinlikle düşman dizilişi için ana hasar faktörü olacaktır. Bunun yanı sıra, etrafa yerleştirilmiş 3 farklı beceri olacak. Her karakterin, doğru olanı seçmek için uzun süre çalışmanız gereken benzersiz stilleri vardır.

otherworld legends apk

Oyunda, adamlar gladyatör gibi özelliklere sahip karakterler sunuyor. Bu karakterler genellikle oldukça esnektir ve becerileri de dayanıklılıklarını artırır. Bu sınıfı kazanmanın sırrı, savaşı mümkün olduğunca uzatmak. Okçular ise güçleri, saldırı esnekliği ve otherworld legends android sürekliliklerinde yatar. Maçı erken bitirmezseniz kesinlikle yorulup düşmana yenileceksiniz. Ayrıca Magician, Paladin, Knight gibi bir karakter sınıfı da var… Genel olarak, öğrenmeniz gereken benzersiz özelliklere sahip olacak.

otherworld legends apk

OYUNDA SÜREKLİ OLARAK GÖRÜŞÜLEBİLİR KARŞILAŞMALAR GÖRÜNÜYOR
Bir tanrının gücüyle bu dünyaya çağrıldınız. Ve ilahi alemin ardındaki sırrı bulmak için bir yolculukta. Yani rakibiniz de çok güçlü. Korkunç canavarlar ya da bazen sadece yaramaz ruhlar olurdu. Her canavar türü için ve onu çok hızlı bir şekilde ele almanın bir yolu olmalı. otherworld legends apk obb Bu oyunda saldırı etkisi son derece bombastik hale getirildi. Saldırılarınızın her biri patlamalar, ışıklar ve sesler üretir. Süper keskin ve çok tatmin edici savaş parmaklarınızın ucunda gerçekleşecek. Oyuncuların her seviyede aldıkları ödüller uygun ve harcadıkları çabaya değer.

Otherworld Legends Apk 1.9.1

Sakin bambu olukları, zen terasları, büyük yeraltı mezarları veya rüya gibi serap sarayı gibi güzel diğer dünyaları keşfedin. Ateşli öfke ve ezici güce sahip usta kahramanlar. En iyi yapıyı bulmak için tuhaf ve komik öğeleri toplayın ve kombinasyonlarını deneyin. Rastgele oluşturulmuş dünyayla birlikte, her oyun heyecan verici bir deneyimdir.

otherworld legends apk

ÖYKÜ
“Farklı zamanların ve mekanların en iyi savaşçıları Asurendra’nın yarattığı otherworld legends app store seraba çağrılır. Birbiri ardına sınavlardan geçerler ve sonunda bu diyarın ardındaki uzun zamandır gömülü sırla yüzleşmek için gelirler…”

Otherworld Legends Ginzo

ÖZELLİKLERİ
• Süper güçlü kontroller ve çok tatmin edici bir dövüş deneyimi.
• Seçtiğiniz birçok kahraman, her biri farklı bir dövüş stiline sahip. Yakın dövüş, menzil, büyü. Her zaman çayınız var.
• Yüksek şövalyelerden aptal sevimli canavarlara kadar çok çeşitli düşmanlar, patronlar ve sahneler. Hiçbir zaman kum torbalarından mahrum kalmayacaksınız.
• Her türlü bonusu sunan bir deniz ürünü toplayın. Dövüş tarzınıza en uygun mükemmel öğe setini bulana kadar öğe füzyon tariflerini çözün.
• Zindanda karşılaşabileceğiniz tüm sürprizlere kendinizi hazırlayın – rastgele düşmanlar, gizli odalar, gizli dükkan ve bilinmeyen patronlar.
• Destekli kontrol, düşmanları zahmetsizce hedeflemenize ve birkaç dokunuşla muhteşem kombinasyonlar gerçekleştirmenize yardımcı olur.
• 2D ve 3D piksel sanat stillerinin ve elle çizilmiş harika animasyonların benzersiz bir karışımı.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Otherworld Legends

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (140 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Otherworld Legends Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Otherworld Legends
Otherworld Legends v1.9.1 MOD
Eylül 28, 2021 140 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/Tanrı Modu

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X