Apex Launcher

İsim Apex Launcher - Özelleştirin, Güve… Apex Launcher - Özelleştirin, Güvenli ve Verimli is the most famous version in the Apex Launcher - Özelleştirin, Güvenli ve Verimli series of publisher Android Does Team
Yayıncı Android Does Team
Tür Kişiselleştirme Uygulamaları
Boyut 21 MB
Versiyon 4.9.20
Mod Version 4.9.20
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 8 Ekim 2021
MOD Profesyonel Kilitsiz
Android Android Kişiselleştirme Uygulamaları
4.3 ( 548 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  1. Apex Launcher ve Apex Notifier eklentisinin önceki sürümünü kaldırın;
  2. Apex Launcher ve Apex Notifier eklentisini paketimden yükleyin (Google Play'den değil);
  3. Keyfini çıkarın!
  • Profesyonel özelliklerin kilidi açıldı - ek anahtar gerekmez;
  • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler;
  • Analitik / Crashlytics devre dışı bırakıldı.
5/5 - (1 vote)

Apex Launcher Pro Akıllı telefonların ortaya çıkışı, insanlık tarihinde önemli bir dönüm noktası oldu. İnsan hayatının çok olumlu yönde değişmesine neden oluyor. Lansmanından bugüne kadar, telefon insan hayatında giderek daha önemli bir rol oynuyor. İnsanlara hem günlük hayatta hem de işleri daha rahat hale getirmek için çok yardımcı oldular. Ancak her telefonun yalnızca belirli bir teması vardır, ancak çeşitlilik elde etmenin bir yolu yoktur. apex launcher pro apk indir Bu, birçok insanı sıktı çünkü sonsuza kadar sadece bir şey kullanılabilir. Kullanıcıların artık etkili bir şekilde çalışabilme duygularına sahip olmamalarını sağlayın. Kullanıcıları çok daha ferahlatıcı bir deneyim elde etmek için farklı bir cihaz satın almak zorunda bırakıyor, ancak kullanıcıların çok para harcaması gerekecek.

Bu Makaleyi Keşfedin

Apex Launcher Pro

Ardından, doğrudan cihazınızda yeni deneyimler edinmenize yardımcı olacağız. Android Do Team tarafından yapılmış bir uygulama olan Apex Launcher’ı tanıtın . Bu, günümüzde lider bir uygulama üreticisidir ve kullanıcılara yeni şeyler getirmek için telefonlarla ilgili yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Kullanıcılar uygulamayı kullandıklarında, kullanıcılar doğrudan telefonlarında yeni deneyimler yaşayacaklar. Kullanıcılar, telefonlarının en son sürümünü deneyimlemek için diğer temaları değiştirmekte özgürdür.

ÖZELLİKLERİ

Uygulama kilidi

Telefonunuzun, kimsenin görmesini istemediğiniz resimleri veya şeyleri sakladığını hayal edin. apex launcher apk 3.3.3 Ancak insan doğası meraklıdır, bu nedenle biri telefonunuzu ödünç aldığında gizemlerinizi ortaya çıkarmak isteyecektir. Elbette bundan hoşlanmayacaksınız, bu nedenle uygulama, kullanıcıların gizliliklerini sağlamalarına yardımcı olacaktır. Uygulama, kullanıcılara bunu yapabilmeleri için uygulamayı kilitleme yeteneği verir. Bu özellik ile altbilgi tarafından izin verilmediği sürece cihazın çok fazla bir kısmına erişmek mümkün değildir.

Apex Launcher Premium Apk

Çeşitli Tema Ve Simgeler

Bu, yaratıcı ekibin kullanıcılara sunduğu uygulamanın en kritik özelliğidir. Apex Launcher Pro Her telefonun, ömrünün geri kalanında takip edecek varsayılan bir teması olacaktır. Cihazın yayıncısı yeni bir tema güncellemediği sürece, yayıncının tasarlaması çok zaman alacağından bu çok zaman alacaktır. Ancak bu uygulama ile, kullanıcı isterse her şeyi özgürce değiştirebilir. Uygulama, kullanıcıların telefonları için kullanmaları için birçok farklı tema sağlayacaktır. apex launcher pro apk türkçe Tema hariç hepsi Galaxy, Fresh gibi birçok farklı uygulamaya bölünecek… Kullanıcılar artık yayıncı tarafından sınırlandırılmayacak, tamamen kontrol edebilecek. Bu, kullanıcılar için çok yardımcı olacaktır, eğer kullanıcı iş yerinde ilham almıyorsa, o zaman yeni bir şey kullanıcıyı çok daha fazla ilham alacaktır.

Apex Launcher Pro

Telefon Simgenizi Özelleştirin

Kullanıcılar, uygulamanın sunduğu temalardan memnun kalmazlarsa, kullanıcılar bunu tamamen başka şeylerle değiştirebilir. Uygulama ayrıca kullanıcılara belirli bir uygulamayı temsil eden simgeler yapmak için görüntüleri kullanma yeteneği verir. Apex Launcher Pro Örneğin, kullanıcı bir anime tutkunuysa ancak uygulamanın sunduğu tema kullanıcıları tatmin edemiyorsa. Ardından, bu sıkıcı varsayılan simgeleri değiştirebilmek için anime temalı görüntüleri seçin.

Apex Launcher Pro Apk Full

Simge Boyutunu Özelleştir

Burada bitmiyor, ancak uygulama aynı zamanda kullanıcıların simgenin boyutunu özelleştirmek için daha fazla şey yapmasına izin veriyor. apex launcher classic pro apk Kullanıcı uygulamayı başlatabilmek için bu simgelere kolayca basabilmek istiyorsa, kullanıcı daha büyük bir boyuta yeniden boyutlandırmalıdır. Ancak kullanıcı uygulama alanından tasarruf etmek isterse, simgeleri küçültmek için yeniden boyutlandırabilir. Kullanıcıların cihazları için daha fazla alan kazanmasına yardımcı olun.

Apex Launcher Pro

Uygulamaları Gizleme

Bu uygulamanın benzersiz özelliği, kullanıcıların gizli uygulamalarını gizleyebilmek için gizli bir klasör oluşturabilmeleridir. Apex Launcher Pro Örneğin, kimsenin bilmesini istemediğiniz birçok fotoğrafınızı içeren bir fotoğraf galerisi. Bu, kullanıcıların gizliliğini sağlayacak ve kullanıcıların hiçbir şey için endişelenmesine gerek kalmayacak. Gizliliğinizi korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Apex Launcher, yeni bir deneyim isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçim olacaktır.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Apex Launcher

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (21 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Apex Launcher - Özelleştirin, Güvenli ve Verimli Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Apex Launcher
Apex Launcher 4.9.20 MOD
Ekim 8, 2021 21 MB

Mod İçeriği:

Profesyonel Kilitsiz

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X