Pokémon UNITE

İsim Pokémon UNITE … Pokémon UNITE is the most famous version in the Pokémon UNITE series of publisher The Pokemon Company
Yayıncı The Pokemon Company
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 639M
Versiyon 1.2.1.2
Mod Version 1.2.1.2
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 27 Eylül 2021
MOD Premium
Android Android Aksiyon Oyunları
4.6 ( 524 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Premium
Rate this post

Pokémon Unite Apk, oyuncuların aralarında etkileyici savaşlar yaşayabileceği Pokemon temalı bir MOBA’dır. Bir Pokemon’u kontrol edecek ve düşmanlara karşı kazanmak için mümkün olduğunca çok puan kazanacaksınız. Aynı zamanda, farklı sayıda Pokemon ile oyuncular hayranlık uyandıran bir deneyim yaşayacak ve orijinal oyuna benzer evrimleşmiş formlarını bulacaklar.

Pokémon UNITE apk


ETKİLEYİCİ POKEMON SAVAŞLARI DENEYİMİ
Pokemon serisinin hayranıysanız ve diğer oyuncularla dövüşmek istiyorsanız Pokémon Unite Pc deneyebilirsiniz. MOBA 5vs.5 oyununda diğer oyuncularla yüzleşmek için Pikachu veya Charmander gibi tanıdık Pokemonlarla tanışacaksınız. Oyundan grafiklere hayranlık uyandıran bir kullanıcı deneyimi getiriyor. Ayrıca oyunun kuralları da diğer türlerdeki bazı oyunlara göre değişecek.

Pokémon Unite Download

Bu oyundaki göreviniz tamamen anlaşılır ki alan ikiye bölünecek ve pokémon unite mobile rakiplerle yüzleşmek için iki ana yol var. Her iki tarafın da rakiplerin saldırması için üç puanlama yeri vardır. Oradan, oyun süresi bittikten sonra en çok puana sahip olan kazanan olacak. Bu nedenle oyuncular, bu kritik kaleyi korumak ve deneyimlerini artırmak için kaçınılmaz olarak diğer oyuncularla savaşacaklar.

Pokémon UNITE apk

Pokémon Unite Android

AEOS ENERJİ VE PUAN PUANLARINI ARAYIN
Pokémon UNITE’deki rakiplerin yanı sıra, oyuncular sahada ortaya çıkan birçok vahşi Pokemon bulacaklar. Bu aynı zamanda hedeflemeniz gereken ikinci düşman türüdür. Bu oyun takımın öldürme sayısını değil, attıkları puanları ölçer. Ancak oyunun başında, bu üslerde gol atabilecekleri topa sahip olmayacaklar. Bu nedenle, vahşi Pokemon’u yenmek, deneyimle mümkün olduğunca çok top toplamanın bir yoludur.

Pokémon UNITE apk

Her vahşi Pokemon’un tepesinde, Pokeball sembolüne sahip bir stat vardır ve pokémon unite apk android download kullanmak için karşılık gelen miktarda Aeos Enerjisi alacaksınız. Öldüğünüzde, topladığınız topların sayısı da düşecek ve düşmanlar tarafından toplanacak. Ayrıca kısa süre sonra yeniden dirilebilecek ve sahadaki yerlerde puan kazanmak için topu tekrar bulma sürecini başlatabileceksiniz. Bir aşamada efsanevi bir Pokemon ortaya çıkacak ve rakiplerinize karşı daha kolay kazanmanıza yardımcı olacak.

Pokémon Unite Apk + Obb

DENEYİM İÇİN ÇEŞİTLİ POKEMON
Pokémon UNITE benzeri bir MOBA oyunu yaşadığınızda, oyuna katılabileceğiniz farklı Pokemon türlerini de kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Bu Pokemonların sayısı tamamen çeşitlidir ve her karakterin dövüşte yavaş yavaş ustalaşacağınız beceri ve özellikleri vardır. Aynı zamanda oyunda ilerledikçe, yeni bir form ve yeni bir güç kazanmaları için bu karakterlerin deneyimini arttırmanız gerekecek.

Pokémon UNITE apk

Evrim, karakterin değişimini görebildiklerinde Pokemon hayranları için artık garip bir şey değil. Yani bu unsur da oyuna eklendi. Başlangıçta karakter, karakterin temel formunu kullanacaktır; bir süre seviye atladıktan sonra orijinal forma dönüşecektir. Örneğin, Charmander kullandığınızda 6. seviyede Charmeleon ve 9. seviyede Charizard olur.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Pokémon UNITE

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (639M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Pokémon UNITE Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Pokémon UNITE
Pokémon UNITE 1.2.1.2 MOD
Eylül 26, 2021 639M

Mod İçeriği:

Premium

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X