Toon Blast MOD APK v8071

İsim Toon Blast … Toon Blast is the most famous version in the Toon Blast series of publisher Peak
Yayıncı Peak
Tür Bulmaca Oyunları
Boyut 150M
Versiyon 8071
Mod Version 8071
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 7 Ocak 2022
Android Android Bulmaca Oyunları
4.5 ( 613 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (1 vote)

Toon Blast MOD APK v8071, oyun delileri! Hepsi iyi? Hayatın nasıl gidiyor? Candy Crush Saga ve Jewel Star gibi kafa karıştırıcı gündelik oyunları oynamayı geliştirdiniz mi, yoksa onları oynamaktan sıkıldınız mı? Sorun değil, Peak’in efsanevi kreasyonu Toon Blast’ı deneyin. The Peak, Toy Blast, Lost Bubble ve Lost Jewels gibi çok sayıda birinci sınıf kreasyon yaratan çok uluslu bir oyun geliştiricisi markasıdır. Kralın yerini alacak gerçekçi bir bulmaca geliştiricisi.

Şimdi, bana Peak’in kreasyonlarından en sevdiğim oyunu veya bir tavsiyeyi sorarsanız, her zaman Toon Blast’ı önereceğim. Renklerini karıştırmak ve hepsini patlatmak için şekerleri veya mücevherleri kaydırmanıza gerek olmadığı, bulmacanın en yeni konsepti olan harika bir bulmaca oyunudur. Bu yaşlılık bulmaca oyunlarından çok daha farklı ve daha basit bir şey.


Toon Blast MOD APK v8071
Toon Blast MOD APK v8071

Bu oyunu anında indirin ve Toon Blast ile en yeni bulmaca eşleştirme deneyiminin tadını çıkarın. Ayrıca, daha fazla avantajdan yararlanmak istiyorsanız, Toon Blast MOD APK’sına gidin. Bu, birçok oyuncuyu kendisine çeken resmi oyunun değiştirilmiş versiyonudur! Aşağıdaki bağlantıdan Toon Blast MOD APK’sini en kısa sürede indirin ve ücretsiz sonsuz eğlencenin tadını çıkarın!

Bu Makaleyi Keşfedin

Toon Blast Apk Hile İndir

Toon Blast MOD APK v8071, tüm dünyada milyonlarca insan tarafından sevilen birçok gelişmeyi içeren eğlenceli, sosyal ve ilgi çekici gündelik mobil oyunlar yarattığı için Peak oyunlarının ilk özel özellikleridir. Eğer gerçek bir bulmaca ve 3’lü eşleştirme türünden bir oyun aşığıysanız, Toon Blast’ı bir kez denemeniz gerekir! Küpleri eşleştirmeniz ve hamleleriniz bitmeden hepsini patlatmanız gereken özel bir maç-2-3-4 bulmaca oyunudur.

Oyun, ilk seviyeyi tamamlamanız gereken bazı toonlara en coşkulu bakışla başlar! Daha sonra, basit bir bulmaca oyun görünümü, çok sayıda küp ve bir yıldız işareti içeren oyunun bir sonraki bölümüne başlayabilirsiniz. Bu çizgi film sizi çok eğlendirecek ve siz inanılmaz hamleler yaparken o çok mutlu olacak. Bu yüzden oyunu oynamaya başlayın ve tüm seviyelerine dalın!

Toon Blast MOD APK v8071
Toon Blast MOD APK v8071

Trafik Tour MOD APK v1.7.8 adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Toon Blast Apk

Toon Blast, sadece oynanış ve toons ile tanınmakla kalmıyor, aynı zamanda oyun içinde mevcut olan içerik nedeniyle de biliniyor. Eh, bu küçük boyutlu bir Android oyunu, ancak yine de, bu küçük boyuttan sonra, 100’den fazla Bölüm içinde size 5000’den fazla zorlu seviye sunuyor. Silahşörler, Perfect Balance, Gelato Runaway, Haunted House ve Hot Air Baloon gibi mevsimleri içerir. Üstelik oyunun tüm zorlu bölümlerini tamamladıktan sonra Şampiyonlar Ligi’nin keyfini de çıkarabilirsiniz!

Oyunla ilgili bu en coşkulu şeyleri yaşadıktan sonra artık bu oyunu oynamaya karşı koyamayacağınızı biliyorum! Bu yüzden çok düşünmeyi bırakın ve en coşkulu deneyime bağlanmak için bu oyunu anında akıllı telefonunuza indirin!

Toon Blast Apk İndir

Toon Blast, alaycı seviyeler ve basit oynanış içinde sizi her seviyede şaşırtacak ve eğlendirecek en şaşırtıcı animasyon grafiklerini de sunuyor. Üstelik Candy Crush’taki el kaydırma ve gökkuşağı şekerlemeleri gibi güçlendirme eklentileriyle de hayatınızı kolaylaştıracak. Size Rocket, Bomb, Disco Light gibi eklentiler ve oyunu çok başarılı kılmak için kullanılabilecek daha güçlü şeyler sunar.

Toon Blast MOD APK v8071
Toon Blast MOD APK v8071

Toon Blast Bölüm Geçme Hilesi

Toon Blast zorlu bir Android oyunudur ve seviyelerin çoğunda ek olarak karmaşık hale gelir. Bu dezavantajın nedeni, çok zor seviyelerin içinde hareketlerin olmamasıdır. Eh, tüm Android oyunları gibi normaldir, ancak bazen diğer Android oyunlarından çok daha fazla canını sıkar! Ve bu zorlu arayüzü oynamaktan sıkılan muazzam oyuncular var.

Yani tüm stresli meraklılarımız için bugün Toon Blast MOD APK ile karşınızdayız. Resmi Toon Blast’ın değiştirilmiş versiyonudur ve size istediğiniz tüm özellikleri tek bir platformda sunar. Sözlerime not edin, Bu muhteşem oyunu geçtikten sonra tüm oyun eğlencelerini unutmak üzeresiniz. Aşağıdaki bağlantıdan Toon Blast MOD APK’sini indirin ve akıllı telefonlarınızdan herhangi birine rahatça kurun!

Her meydan okumada sonsuza kadar oynamak için sonsuz yaşamların gücünün tadını çıkarın

Canlar Toon Blast’taki en büyük sıkıntılardan biri çünkü oyun size ilk aşamada sadece 5 can sunuyor ve hiçbir seviyede artmıyor. Arkadaşlarınızdan can almak için takımlarınızı oluşturabilir veya bazı takımlara katılabilirsiniz, ama bu gerçekten can sıkıcı! Bu yüzden sorun yaşamayı bırakın ve Toon Blast MOD APK’sını indirin! Bu harika modifikasyon, tüm zorlu seviyelerinizi sonsuz bir şekilde oynamanız için size sonsuz yaşamları olan harika bir arayüz sunmak üzere!

Toon Blast MOD APK v8071
Toon Blast MOD APK v8071

Şimdi, sonsuz hamleler yapmanın ve her seviyeyi kazanmanın zamanı geldi.

Infinite Lives oyunun en iyi kısmıdır ancak Toon Blast MOD APK içinde sunulan en inanılmaz ayrıcalığı öğrendikten sonra indirmek için tutamazsınız. Neyse ki oyun size her seviyede sınırsız hareket sunuyor. Evet, doğru duydunuz! Artık eski günlerden beri zorlu bölümleri sadece az sayıda hamle ile tamamlamanız gerekmiyor. Bugünlerde Toon Blast MOD APK indirebilir ve sonsuz hareketlerin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz!

MOD APK’nın sunduğu sınırsız para ile daha coşkulu olun

Toon Blast’ın içinde son on yılda olduğu gibi coşku doluyor, ancak daha coşkulu hale getirmek için değiştirilmiş sürümü geliştirdik – Toon Blast MOD APK! Hiç bitmeyen jetonları ve oyun parasını sunan etkili oyun versiyonu. Bu parayı çok sayıda kasanın kilidini açmak için kullanabilir ve ayrıca bu parayla kimseye haber vermeden çeşitli güçlü eklentiler satın alabilirsiniz!

Modifikasyonumuzla istediğiniz tüm seviyeleri reklamsız oynayın

Sonunda oyun size en basit oyun özelliği olan Zero Ad arayüzünü sunuyor. Siz de online reklamlar arasında sıkışıp kalmaktan canınız sıkılanlardan biriyseniz, Toon Blast MOD APK ile reklam bağımlılığına bir son verin ve vakit kaybetmeye başlayın. Sıfır kesinti garantili tam anlamıyla resmi bir oyundur. Tadını çıkar!

Toon Blast MOD APK v8071
Toon Blast MOD APK v8071

Nihai Karar

Son olarak, nihai adım orada, indirme bağlantısı! En kısa sürede tıklayın ve Toon Blast MOD APK’sini akıllı telefonunuza tek bir dolar ödemeden indirin! Muhteşem grafikleriyle meşgul olun ve ayrıcalıklı ayrıcalıkları için heyecanlanın! Tadını çıkar!!

Rating

4

( 5 Votes )
Please Rate!
Toon Blast MOD APK v8071

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (150M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Toon Blast Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Toon Blast MOD APK v8071
Toon Blast MOD APK v8071 8071 apk
Ocak 10, 2022 150M

'dan daha fazlasıPeak

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X