Pou Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Pou … Pou is the most famous version in the Pou series of publisher Zakeh Ltd
Yayıncı Zakeh Ltd
Tür Casual
Boyut 23M
Versiyon 1.4.97
Mod Version 1.4.97
Total installs 500,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 11 Mayıs 2022
Android Android Casual
4.1 ( 100 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Pou Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Neredeyse hepimizin en az bir kez popüler bir oyun olan My Talking Tom ile etkileşime girdiğimiz zamanlar vardır; Bu oyun oldukça benzerdir ve evinizde bir kediniz veya köpeğiniz varmış gibi kendi sanal evcil hayvanınızı yetiştirmekten çok daha fazlasını sunar. Özenle ve beslenmeye ihtiyacı olan bir çocuğunuzu yetiştirmeye ne dersiniz, bunu yapmak bir zevk ve bu oyun size de aynısını yaşatıyor.
Sanal bir evcil hayvan yetiştirme nişindeki en popüler oyunlardan biri, dünya çapında popülaritesini gösterecek kadar açık olan neredeyse 500+ milyon indirme var. Bir köpek, kedi, keçi ve daha fazlasını yetiştirme gerçeğinde deneyimlediğiniz tüm yaşam tarzını keşfedersiniz. Burada değineceğiniz süreçle ilgili çeşitli yönler vardır.
Tasarlanmış simülasyon öğesi ile çocuğunuzu veya gerçek evcil hayvanlarınızı yetiştirme konusunda bilinçaltında sizi daha iyi ebeveynler için eğitir. Pou Mod Apk’ta mükemmel görünümü ve yağlı şekli, iri gözleri, onu sevmenizi sağlayan yuvarlak yapısı ile sanal evcil hayvanınız var. Onu çeşitli yeme prosedürleri ve sistemleriyle geliştirmeli, çeşitli türlerde yiyecekleri, pizzaları, hamburgerleri, sandviçleri, içecekleri ve beslenmeyi sağlayacak her şeyi ayarlamalısınız.
Pet büyür ve oyun yöntemleri ile size eğlence sunar. Birbirinizle top atmak, gökyüzünü keşfetmek için ekranı eğmek vb. gibi birçok şeyi oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Koşma, atlama, ses ve daha pek çok aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik sanal formda ama gerçek hayatı derinlemesine keşfetmenize ve aşağıdaki bağlantıdan indirerek daha fazla deneyim için gelip katılmanıza izin veriyor.

Pou Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Pou Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Real Cricket 20 Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Bu Makaleyi Keşfedin

Pou Hileli apk

Pou Mod Apk, burada değiştirilmiş sistem kodlarıyla sağladığımız orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Mod sürümünü aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu modu, kilidi açılmış aksesuarlar, sınırsız altın ve para, sınırsız yiyecek, tüm geliştirme aşamalarının kilidi, premium özellikler ve ücretsiz araçlarla sunuyoruz. Oyun mağazasından herhangi bir şey satın almak için ücretsiz alışveriş de sağlanmaktadır. Kurulum sırasında root işlemi gerektirmeyen ve antiban ve antivirüs protokolleri sunan modda her şey engellendiği için oyunda hiçbir reklam görünmeyecektir. Kullanıcıların eğlenmesi için güvenli ve güvenli bir sürüm.

Özellikler

Pou mod apk, evcil hayvanınızı büyütürken deneyimleyebileceğiniz çeşitli özellikler ve işlevlerle birlikte gelir. Daha fazla deneyim sunmak için, daha fazla keyif almanız için en yeni ve dikkate değer birçok işlev entegre edilmiştir. Potansiyel olanlardan bazılarını tartışıyoruz, böylece onlardan daha fazla keyif alabilirsiniz;

Kendi sanal evcil hayvanınızı yetiştirin

Çok sevecen ve sevgi dolu bir evcil hayvan yetiştirme sürecini tam olarak deneyimlemek için buraya geldiniz. Eğlencede size yardımcı olacak sanal bir evcil hayvan tahsis edilir ve Pou’nun gelişimiyle ilgilenmeniz gerekir. Onunla rahat ve sevgi dolu bir yaşam sürme özgürlüğünün tadını çıkarın. Pou’nun gelişimi için yiyecek, içecek, sağlık, oyun oynama, ses, konuşma ve daha fazlası gibi refahına yol açan birçok yönden Pou’ya bakmanız gerekir. Pou’ya gerçekte yaptığımız gibi azami özen gösterin, çünkü tüm unsurlar doğal yaklaşıma yol açar.

Pou Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Pou’nun büyümesi ve beslenmesi için yiyecekler

Pou Hileli apk’da ayrıca Pou’nun besin ihtiyaçlarını karşılamalı, ona ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlamalı, her zaman en sevdiği yiyecekleri, çeşitli içecekleri seçip genel olarak büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmalısınız. Pou gerçekçi bir insan olarak yaşar, bu yüzden sevdiği yiyecekler pizza, hamburger, sandviç, makarna, içecekler, salatalar ve daha pek çok çeşittir, böylece iyi gelişebilir.

Eğlence için Pou ile birçok kez oynayın

Pou bir hayvan gibidir ancak insanları algılar ve sizi özüne kadar eğlendirmek için birçok çocuksu aktivite gerçekleştirir. Hayatı Pou’nun bakış açısıyla deneyimlersiniz, onunla çoğu zaman ilgilenirsiniz, yemek, beslenme, beslenme, içecekler vb. Zıplamak, gezinmek, topu yakalamak, koşmak, sevmek, bir şeyler bulmak ve oyunculuk gibi birçok aktivite yapar. evcil köpeğiniz olarak.

Pou’nun görünümünü ve gökyüzünde sörf yapmayı sevmek

Pou, sanal formdaki bir hayvan gibi iyi tasarlanmış bir karakterdir; çok yağlıdır ve yuvarlak bir yüzü ve gözleri vardır. Kapsamlı gülümseme özellikleri, klas saçlar ve sevimli sevimli. Yiyecek aldığında büyür, bu da bazen obeziteye yol açar. Bu yüzden onunla tüm yöntem ve yaklaşımlarda ilgilenmelisiniz, bu yüzden eğlenceli ve saygılı bir şekilde kaliteli bir yaşam tarzını hak ediyor.

Pou Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Pou görünümünü tasarlayın ve onlarla oynayın

Pou Hileli apk’da görünüş olarak çok klas olan ve size büyük sevgiler sunan bu sanal köpeğe veya evcil hayvana sahipsiniz. Görünümünü değiştirmek ve her seferinde tamamen farklı hissetmek için birçok değişiklik ve gelenekte görünümünü tasarlayabilirsiniz.
Gözlükler, teknik özellikler, saç renkleri, elbiseler, göz merceği, saç bandı, burun süsleri ve daha pek çok aksesuar ürünü uygulamak ve eğlencenin tadını çıkarmak için mevcuttur. Ayrıca, bu aksesuarların evcil hayvanınızla birlikte tadını çıkarabilmeniz için ödüller ve bonus puanlarla kazanılması gerekir.

Mini oyunlar ve pou’nun gökten düşüşü

Pou Hileli apk, oyun hayatınızı büyük ölçüde geliştirmek için ifade edici özellikler ve işlevlerle birlikte gelir. Renk eşleştirme ve rahatlamak için daha fazla oyun oynayabileceğiniz mini oyunlar gibi öğeler var.
Bir evcil hayvanla, tamamen gökyüzüne döndüğünde ve gökyüzüne yayılmış altın paraları toplarken, gökyüzü düşüşü gibi birçok mini oyunu oynayabilirsiniz. Bu altın paraları toplamak son derece yararlıdır ve birçok ödül ve işlev sağlar.

Pou Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Tüm gerçek zamanlı aktivitelerle sanal bir evcil hayvan yetiştirme oyununun tadını çıkarmanız için size aşırı olanaklar sunan Pou mod apk’yı indirin. Yiyecek vermenin, oynamanın, hareket etmenin, zıplamanın, sevmenin ve evcil hayvana bakmanın tadını çıkarın. Bu modda, size daha fazla eğlence sağlamak için, daha fazla keyif veren eksiksiz bir oyun deneyimi yaşamanız için en iyi tüyoları sağladık.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Pou Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (23M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Pou Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Pou Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Pou Sınırsız Para Hileli Mod Apk 1.4.97 apk
Mayıs 19, 2022 23M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X