LOST in Blue Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim LOST in Blue (Global) … LOST in Blue (Global) is the most famous version in the LOST in Blue (Global) series of publisher Volcano Force
Yayıncı Volcano Force
Tür Macera Oyunları
Boyut 106M
Versiyon 1.78.2
Mod Version 1.78.2
Total installs 5,000,000+
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 19 Şubat 2022
Android Android Macera Oyunları
4.6 ( 575 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

LOST in Blue Sınırsız Para Hileli Mod Apk, çeşitli gerçekçi kategorilerin çoklu nişlerini tanımlayan oyunlar mevcuttur. Bu nedenle, zamanınızı herhangi bir müdahale olmadan akıllıca değerlendirmek için en iyilerinden bazılarını seçmelisiniz. Zihniyetin beklenti düzeyine uygun yepyeni bir fenomen. İşte burada keşfedilecek benzersiz gelişmiş özellikler sunan, derecelendirilmemiş oyun oynamanın en iyi özelliklerinden bazılarıyla birlikteyiz.

LOST in Blue Sınırsız Para Hileli Mod Apk
LOST in Blue Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Lost in Blue Mod Apk, en şaşırtıcı fenomenler ve değişkenler içinde tasarlandığından, başka hiçbir oyunda keşfedilecek faktör avantajlarıyla birlikte gelir. Oyunda, bir uçak kazası ile karşılaşacaksınız ve diğerleri öldüğü için çok yalnız olacak adaya atılacaksınız ve bu yüzden hayatta kalan sizsiniz ve bunun için kendinizi iyi idare etmeniz ve simülasyonu keşfetmeniz gerekiyor.


Artık sıkışıp kaldığınızda ve iyi yaşamak için faktörler devreye giriyor, su, yiyecek, barınak vb. tüm kaynakları ayarlamanız gerekiyor. Ayrıca, yolunuza çıkan şeylerle başa çıkmak için çeşitli yollar bulmanız gerekiyor. ada, plaj alanında yemek, deniz ürünleri, yemek pişirme, yaşam tarzı yöntemleri, avcılık, barınak gibi bir yaşam oluşturma. Adada birçok hazinenin saklandığı birçok kaynak bulacaksınız.

Kayıp gemiler, düşen uçaklar, yasak tapınaklar ve yaşamak ve hayatta kalmak için birçok kaynak bulabileceğiniz çok daha fazla altyapı. Vahşi hayvanlar, avcılar, Zombiler, mumyalar, canavarlar ve daha pek çok biçimdeki düşmanlarla başa çıkmak için birçok kaynakla ölümcül silahlar ve araçlar yapın. Bu çok oyunculu oyunda, birçok rakip savaş yaratacak ve dövüşlerle uğraşmak zorunda kalacak.

Bu Makaleyi Keşfedin

Lost in Blue Mod Apk

Lost in Blue Mod Apk, burada web sitemizde bulunan orijinal varyantın alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Oyundaki avantajların yanı sıra gelişmiş özellikleri indirmek ve keyfini çıkarmak için.

Oyunda gelişmiş oyun deneyimi sağlayan tüm premium özelliklerin ve işlevlerin kilidini açtık. Aynı zamanda sınırsız para ve jeton ile oyundaki tüm değişkenleri yükseltin, karakterin becerilerini ve gücünü artırın.

LOST in Blue Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Twitter Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz alışveriş de etkinleştirildi, böylece kullanıcılar oyunun zorluk seviyesiyle başa çıkmak için herhangi bir ekipmanı ve aracı kullanabilir ve satın alabilirler ve ayrıca tüm gelişmiş seviyelerin kilidini sınırsız parayla açabilirler.
Ayrıca, reklamları oyundan otomatik olarak kaldıran reklam engelleme politikasını oyuna entegre ettik. Bu sürüm herhangi bir kaynaktan köklenme gerektirmez ve bu nedenle oyundaki anti-bant ve antivirüs özelliklerini sunar.

Şaşırtıcı Özellikler

Görünüm simülasyonunun gerçekçi yaklaşımı

Kayıp mavi mod apk’nın simülasyonu takdire şayandır ve karakterlerin her unsuru ve diğer çevre ekosistemi nedeniyle buna atılmalıdır. şeylerle harika bir şekilde başa çıkmak için yeterince büyük görünüyor.

Güzelliği öyle ki, kalbi ele geçiriyor ve terkedilmiş adada daha fazla kalmamızı sağlıyor.

kurtulan ol

Hayatınızı alabilecek engellerle dolu adada hayatınızı garanti altına almak için çeşitli olasılıklar ve hayatta kalma becerileri ile uğraşmak zorundasınız. Her aktivitenin kaynakların düzenlenmesine yol açmasını ve ayrıca hayatta kalmanıza yardımcı olmasını sağlamak için çalışın.

Farklı yaratıcı şeyler oluşturun, aramada size yardımcı olmak için de bu yüzden bir savunma yapın, ayrıca yardım kuleleri de yardımcı olmak için teklif edilebilir.

Keşfetmek için yapışkan hikaye

Mavi mod apk’daki karakter veya siz, başa çıkmak için harika ve çok ilginç bir hikaye sunuyor. Oyunda, uçak kazasından sağ kurtulan olarak terk edilmiş adada kalacaksınız.

Şimdi, ölümcül adada sizin için daha fazla hayatta kalmanızı sağlamak için, yaşamanıza ve tehlikeyle başa çıkmanıza yardımcı olacak çeşitli kaynakları ayarlamanız gerekiyor.

LOST in Blue Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Kendini kurtarmak için silahlar yap

Adadayken, yaşamı dengeleyen birçok kaynağın düzenlenmesi üzerinde çalışmanız gerekir. Yani müşteri dışında, birçok yasaklı siteden düzenlenmiş kaynakları kullanarak farklı araçlar ve silahlar yapmanız gerekiyor.

Oyundaki düşmanlarla canlı düşmanlarla başa çıkabilmeniz için uygun koruma düzenlemesini yapmanız gerektiğinden.

Hayatta kalmak için kaynakları düzenleyin

Lost in blue mod apk’da, hayatta kalmak için yiyecek, deniz ürünleri, su ve diğer sağlık ihtiyaçları gibi çeşitli kaynakları düzenlemeye çalışın.

Adanın dünyasındaki birçok kaynağın yardımıyla kendiniz için mükemmel ve korunaklı bir sığınak yaratın. Birçok düşman türünden gelen tehlikeyle başa çıkmak için silahlar ve araçlar yapın.

Uğraşılması gereken düşmanlar

Lost in blue hileli mod apk’da düşmanları öldürmek için mükemmel araçların geliştirilmesini sağlayarak çeşitlilikteki düşmanlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Oyunda düşmanlar vahşi hayvanlar, canavarlar, zombiler, hayaletler, mutantlar, mumyalar ve daha pek çok biçimde görünecek. Diğer rakipler bile deniz ve kaynakları üzerinde kontrol sahibi olmak için savaşlar yaratacak, bu yüzden bu savaşlarda becerileriniz ve silahlarınızla savaşın.

Çok oyunculu çevrimiçi kullanılabilirlik

Lost in blue mod apk’nın oynanışı, dünyanın her yerinden tüm oyuncuların gelip sizinle müttefikler veya rakipler gibi birçok biçimde etkileşime gireceği çarpan çevrimiçi kullanılabilirliği ile birlikte gelir.

Denizin kontrolü için savaşlar birbirine karşı başlayacak çünkü herkesin kaynaklar için kontrole sahip olması gerekiyor.

LOST in Blue Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Kayıp bir adada hayatta kalma hayatının tadını çıkarmak için mavi mod apk’yı indirin, aynı şekilde entegre edilmiş birden fazla aktivite ile hayatta kalmanızı sağlamak için çeşitli kaynakları düzenleme ve şeyler yaratma potansiyelini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu değiştirilmiş sürümde, araçları, özellikleri ve becerileri potansiyellerine yükseltmek için sınırsız paranın yanı sıra kilidi açılmış premium özelliklerin ve işlevlerin keyfine varacaksınız. Ücretsiz alışveriş, reklam yok, köklenme yok ve bu tür diğer gelişmiş avantajlar, oyun oynamanın tadını çıkarmayı çok ilginç kılıyor.

Rating

4

( 2 Votes )
Please Rate!
LOST in Blue Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (106M)

İndirmek için şuanda Hazırsın LOST in Blue (Global) Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

LOST in Blue Sınırsız Para Hileli Mod Apk
LOST in Blue Sınırsız Para Hileli Mod Apk 1.78.2 apk
Şubat 19, 2022 106M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X