Crush Them All Sınırsız Flooz Hileli Mod Apk

İsim Crush Them All - PVP Idle RPG… Crush Them All - PVP Idle RPG is the most famous version in the Crush Them All - PVP Idle RPG series of publisher Imperia Online JSC
Yayıncı
Tür Rol Oyunu
Boyut 130 MB
Versiyon v1.9.131
Mod Version v1.9.131
Total installs 5.000.000
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 07 Temmuz 2022
Android Android Rol Oyunu
4.0 ( 514 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Crush Them All Sınırsız Flooz Hileli Mod Apk, Destansı Idol rol yapma oyunu Crush Them All’da kötü topraklarda ilerleyin, dev patronları ezin ve prensesi serbest bırakın.
Tek parmağınızla dokunun, mola verirken bile yüzlerce kahramanı, güçlü eseri toplayın ve yükseltin ve bu bitmeyen yolculukta ilerleyin! Gereksiz oyunlar üzerinde çalışan rol yapma oyunları aslında oyuncular için çekicidir. Çünkü temelde, kendilerini rahat hissettiren birçok şeyi başarır.

Crush Them All Sınırsız Flooz Hileli Mod Apk
Crush Them All Sınırsız Flooz Hileli Mod Apk

 

Gladiator Heroes Ücretsiz Alışveriş Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Rol yapma oyunlarına çok benzer, ancak yalnızca kontrol mekanizması en rahat olacak şekilde ayarlanmıştır, ekranı çok fazla manipüle etmeye gerek yoktur. Bu, çok meşgul olan ve yine de girmek isteyen insanlara hizmet edeceği için oyun endüstrisinde çok övgüye değer bir adımdır. Crush, dünyadaki birçok spor tutkununun dikkatini çekmek için gereken tüm çalışmalarını yapıyor. 1 milyondan fazla kişi bu ürünü beğendi; Şimdi bu zorlu yolculuğa devam etme sırası sizde. Oyuna girerken, etrafınızdaki tüm unsurları kolayca halledebilirsiniz çünkü temelde oyuncuların çok fazla ilgilenmesini gerektirmez. Sadece kahramanını istediğin pozisyona getir ve sonra onunla savaşmasına izin ver. şaka! Oyuna başlayıp banyo yapıp bir şeyler yiyebilirsiniz, geri dönün, karakteriniz etkili oluyor. Kahramanlarınız da zayıf değil. Dövüş sırasında bu karakterler aynı zamanda rakipten düşen tüm eşyaları da toplayabilmektedir.

 

Crush Them’in İnanılmaz Yeni Özellikleri Hileli Mod Apk

BOŞ OYUN
Kahramanlarınızı kurun ve siz yokken savaşmalarına izin verin. Telefonunuza döndüğünüzde daha güçlü olacaklar ve tonlarca ganimet toplamış olacaklar.

TOPLAMAKve yolculuğunuz boyunca daha güçlü düşmanları ezmek için kahramanları YÜKSELTİN.

KEŞFETMEK1000+ aşama.

Klan Baskını SAVAŞLARI
Çok oyunculu lonca patron savaşlarına katılın ve loncanızı üstünlüğe taşıyın!

ZANAATKahramanlarınıza daha fazla güç kazandırmak için 50’den fazla güçlü eser.

Ultimate Heroes Savaş RPG

Crush Them All, kendiniz için savaşmak üzere kahramanları bir araya getirebileceğiniz gerçek bir rol yapma oyunudur. Birçok durumda savaşabilecek çeşitli kişisel beceriler getiriyorlar. Kahramanları toplamak, onları yakında sizinkileri bulmadan önce sadece bir zaman meselesidir. Ancak sorun, bu insanları savaştaki güçlerini en üst düzeye çıkarmak için nasıl örgütleyeceğimizdir. Favori bir takım belirlediyseniz, onları mağazada sürekli olarak yükseltmekten çekinmeyin. Aldığı eserleri hatırlıyor musun? Takımı ele geçirebilmeleri için en enerjik karakterleri favori karakterleriniz için donatın.

Crush Them All Sınırsız Flooz Hileli Mod Apk

Bu oyunun çalışma mekanizması son derece basit, gerçek bir pasif oyun. Oyuncunun oynatma işlemi sırasında yapması gereken tek bir işlem vardır, ekrana tek parmakla dokunmak. Tüm kahramanlarınız otomatik olarak vurulacak ve oyuncuların becerilerini gerçek zamanlı olarak yükseltmek için her zaman ekranın altındaki parametrelere yaklaşmaları gerekecek. Ayrıca oyuncular sağdaki dizine yerleştirilmiş hamlelere dokunabilirler. Hemen Yu’ya konuşlanacak ve savaşacaklar.

1000’den fazla aşamayı KEŞFEDİN

Bireysel savaşlar, elbette, birçok oyuncunun kendileri için seçtikleridir. Ancak bu orijinal kuralın dışında, hala birçok kişi tarafından beklenen lonca savaşları var. Bu kanlı savaşta arkadaşlarınıza liderlik edeceksiniz. Kesinlikle, bu moddaki patronlar her zaman daha güçlü ve yok edilmesi daha zor. Ancak birçoğu bir sinerji duygusu ve yeni donatılmış kuvvetleriyle kazanacak. Buna ek olarak, “Hepsini Ezmek”, oyuncuların düşmanlarla savaşmak için kendilerini eşyalandırmalarına da olanak tanır. Bu, birçok oyuncunun kendilerine uygun güçlü ve dövüş stillerine sahip karakterler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

Lütfen dikkatini ver! Crush Them’i indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri de bir miktar para karşılığında satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Ayrıca, Hizmet Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Crush Them All oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Crush Them All Sınırsız Flooz Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (130 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Crush Them All - PVP Idle RPG Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Crush Them All Sınırsız Flooz Hileli Mod Apk
Crush Them All Sınırsız Flooz Hileli Mod Apk v1.9.131 apk
Temmuz 7, 2022 130 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X