Clash of Clans 15.83.24 Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod Apk İndir

İsim Clash of Clans… Clash of Clans is the most famous version in the Clash of Clans series of publisher Supercell
Yayıncı
Tür Strateji Oyunları
Boyut 281 MB
Versiyon 15.83.24
Mod Version 15.83.24
Total installs 500Mn+
Güncelleme -
Android Android Strateji Oyunları
4,6 ( 832 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Clash of Clans’ta sonsuz maceralara atılırken, dünyanın en ünlü strateji oyununda bağımlılık yaratan taşınabilir oyunu keşfedin. Birden fazla yarışla kendi klanlarınızı oluşturun, benzersiz kullanımlara ve özelliklere sahip çeşitli binalar inşa edin, sonsuz yükseltmeleri ve Supercell’in destansı oyunundan birçok heyecan verici özelliği keşfedin.

Çeşitli heyecan verici oyun modlarına katılın ve Clash of Clans’ta sonsuz oynanışı keşfedin. Bu destansı oyunda küçücük yerleşim yerlerinizi nasıl dünyanın en büyük klanına dönüştürebileceğinizi öğrenin. Sürekli gelişen oyunda milyonlarca çevrimiçi oyuncuya katılın ve her gün yeni özelliklerin keyfini çıkarın.

Clash of Clans incelemelerimizle bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Clash of Clans 15.83.24 Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod Apk İndir

Hikaye
Oyunda, halkınızın mutlak her şeye kadiri rolünü üstleneceksiniz. Sıfırdan güçlü bir temel oluştururken, halkınıza yollarını göstererek zafere öncülük ederken, toprakları yönetirken diğer klanları alt ederken ve daha fazlasını yaparken sonsuz ve heyecan verici oyunun tadını çıkarın.

Pek çok farklı binayı keşfedin ve üssünüzü istediğiniz gibi inşa edin. Ordularınızı oluşturun ve düşmanlara karşı destansı baskınlara hazır olun. Birden fazla görev ve mücadeleye katılın. Çeşitli yükseltmelerin ve güçlendirmelerin kilidini açın. Clash of Clan’da her şey mümkün, sadece belirli bir dönüm noktasına ulaşmanız gerekiyor.

Özellikler
Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Köyünüzü inşa edin ve insanları daha parlak bir geleceğe taşıyın
Başlamak için, köyünüzü sıfırdan başlatmanız ve inşa etmeniz gerekecek. İnsanların yerleşmesi için iyi bir yer bulun, ilk binalarınızı inşa edin, kaynakları toplayın ve kasabanıza yeni köylüler toplayın. Oyunda ilerledikçe üssünüzü genişletin ve daha fazla binanın kilidini açın.

Clash of Clans 15.83.24 Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod Apk İndir 1 – Clash of Clans scaled
Clash of Clans 15.83.24 Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod Apk İndir

Ve en önemlisi, kendinizi oyundaki diğer birçok klanın saldırısına uğramış halde bulacaksınız. Bu nedenle, üslerinizi uygun savunmalarla güçlendirmeniz gerekecek. Kuleler inşa edin, birlikleri konumlandırın ve diğer savunma mekanizmalarını kullanın. Binaları düzenlemeniz ve savunmanızı, düşmanların asla geçemeyeceği şekilde düzenlemeniz gerekecek.
İnsanlarınızı düşman saldırılarına karşı koruyun ve diğerlerinin üslerine baskın yapın
Oyunda kaynakları toplarken, onları düşman baskınlarına karşı korumanız önemlidir. Bununla birlikte, mallarınızı düşmanlardan korumak için topları, bombaları, tuzakları, havan toplarını ve hatta duvarları kullanabilirsiniz. Savunmanızı oluşturun ve her an düşmanlardan gelecek büyük çaplı saldırılara hazırlanın.

Öte yandan, başkalarının üslerini ele geçirmek için kendi ordularınızı kurmanıza da izin verilir. Birliklerinizle istediğiniz kişiye baskın yapmaktan çekinmeyin, ancak üslerini tek bir saldırıda indirebileceğinizden emin olun, aksi takdirde ordularınızı bir hiç için kaybedersiniz. Ancak doğru stratejiler ve uygun birimlerle savunmalarını kolaylıkla delip geçebilirsiniz. Bu yüzden taktiklerinizi denemekten ve bu süreçte becerilerinizi geliştirmekten korkmayın.

Goblin Kralına karşı destansı maceranıza atılın
İlgilenenler için, oyun aynı zamanda keyfini çıkarmanız için heyecan verici tek oyunculu kampanyayı da içeriyor. Tüm diyarı ele geçirmeye çalışan şeytani Goblin Kralı’yla yüzleşirken kendinizi bulun. Düşmanların saldırılarını savunmak için üslerinizi inşa edin ve düşmanlara topyekun bir saldırı için adamlarınızı toplayın. İnanın ve kötülüklere karşı kazanacaksınız. Ödüllendirici ödüllerin yolculuğunuzu ekstra değerli kılacağından bahsetmiyorum bile. Tüm krallıklar ve klanlar, ortak düşmanlara karşı savaşmak için birleşecek.

Destansı savaşlara katılmak için benzersiz güçlerden ve stratejilerden yararlanın
Ve savaşlardan bahsetmişken, oyun, çeşitli ırklardan benzersiz güçlere ve yeteneklere sahip çeşitli farklı birliklere sahiptir. Bununla birlikte, ordularınızı istediğiniz gibi özelleştirmekte özgürsünüz. Düşmanlarınızınkine karşı koyarken benzersiz savaş stratejilerinizi planlayın. Eşsiz güçlere sahip farklı birimleri birleştirerek nihai olanı yaratın ve gelişmiş güçlerinizi kullanarak zirveye çıkın. Ve son eklenen Kuşatma Makineleri ile düşmanları yenme şansınız da olacak.

Clash of Clans 15.83.24 Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod Apk İndir 2 – Clash of Clans2 scaled
Clash of Clans 15.83.24 Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod Apk İndir

Klanınızı güçlendirmek için birçok yükseltme seçeneğini keşfedin
Savaşlar sırasında ordularınızı daha da yetenekli hale getirmek için, Clash of Clans’taki oyuncuların binalarında ve ordularında birden fazla yükseltme seçeneği seçmelerine de izin verilir. Bununla birlikte, daha yıkıcı düşman saldırılarına karşı durabilmeleri için tüm savunmalarınızı güçlendirerek başlayabilir, birliklerinizi becerilerini geliştirmek için eğitebilir ve ekibinizi zafere taşıyabilecek destansı kahramanların kilidini açabilirsiniz. Seçebileceğiniz çeşitli geliştirme yolları ile çeşitli yükseltme seçeneklerini keşfedin. Size en uygun olanları seçin ve Clash of Clans’a gidin.

Çeşitli etkinliklerin ve zorlukların tadını çıkarın
Ana oynanışın yanı sıra, heyecan verici Dostluk Mücadeleleri, Dostluk Savaşları ve özel etkinliklerde diğerlerine katılma şansınız da olacak. Düşmanlarla savaşırken, eşleşmelerinizi kazanırken ve tabii ki halkınız için harika ödüller toplarken bu benzersiz oyun modlarını keşfetmekten çekinmeyin. Hızlı olduğunuzdan emin olun çünkü bu olaylar sonsuza kadar sürmeyecek.

Muhteşem Klan oynanışını keşfedin
Oyunda arkadaş edinmek isteyenler için Klan oynanışı kesinlikle başlamak için iyi bir yer. Bununla birlikte, burada mevcut bir Klana katılabilir veya birkaç arkadaşınızla kendi Klanı oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte, artık dünyanın her yerinden diğer oyuncularla iletişim kurabileceğiniz bir yeriniz olacak.

Rating

2.7

( 3 Votes )
Please Rate!
Clash of Clans 15.83.24 Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod Apk İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.




Apk İndir (281 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Clash of Clans Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Clash of Clans 15.83.24 Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod Apk İndir
Clash of Clans 15.83.24 Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod Apk İndir 15.83.24 apk
Şubat 23, 2023 281 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X