Highway Drifter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Highway Drifter … Highway Drifter is the most famous version in the Highway Drifter series of publisher Mad Hook
Yayıncı Mad Hook
Tür Yarış Oyunları
Boyut 51M
Versiyon 4.2.0
Mod Version 4.2.0
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 20 Şubat 2022
Android Android Yarış Oyunları
3.6 ( 65 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Highway Drifter Sınırsız Para Hileli Mod Apk, dört tekerlekli arabalar ve diğer şeylerin mevcut kategorilerinde birçok oyun gördük ve oynadık. Her bir birey, kullanıcıların yeni hedeflere, yeni misyonlara ve bazen çok oyunculu katılımı bile içeren sürükleyici savaş alanlarında muhtemelen ölecek olan gömülü oyun yapılarına ulaşması için gerekli ve yüksek ve yükseltilmiş unsurlarla birlikte gelir.

Highway Drifter Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Highway Drifter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Highway drifter mod apk, sanal dünyada şimdiye kadar oynayabileceğiniz en özgün ve güzel dört tekerlekli aracı keşfetmek için ilk olarak tamamen yeni ve markalı 50 araba ve lisans işlevini kullanır. Aracınızı akıllıca seçin, ardından görevleri gerçekleştirerek kazandığınız ödül puanı yardımıyla arabaların birçok işlevini ve görünümünü tek tek sorgulayarak istediğiniz gibi yükseltebilir ve özelleştirebilirsiniz.

Oyun, geliştirmede birden fazla harita sistemi ile dünyayı keşfetmeniz gereken parkurlar ve Araziler sunar. Yola vardığınızda, bir uçurum veya dağlardaki vadi, uyku durakları, vadiler, ormanlar, çöller ve daha birçok eyalet gibi birçok optik gönderme giriş formu vardır. Birincil amacı, oyunun engelleri yarış biçimini eğlence kolaylığı ile eğlenceli bir şekilde keşfetmektir.

Highway drifter mod apk, dünya çapındaki kullanıcıların yetenekli oldukları için herkese meydan okuyan rekabete katıldığı çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Herkese meydan okuyabilmek ve onlarla arkadaş olabilmek için birçok teklif modunda yeteneğinizi keşfetmeniz gerekiyor. Araçların durduğu ve bitişi tamamlamayı zorlaştırdığı kum tepeleri gibi engellerle entegre rotalarda becerilerinizi keşfedin.

Bu Makaleyi Keşfedin

Otoyol drifter mod apk

Highway drifter mod apk, gelişmiş öğelerin oynanışını indirmek ve keyfini çıkarmak için web sitemizde bulunan orijinal uygulamanın alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Araçları, arabaları, karakterleri ve gücü yükseltmelerine ve gelişmiş oyun seviyelerinin kilidini açmalarına yardımcı olmak için kullanıcılara sınırsız para, puan ve çok daha fazlasını sağladık.

Oyun mağazasında kullanıcılar, ekipman ve aletlerin ücretsiz alışverişini yapabilirler. Ayrıca, daha iyi bir oyun deneyimi için tüm reklam türlerinin engellendiği ve oyundan kaldırıldığı reklamsız politikasıyla sürümü de entegre ettik. Performans, kurulum sırasında köklenme gerektirmez ve oyundaki antiban ve antivirüs özelliklerini sunar, gecikme yok, sabit hatalar yok.

Highway Drifter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

AFK Dungeon Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Özellikler

Highway drifter Mod APK, oyunda keşfedilecek çeşitli özellik ve işlevlerle birlikte gelir ve oyunu oynarken kullanabilmeniz için en iyilerinden bazılarını aşağıda tartıştık;

Süper lüks gerçekçi arabalar

Highway drifter mod apk, kullanıcılara, yolda birçok zorlukla donatılmış zorlu parkurlarda keşif için seçebilecekleri en uygun fiyatlı süper lüks arabaları sunuyor. Oyunda bulunan araçlar, kullanıcılara sunmak için lisanslı gerçekçi modellerdir. Ayrıca renk, görünüm, motorlar, duyma, kavramalar ve daha fazla değişiklik gibi seçenekleri özelleştirip ayarlayarak seçiminizi değiştirebilirsiniz.

Sert parçalar

Oyun, kullanıcılara birçok zorluk yaşatan çok yoğun atmosfer değişkeninde tasarlanmıştır. Seviye ve dolayısıyla engeller arttıkça yarışmaya başladığınızda, kum tepeleri, çöl, orman, nehir, eğimli, vadiler, dağlar gibi herhangi bir parkur formatında olabilirler. Supercars ile bile, oyunda yarışmayı keşfetmeyi zorlaştırmaktan daha fazlasıdır, bu nedenle profesyonel olmak zor hale gelir.

Engel kurulumları

Highway drifter mod apk, kullanıcılara rotada çeşitli engel kurulumları sunar, böylece becerilerinizi daha iyi öğrenmek için zorlu sürüş fizibilitesini yaşayabilirsiniz. Arabanın önüne hayvanları sokmak, uçurum çemberi, özensiz yuvarlak yollar, taşlar ve daha fazlası gibi dayanıklılığı keşfetmek için başlangıç ​​prosedürleriyle başlayın. Eşsiz oyun deneyimine kendinizi kaptırın.

Highway Drifter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Birinci sınıf çok oyunculu katılım

Highway drifter mod apk, kullanıcılara dünyanın her yerinden profesyonel oyuncularla çok oyunculu etkileşimde sürüş yarışları deneyimi sunuyor. Dünyanın her yerinden en iyi yarışmacı ile kendinizi en iyi yarışlara dahil edeceksiniz. Etkileşimde bulunarak onlardan öğrenin ve hatta doğru yolu öğrenerek onlara meydan okuyun.

Dünya haritaları konumu

Highway drifter hileli mod apk’da, kullanıcıların harita görünüm modlarına gönül rahatlığıyla güvenebilecekleri dünya haritaları kullanılabilirliği sunulmaktadır. Haritaları arayın ve canlı engellerle uğraşmanız gereken farklı konumların dünyasına dalın.

Parçaları özelleştirin ve yükseltin

Arabaların çeşitli aksesuarlarını tercihinize göre kişiselleştirmekte ve yarışlar sırasında daha iyi çalışması için bunlarla ilgili her parçayı yükseltmekte özgürsünüz. Renk kombinasyonu, doku, stiller, hizalamalar, lastikler ve daha fazlası gibi çeşitli görünüm değişiklikleri de yapılabilir, böylece harika bir oyun tarzına yepyeni bir görünüm sunarlar.

Liderlik tablosu tırmanışı

Oyun birinci sınıf, bu yüzden oyuncuları performanslarına göre sıralamak gerekli hale geliyor. Birinci sınıf bir lider panosu, çeşitli zorluklar ve rekabetçi kazançlar gerçekleştirerek adı oluşturur. Becerileri öğrenerek ve engellerden sıyrılarak pistlerin ihtiyacını karşılayarak profesyonel oyuncu olmak için dünya çapında adınızı duyurun.

Highway Drifter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Zorlukların etkin olduğu araziler ve kum, çöl, orman, dağ, vadiler ve daha pek çok engel oluşturan parkurların en özgün yarış deneyiminin keyfini çıkarmak için Otoyol drifter mod apk’yı indirin. Çeşitli yarışmalara katılarak sürüş becerilerinizdeki artışı keşfedin.

Bu mod versiyonunda, sınırsız para, premium özelliklerin kilidini açmak için sınırsız puan, araçları ve becerileri yükseltin, reklam yok, köklenme yok, gecikme yok ve sabit hatalar onu harika kılıyor.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Highway Drifter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (51M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Highway Drifter Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Highway Drifter Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Highway Drifter Sınırsız Para Hileli Mod Apk 4.2.0 apk
Şubat 27, 2022 51M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X