Age of Magic: Sıra tabanlı RPG

İsim Age of Magic: Sıra tabanlı RPG… Age of Magic: Sıra tabanlı RPG is the most famous version in the Age of Magic: Sıra tabanlı RPG series of publisher Playkot LTD
Yayıncı Playkot LTD
Tür MOBA Oyunları
Boyut 157.2 MB
Versiyon 1.37.1
Mod Version 1.37.1
Total installs 5,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 15 Ekim 2021
MOD Hasar/Tanrı Modu
Android Android MOBA Oyunları
4.3 ( 763 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • MENÜ MODU
  • DMG ÇOKLU
  • TANRI MODU
  • 1 VURUŞ

Kredi bilgileri: Blackmod
5/5 - (2 votes)

Age of Magic Hile, (MOD Daima Kazan/Anında Öldür), oyuncuların çeşitli sihir alemlerinde sonsuz yolculukları için güçlü kahramanlar toplayabildikleri benzersiz bir strateji fantezi oyunudur.

Büyü Çağı – Eski zamanlardan beri insanlar her zaman sihir adı verilen bir tür gücün hayalini kurmuşlardır. Bu mucize enerjinin kendilerini ilahi olanla daha yakın hale getirebileceği düşünülmektedir. Aslında, bu yeteneğe sahip olması gereken büyücü denilen insanlar var ama her şeyin kanıtlayacak hiçbir şeyi yok. Hepsi sadece hikayelerde var. Age of Magic  Altın Hilesi,Ama elbette oyun, insanların ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturdukları bir dünyadır. Büyülü dünyalar, insanın en tuhaf hayal gücünü tatmin etmek için birçok varyasyonla yaratılmıştır.


Bu Makaleyi Keşfedin

Age of Magic Hile

Age of Magic (MOD Daima Kazan/Anında Öldür)

Age of Magic Hile, Age of Magic, 2018’de piyasaya sürülen, çarpıcı grafiklere sahip yeni bir oyundur. Oyun, Google Play oyun indirmesinde indirme sayısı oldukça fazla olduğunda konumunu göstermiştir. Ayrıca henüz duyurulmasına rağmen birçok yeni haritayı güncellemenin yanı sıra mekanizmayı da yükseltti. Oyuncular bu oyunla deneyimlerini sürekli olarak geliştiriyorlar. Playkot LTD’nin de bazı başarılı ürünleri var ama bu, rol yapma türündeki ilk ürün. Ama bu onlar için yeni bir zaferdi. Bu aynı zamanda yayınlanan oyunlarının en yoğun grafikli ürünüdür.

Age of Magic (MOD Daima Kazan/Anında Öldür)

Age Of Magic Hile 2021

Hikaye

Age of Magic Hile, Kahraman zayıf bir çocuk olduğu için, muazzam büyülü güçlere sahip bir keşişin armağanını aldı. Keşişin yaşadığı yüksek dağda birlikte pratik yaptılar. Ama kahramanın hayatına neden olan bir olay, geri döndürülemeyecek şekilde değişir. Şeytan gelir ve sevdiği öğretmeni yok eder. Bu çocuğun ruhuna yapılan büyük bir saldırıdır. Age of Magic  Para Hilesi,Efendisinin intikamını almak için en güçlü büyüyü eğitmeye karar verdi. Yıllar sonra geri döndü. Şimdi, oyuncu bir kahramanı oynayacak.

Age of Magic (MOD Daima Kazan/Anında Öldür)

Eşsiz, çekici MOBA oyunu

Age of Magic Hile, Rol yapacak ve rol yapma oyunu gibi oynayacaksın. Oyuncu, karakteri beş kişilik bir ekip aracılığıyla kontrol eder. Savaşlar, tanıdık sıra tabanlı mekaniklerle oldukça istikrarlı bir hızda gerçekleşecek. Ancak gerçek renkte tam 3D grafiklerle unutulmaz deneyimler getirecektir.

Age of Magic (MOD Daima Kazan/Anında Öldür)

Age of Magic  Taktik, Birkaç gün önceki yeni güncelleme ile Age of Magic yepyeni bir haritaya sahip olacak. Act III of the Valley of Treasures, oyunda Bellara, Arekhon Axe Thrower, Gassar ve Arekhon Guardsman için parçalarla mevcut olacak. Beklemeyin, bu dünyadan unutulmuş sihrin yanı sıra maceralı macera ile kahramanlar sizi bekliyor. Çevrimdışı dövüş yoluyla öğrenin.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Age of Magic: Sıra tabanlı RPG

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (157.2 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Age of Magic: Sıra tabanlı RPG
Age of Magic: Sıra tabanlı RPG 1.37.1 MOD
Ekim 15, 2021 157.2 MB

Mod İçeriği:

Hasar/Tanrı Modu

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X