FineReader PDF Pro

İsim FineReader PDF Pro… FineReader PDF Pro is the most famous version in the FineReader PDF Pro series of publisher ABBYY Mobile
Yayıncı ABBYY Mobile
Tür İşletme Uygulamaları
Boyut 80 MB
Versiyon 15.2.0.7
Mod Version 15.2.0.7
Total installs 5,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 2 Kasım 2021
MOD Tam/Ücretli
Android Android İşletme Uygulamaları
3.9 ( 910 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Diller: Tam Çoklu Diller;
  • CPU'lar: armeabi, armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
  • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
  • Orijinal Hash İmzalı Dokunulmamış [Ücretli] apk, hiçbir [Mod] veya değişiklik uygulanmadı;
  • Sertifika MD5 özeti: 26d6a5144dc0da41f6687d2c24e6aa1a
Rate this post

FineReader PDF Pro Apk, Belgeler, herkesin günlük olarak etkileşimde bulunduğu karmaşık konulardır, ancak birçok araç sayesinde her şey daha basit hale getirilmiştir. Bunlardan biri, kullanıcıların tüm belge dosyalarını basit işlemlerle işlemesine yardımcı olan FineReader PDF’dir . Ayrıca, işlem hızı çevik ve üstündür ve kullanıcılara karmaşık belgelerle çalışırken en iyi kullanıcı deneyimini sunmayı vaat eder. Malzemeden bağımsız olarak, uygulama herkesin erişebileceği en yüksek kalitede kayıtları tarayabilir ve dışa aktarabilir.

Bu Makaleyi Keşfedin

FineReader PDF Pro Apk

FineReader PDF Pro-PDF Belge Tarayıcı Uygulaması + OCR FineReader PDF Pro-PDF Belge Tarayıcı Uygulaması + OCR

PÜRÜZSÜZ VE ŞIK TASARIMLI ARAYÜZ

FineReader PDF Pro Apk, Uygulamanın genel arayüzü, belge dosyaları için doğduğu için profesyonel ve çekici bir güzellik sergileyen zarif bir şekilde tasarlanmıştır. Ana sayfada tarandıktan sonra tüm kullanıcı içeriğini gösterecek ve her şeyi farklı kategorilere eşit olarak dağıtacaktır. Arayüzün en etkileyici özelliği, abbyy finereader pdf 15 download, içerik organizasyonundan gelen ve kullanıcılara tüm ana işlevlere kolay erişim sağlayan kolaylık ve üstünlüktür. Kullanıcılar uygulamanın performansından memnunlarsa, bu harika uygulamayı kullanırken daha etkileyici şeyler keşfetmek için arayüzü özelleştirebilirler.


HER BELGEYİ KOLAYLIKLA TARAYIN

FineReader PDF Pro Apk, en göze çarpan özelliği, kullanıcıların tüm belgeleri taramalarına ve doğrudan cihaz üzerinde çalışmak üzere bunları otomatik olarak akıllı metne dönüştürmelerine yardımcı olmasıdır. Verileri yeniden girmeleri veya manuel olarak kopyalamaları gerekmediğinden, ofis çalışanlarının sevdiği kullanışlı bir işlevdir. pdf uygulamasını indir, Ancak, kamerayı taramak için tutmak yerine, bir resim çekmeleri gerekiyor ve uygulama arka planda otomatik olarak tarama yapacak. Uygulama, bildirim çubuğunda tarama ilerlemesini gösterecek ve kullanıcı, seçilen tüm resimlerle toplu tarama yapabilir. Bu, kullanıcılara zaman kazandıracak ve belgeler taranırken daha fazlasını yapabilecektir. Tarama tamamlandıktan sonra, bildirimde bulunacak ve daha sonraki işler için hazır olan özel metin biçimlerine dönüştürecektir.

FineReader PDF Pro Apk FineReader PDF Pro Apk

HER BELGEYİ DÜZENLE

FineReader PDF Pro Apk, Taramayı tamamladıktan sonra kullanıcı, düz metinle çalışıyormuş gibi her şeyi doğrudan düzenleyebilir. Bununla birlikte, uygulama, düzenleme performansını etkileyici bir şekilde artıracak üstün bir editör sağlayacaktır; kullanıcıları esneklikle desteklemek için dinamik yapay zekaları bile destekleyecektir. Bunun da ötesinde, düzenleme ayrı bir katmanda gerçekleştirilecek ve böylece kullanıcıların orijinal belgeyi otomatik olarak yedeklemelerine yardımcı olacak. Uygulama, bir mobil platformda düzenleme sürecini karmaşıklaştırabilir. Yine de, pdf uygulaması ücretsiz, kullanıcıların diğer birimlere veya platformlara geçiş için önemli alanları işaretlemesine veya tanımlamasına yardımcı olacak birçok özelliğe sahip olacaktır.

FOTOĞRAFLARDA METNİ ARAMA

FineReader PDF 15 Corporate, taraması manuel olarak yapılabilir, böylece kullanıcılar belgeleri yakaladıktan sonra daha etkileyici özellikleri keşfedebilirler. Oyuncular, doğrudan düzenleme yapmadan bile önemli pasajları kolayca algılayabildikleri için, özellikle görüntülerde metin arama işlevi en etkileyici olanıdır. Ancak bu, kullanıcıların metin içeriğini düzenlemesine yardımcı olmaz, ancak önemli alanları tanımlayabilir. Araç ayrıca manuel kayıtlardan veya kullanıcıların çeşitli kaynaklardan yakaladığı not defterlerinden taranan belgeler için de çalışabilir.

HIZLI TARAMA İÇİN GELİŞMİŞ FİLTRELER

FineReader PDF Pro Apk, kullanıcılara doğrudan düzenleme veya tarama performanslarını iyileştirmeleri için etkileyici bir dizi keşif sunmak için çok yönlü AI ile oluşturulmuştur. Etkileyici olan şey, taramayı kartvizitler, pdf uygulaması apk, ev ödevleri ve yol kenarı bilgileri gibi her şeye uygulayabilmesidir. Ayrıca, metin içeren her şeyi mükemmel bir şekilde tarayabilir ve kullanıcılar sistemi çok çeşitli tarama sonuçları için özelleştirebilir. Etkileyici olan şey, uygulamanın birçok farklı dille programlanmış olmasıdır, bu nedenle tarama daha kolay olacaktır ve 193’ten fazla dilin tüm karakterlerini kolayca tanıyacaktır. Ayrıca, AI görüntü kalitesini otomatik olarak iyileştirdiği ve analiz performansını iyileştirdiği için belgeler her koşulda taranabilir.

İHRACAT VE PAYLAŞIN

FineReader PDF Pro Apk, Kullanıcı düzenleme işlemini tamamladıktan sonra son özellik diğer platformlara paylaşım veya yedekleme yapmaktır. Bu arada uygulama, kullanıcıların tüm işlere rahat ve çok yönlü bir şekilde erişmelerine yardımcı olan bir veri senkronizasyon özelliği sunacak. Paylaşım işlevi esnek bir şekilde çalışabilir ve abbyy finereader pdf 15 crack kullanıcıların SMS, E-posta ve sosyal ağ platformları gibi ihtiyaç duydukları her yerde paylaşımda bulunmalarına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılar taslakları veya işaretli sürümleri gönderebilir, böylece bilgi işlemeyi daha kolay hale getirir.

FineReader PDF Pro, birçok yönden harika bir uygulamadır ve kullanıcıların tüm belge dosyalarını hızla taramasına veya bunlarla çalışmasına yardımcı olmaya hazırdır. Ayrıca çok fazla sihir yaratabilir ve birçok şeyle etkileşime girebilir, hatta en stresli belge işlerinden sürprizler veya rahatlıklar getirebilir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
FineReader PDF Pro

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (80 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın FineReader PDF Pro Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

FineReader PDF Pro
FineReader PDF Pro 15.2.0.7 MOD
Ekim 28, 2021 80 MB

Mod İçeriği:

Tam/Ücretli

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X