Coin Dozer – Bedava Ödüller

İsim Coin Dozer - Bedava Ödüller !… Coin Dozer - Bedava Ödüller ! is the most famous version in the Coin Dozer - Bedava Ödüller ! series of publisher Game Circus LLC
Yayıncı Game Circus LLC
Tür Kumar Oyunları
Boyut 72 MB
Versiyon 24.8
Mod Version 24.8
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 14 Ekim 2021
MOD Dozer Dolar/Ücretsiz Booster
Android Android Kumar Oyunları
4.4 ( 479 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Coin Dozer Mod Apk, her yıl ünlü olan efsanevi bir jeton düşürme oyunudur. Oyun birçok üstün özellikten ve olağanüstü seviyelerden geliştirildiğinden, oyun kısa sürede çok sevildi. Oyun, oyuncuların oyuna düşmesine ve çıkamamasına neden olan çekici ama basit bir arcade türüne aittir. Coin dozer app Ana göreviniz, rekabetten çarpıcı hediyeler almak için madeni paraları özgürce itmek. Oyun, benzersiz bir jeton düşürme oyunu oluşturmak için güzel efektlerle birleştirilmiş bir grafik sisteminden geliştirilmiştir.

Bu Makaleyi Keşfedin

Coin Dozer Mod Apk

TOSHING PARALAR HEDİYE ALIR

Coin Dozer Mod Apk, Oyunun başında oyuncular, rahat bir his yaratan komik gülen yüzlere sahip parlak sarı paralara hayran kalacaklar. coin dozer real money Bu jetonlar arayüzün üst kısmından itibaren sırayla olacak ve sizin kontrolünüz altında taşınacak ve jeton atmaya başlayacaklar. Ayrıca, madeni paralar dağınıklık olmadan eşit sıralara yerleştirilir. AE Coin Mania veya Deep Sea Slots oyununu daha önce deneyimlediyseniz, bu oyun türlerinin çeşitliliğini ve yeniliğini zaten biliyorsunuzdur. Coin Dozer yeni oyunculardan çokça sevgi aldı ve oyunculara bağımlılık yapan bir his veriyor.

Coin Dozer Mod Apk Coin Dozer Mod Apk

ALTIN ​​PARALARI DOĞRU YERDE BIRAKIN

Coin Dozer Mod Apk, Oyuncunun görevi son derece kolay olarak tanımlanıyor ve herhangi bir sorun yaşamadan bir eli tamamen kontrol edebiliyorsunuz. Coin Dozer Para Hileli, Oyuncular parayı uygun pozisyonda bırakmaya başlamalı ve ardından mümkün olduğunca çok altın ve hediye toplamak için aşağı itmelidir. Bununla birlikte, oyuncular taraflara para düşmesinden de kaçınmalıdır. İlk seviyeden itibaren tekrar oynamak zorunda kalacaksınız.

Oyuncu 40 jetonla başlarsa, oyun çok erken bitmeden daha fazla jeton almaya çalışın. coin dozer machine Sadece altın sikke hediyeleri almakla kalmaz, aynı zamanda Coin Dozer oyuncuların oyuncak ayılar, elmaslar, saatler ve daha fazlası gibi hediyeler toplamasına da izin verir. Yeni oyunculara bir tavsiye, madeni paralar uygun pozisyondayken onları görmezden gelmemelisiniz; size birçok fayda sağlayacaklardır.

Coin Dozer Hile Apk

BİRÇOK ÖDÜL AL VE FESTİVALE KATIL

Coin Dozer Mod Apk, Festivallerde hala birçok kişinin oynadığı yazı tura atma makinelerini simüle eden bu şanssız oyun, coin dozer free prizes mod apk yazı tura atıldıktan sonra çekici bir hediyeyi beklerken bir gerilim ve gerilim havası getirecek. Kazandığınız her bonus, daha da fazla jeton ve ödül getirmek için birçok muhteşem bonus öğesinin kilidini de açacaktır. Coin Dozer, oyuncuların birçok değerli eşyayı toplamak için birçok festival atmosferine katılmaları için birçok güzellik ipucu getiriyor. Ayrıca oyuncular, oyuna katılırken başarılarını artırmak için daha fazla eklenti ve yeni şeyler satın almalıdır.

Coin Dozer Mod Apk Coin Dozer Mod Apk

Coin Dozer Free Coins

ÇÖZÜM BÜYÜK SORULARI AÇMAK İÇİN ÇOKLU SORULAR

Coin Dozer Mod Apk, Coin Dozer, sadece bozuk para atmak ve hediye almaktan öte bulmacalarla da oyuna biraz gerilim getiriyor. Oyuncunun çözdüğü her yapboz parçası, güzel bir hediye ile birlikte panoramik görüntünün kilidini açmanıza yardımcı olacaktır. coin dozer android oyun club İşlemler çok basit bir şekilde gerçekleştirilmesine rağmen, oyuna daha fazla dahil olması gereken oyuncuyu önemli ölçüde etkiler. Ayrıca oyuncular, festivallerden benzersiz ödüller ve ödüller için şanslarını denemek için şanslı tura katılırlar.

GERÇEK FİZİKSEL ETKİLER

Coin Dozer Mod Apk, Oyun mükemmel 3D grafikler üzerine kuruludur; oyunun çeşitliliğini artırmış ve oyunu mükemmel kılmıştır. Burada oyuncular kendilerini sınırsız altın para dünyasına kaptırabilir ve uzun süredir devam eden zengin olma arzularını tatmin edebilirler.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Coin Dozer – Bedava Ödüller

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (72 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Coin Dozer - Bedava Ödüller ! Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Coin Dozer – Bedava Ödüller
Coin Dozer – Bedava Ödüller 24.8 MOD
Ekim 15, 2021 72 MB

Mod İçeriği:

Dozer Dolar/Ücretsiz Booster

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X