Head Boxing

İsim Head Boxing ( D&D Dream ) … Head Boxing ( D&D Dream ) is the most famous version in the Head Boxing ( D&D Dream ) series of publisher D&D Dream
Yayıncı D&D Dream
Tür Savaş Oyunları
Boyut 238.1 MB
Versiyon 1.2.2.12
Mod Version 1.2.2.12
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 19 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para
Android Android Savaş Oyunları
4.2 ( 719 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (3 votes)

Head Boxing Mod Apk , Geçenlerde en iyi arkadaşımla oynamak için bir dövüş oyunu ararken , mağazada Head Boxing (D&D Dream) buldum ve ikimiz denedik. Şaşırtıcı bir şekilde, Head Boxing gibi basit oynanışa sahip bir oyun çok bağımlılık yapar ve bağımlılık yapar. Çok eğlenceli iki saat kesintisiz boks yaptık. Şimdi bir Head Boxing (D & D Dream) hayranıyım ve oyunu şirketime zaten tanıttım. Teşekkürler D&D Dream!

Head Boxing Mod Apk , Güney Koreli D & D’den D&D Dream yayıncısının yeni bir oyunudur. D & D Dream aynı zamanda iki popüler Head Soccer ve Head Baseball oyununun da yazarıdır. Ayrıca şirket, Dinosaur Slayer oyununun da sahibidir, The Nine, Under the Sea, Casher ve The Last Supper telefonda sevilen oyunlardır. Head Boxing, şirketin spor oyun serisindeki 1: 1 boksa odaklanan üçüncü oyunudur.


Bu Makaleyi Keşfedin

Head Boxing Mod Apk

Head Boxing Mod Apk 

Grafikler ve ses

İlk olarak Head Boxing’in grafikleri ve sesi ile başlayacağım. Tıpkı önceki Head Soccer ve Head Baseball gibi oyun, Kore çizgi romanının 3D grafiklerini takip ediyor. Şiddetli bir oyun olmasına rağmen, Head Boxing’in grafikleri, canlı renkler ve büyük kafaları, iri gözleri olan chibi tarzı karakterlerle hoş ve eğlenceli. Ancak sevimli head boxing android 1 grafikler oyunun vahşetini azaltmıyor. Oyunun etkileri güzel ve canlı, her zaman enerji ve güç dolu. Head Boxing’in sesi takdire şayan bir nokta. Çok doğru, çok canlı. Yumrukların ve çıngırakların sesi, inilti ve kükreme, parçalanan toprak, kalp atışı, gök gürültüsü, yanan ateş… Ve fon müziği Heyecan verici oyuncular sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Head Boxing Mod Apk 

Head Boxing Apk

Oynanış ve özellikler

Kafa Boks çok basittir. Yuvarlak boksu izleyen herkes oyunu anlayacaktır. Oyuncular bir boks şampiyonuna dönüşecek, bire bir mücadelelerde (ve gruplar halinde) yer alacak, becerileri ve mevcut birçok garip beceriyi kullanarak rakiplerini yenecek, başarılar elde edecek ve oyunun sunduğu sorunların üstesinden gelecekler. head boxing apk hack Oyuncular, yeni karakterleri, yeni eşyaları vb. yükseltmek ve kilidini açmak için bonuslar ve kupalar biriktirecekler. 100’den fazla madalya, oyuncunun kapmasını bekliyor ve günlük zorlukların çoğunun üstesinden gelinmesi gerekiyor. Oyunun beş modu vardır: arcade, şampiyonluk, hayatta kalma, ölüm modu ve oyuncuların seçebileceği bir lig.

Head Boxing Mod Apk ,

Head Boxing Mod Apk Max Level

Head Boxing Mod Apk , oynamayı deneyin ve bir boksör olmanın keyfini çıkarın!Ayrıca oyuncular, oyundaki gücü ve dayanıklılığı artırmaya yardımcı olmak için kendilerini sevimli evcil hayvanlarla donatabilirler. Ayrıca oyunda çeşitli ekipman ve kıyafetler de bulunuyor. Karakterinizi kişiselleştirebilir, kişilikleriyle savaşçı karakterler oluşturabilir ve tarzınızın gücünü artırmak için yükseltme yapabilir ve donatabilirsiniz. Orada durmamak için, head boxing mod oyun aynı zamanda büyüleyici ve kullanışlı iki kişi arasında çevrimdışı bir işleve sahiptir. Sevgiliniz, iş arkadaşınızla Head Boxing oynayabilir ve prestijli madalyalar için topluca yarışabilirsiniz. İyi haber şu ki, en son güncellemede evcil hayvanın üreme işlevi, çeşitli ifade sistemleri ve kırık kırıklar iyileştirildi ve güncellendi, böylece Kafa Boks daha eğlenceli hale geldi.

 

Sonuç olarak

Head Boxing Mod Apk , büyüleyici, heyecan verici ve potansiyel olarak zorlu bir çok oyunculu oyundur. Bir sonraki güncellemede, D & D Dream’in becerileri, güçlü yönleri güncelleyeceğini ve oyuncunun daha eksiksiz head boxing ball olduğunu deneyimlemek için yeni karakterlerin kilidini açmanın zorluğunu azaltacağını umuyoruz.

Rating

1.5

( 2 Votes )
Please Rate!
Head Boxing

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (238.1 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Head Boxing ( D&D Dream ) Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Head Boxing
Head Boxing 1.2.2.12 MOD
Ekim 21, 2021 238.1 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X