Dragon City v23.6.0 Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para

İsim Dragon City Mobile … Dragon City Mobile is the most famous version in the Dragon City Mobile series of publisher Socialpoint
Yayıncı Socialpoint
Tür En İyi Oyunlar
Boyut 135M
Versiyon 12.7.3
Mod Version 12.7.3
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 24 Kasım 2021
Orjinal Play Store
Android Android En İyi Oyunlar
4.5 ( 188 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (1 vote)

Dragon city mobile para hilesi, Ejderha aşığı mısınız ve onlarla kendi sanal dünyanızı mı yaratmak istiyorsunuz? O zaman bu Dragon City Mod Apk 2023 tam size göre. Şimdi ejderha şehrinizi yaratın, ejderhanızı daha güçlü hale getirmek için besleyin ve diğer ejderha ustalarıyla savaşın.

Dragon City, ejderha şehrinizi inşa edebileceğiniz sanal bir stratejik oyundur. Bir bebek ejderha alırsın ve o bebek ejderhayı beslemeli, onları büyük, güçlü bir canavara dönüşmeleri için eğitmelisin. Daha sonra, ejderha şehrinizi genişletmek için diğer 80M+ ejderha ustalarıyla savaşabilirsiniz.


Bu Makaleyi Keşfedin

Dragon City v23.6.0 Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para

Ama bildiğimiz gibi, ejderhayı beslemek ve yetiştirmek için yiyeceğe ve altına ihtiyacımız var. Ayrıca, herhangi bir ejderhayı kafesten kurtarmak için kazanılması zor mücevherlere ihtiyacımız var ve çok uzun süre beklememiz gerekiyor.

Bu Dragon City Mod Apk ile tüm bu kaynaklara ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Sınırsız mücevher, sınırsız yiyecek ve sınırsız altın alacaksınız.

Okumaya devam edin, size bu ejderha şehir hilesini nasıl etkili bir şekilde kullanacağınızı anlatacağım.

Dragon City Mod Apk Nedir?

Dragon City Mod Apk, ejderhanızı beslemek, yetiştirmek ve eğitmek için kullanılabilecek sınırsız kaynaklara sahip olduğunuz resmi dragon city oyununun değiştirilmiş (saldırıya uğramış) bir versiyonudur.

Dragon city mobile para hilesi

Bu mod apk ile herhangi bir kafesteki ejderhanın kilidini açabilir, ejderhanızı sınırsız kez gözden geçirebilir, sınırsız yiyecek yetiştirebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

 • Ejderhalarınıza sınırsız yiyecek verin
 • 1. seviyeden tüm ejderhaların kilidi açıldı
 • Ejderhayı sınırsız kez gözden geçirin
 • Herhangi bir ejderha seviyesini en üst düzeye çıkarın
 • Ejderha şehrinizi etkili bir şekilde genişletin
 • Seranın kilidini ücretsiz aç
 • Herhangi bir antik portalı kolayca açın

Sınırsız yiyecek yetiştirin ve ejderhanızı daha da sağlam hale getirmek için besleyin.

Dragon City mod Apk 2023 ile ejderha şehrinizi güzelleştirmek için sınırsız altın kullanın, yumurtadan çıkma sürecini hızlandırmak için sınırsız taşlar kullanın, yeni çıkan ejderhanıza bir isim verin, tüm bunları hiçbir sınırlama olmadan yapabilirsiniz. Ayrıca, en güçlü ejderha benzeri Obsidian Dragon ve Wildfire Dragon’un kilidini açabilirsiniz.

Dragon City Modunun Özellikleri

Daha önce de söylediğim gibi, bu Dragon City tüyoları, diğer ejderha ustalarıyla olan savaşınızı iyileştirecek etkileyici özelliklerle dolu.

Dragon City Hileli apk‘yı kullanma konusunda hala kafanız karıştıysa, aşağıdaki özellikler kesinlikle bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Dragon City Hileli apk

sınırsız altın

Sınırsız altın alacağınız bu Dragon City Mod Apk‘nın en önemli özelliği budur. Bu altını dükkandan çeşitli kaynaklar satın almak için kullanabilirsiniz.

Bildiğimiz gibi, altınlar mükemmel bir Dragon City inşa etmede önemli bir rol oynar. Toprak habitatı, Alev habitatı, deniz habitatı ve diğerleri gibi şehirlerde Habitatlar eklemek için altına ihtiyacımız var. Altın kullanılarak açılabilen Deniz Ejderhası, Doğa Ejderhası ve diğerleri gibi birkaç ejderha vardır.

Sınırsız mücevher

Altın gibi, Mücevherler de bu oyunda önemlidir. Savaş arasında ejderhanızı gözden geçirmek, Dragon City’ye bir bina eklemek ve ayrıca bazı büyülü ejderhaların kilidini açmak için kullanılabilir.

Ayrıca, bazı kafesli ejderhalar sadece mücevher kullanarak özgür olabilir. Bu kafesli ejderhaları her yerde bulacaksınız. Kilidini açmak için sınırsız mücevher kullanın ve daha güçlü bir ejderha yapmak için onları çoğaltın.

Bu dragon city mod apk sınırsız mücevher ile Jelly dragon, volkan dragon ve daha birçok farklı ejderha türünün yumurtasını alabilirsiniz. Daha sonra ejderha koleksiyonunuzu tamamlamak için bu yumurtaları kuluçkaya yatırabilirsiniz.

Dragon City'nin kilidi açıldı

100’lerce ejderha

Dragon City oyununda 80 milyondan fazla ejderha ustası var. Yeni bir ejderha almak için onlarla savaşmalı ve onları yenmelisiniz.

Bu dragon city modunun sevdiğim en iyi yanlarından biri, savaş durumuna göre kullanılabilecek 100 ejderha türünün tümünü elde etmenizdir. Bazen bir ejderha birden fazla element içerebilir, bu da yüksek profilli oyuncularla savaşıyorsanız en iyi seçenek haline gelir.

Bazı ejderha türleri kaya, alev, orman, gök gürültüsü ve havadır. Ayrıca, her ikisinin de güçlerini ve yeteneklerini içeren daha güçlü bir ejderha elde etmek için iki farklı ejderha türü üretebilirsiniz.

PvP muharebe savaşı

PvP savaşı, Oyuncu Vs anlamına gelir. Oyuncu savaşı. Yukarıda söylediğim gibi, düzenli olarak dragon city oynayan 80 milyondan fazla oyuncu var. Aralarında en iyi ejderha ustası olmak istiyorsanız, o zaman en güçlü ejderhanızla diğer oyuncularla savaştınız.

Ayrıca Deneyin: Archero Mod Apk

Bu Dragon City Mod Apk oyununu ilk kez yüklediyseniz, saldırı ve savunma konusunda kafanız karışabilir.

Diğer oyuncularla savaşmak, her tür saldırıyı gerçekleştirebilecek güçlü bir ejderha seçmediğiniz sürece çok kolaydır. Ayrıca verilen seçeneklerden saldırıyı seçerek rakibinize saldırabilirsiniz. Ancak, savaşa ilk kez giriyorsanız, PvP savaşında deneyim kazanmış hiçbir oyuncuya asla meydan okumayın.

ejderha şehri savaşı

Dragon City Son Sürüm Mod Apk İndir 2023

Sınırsız her şey

Bu, Dragon City modunun bir başka harika ve en sevilen özelliğidir. Tecrübe ve seviyenizi artırdıkça Dragon City oyunu daha da zorlaşıyor. Ayrıca, belirli seviyelerden sonra birkaç şey açılabilir.

Evet, savaşarak ve ejderha şehrinizi genişleterek seviyenizi yükseltebilirsiniz. Ancak asıl sorun, çok sayıda mücevher, yiyecek, altın ve küreye ihtiyaç duymasıdır.

Yani, bu Dragon City Unlimited Everything modunda, yiyecek, altın, küreler ve mücevherler gibi sınırsız kaynaklara sahip olacaksınız.

Biraz daha özellik

 • Herhangi bir ejderhanın kilidi açıldı
 • Sınırsız yiyecek alın
 • Sınırsız mücevher kullanarak herhangi bir görevi hızlandırın
 • Her PvP savaşını kazanın
 • Ejderhalarınızı güçlendirin
 • Yeni arenaların kilidini aç

Dragon City Mod Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur

Sonunda bu mod apk’yı indirmeye karar verdiniz. Düşünürlerden herhangi bir mod uygulamasını indirmek ve kurmak çok basit bir iştir. Android kurulumu hakkında az bilgisi olan herkes bu apk’yı yükleyebilir.

Aşağıda dragon city mod apk 2023’ü kolayca indirebilmeniz için hızlı bir eğitim veriyorum.

Adım 1: Her şeyden önce, yukarıdaki ‘İndirme Sayfasına Git’ düğmesine tıklayın. Bundan sonra, indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: ‘İndirmeyi Başlat’ düğmesini tıklayarak dosyanızı alın. Saniyeler içinde indirme işleminiz başlayacaktır. Düğmeyi bulmakta sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki ekran görüntüsünü takip edebilirsiniz.

ejderha şehir modunu indir

Adım 3: Bir dosyayı indirdikten sonra, androidimize yükleme zamanı. Bunun için dosya yöneticinizi açın ve DragonCityMod.zip dosyasına tıklayın.

Adım 4: Dosya yöneticisinden ilk kez bir uygulama yüklüyorsanız, bazı izin uyarı mesajları görebilirsiniz. Sadece ayarlara tıklayın ve bu kaynaktan izin ver seçeneğini açın.

 • Bu, isteğe bağlı bir adımdır. Böyle bir uyarı bulamadıysanız, bu adımı atlayın ve dosyayı doğrudan yükleyin.

Adım 5: Şimdi, oyunu yüklemeyi denemek için geri ve tekrar tıklayın. Bu sefer hatasız yüklenecek.

Not: En son Dragon City MOD, Android 11 cihazlarda çalışmayabilir.

Dragon City Oynanış

Dragon City v23.6.0 Mod Apk İndir 2023 - Sınırsız Para 1 – hqdefault

İnsanlar da Soruyor (SSS)

Aklınızda binlerce soru olduğunu biliyorum. Aşağıda, ziyaretçilerimizin bize sorduğu bazı genel soruları yanıtlamaya çalıştım. Sorularınızı çözmediğimi düşünüyorsanız, yorum yapın. Dragon City hileli mod apk ile ilgili tüm sorunlarınızı çözmeyi çok isterim.

Bu Dragon City Mod Apk’nin kullanımı güvenli mi?

Evet, bu modun kullanımı %100 güvenlidir. Düşünenler üzerinde paylaştığım herhangi bir mod uygulaması, önce çalışması, güvenliği ve optimizasyonu açısından kontrol edilir. Bir uygulama bir testi geçemezse, bunu asla düşünürlerle paylaşmayız.

Daha fazla android güvenliği istiyorsanız , android cihazınızı düzenli olarak tarayacak olan bu premium antivirüsü denemenizi öneririm .

Neden ejderhaları beslemem gerekiyor?

Bildiğimiz gibi oyunumuza ilk başladığımızda karşımıza bir adet şirin bebek ejderha çıkıyor, bu da bir ejderhanın ilk aşaması. Bu aşamada ejderhanız zayıftır ve elbette rakibinizin daha yüksek seviyeli bir ejderhası varsa hiçbir savaşı kazanamazsınız.

Güçlerini, seviyelerini artırmak ve onları güçlü canavarlara dönüştürmek için ejderhaları beslememiz gerekiyor. Ejderhanız gücünü artırdıkça, onları beslemek için daha fazla meyveye ihtiyacınız var.

Nasıl efsanevi bir ejderha yaratabilirim?

Dükkandan kilidini açarak veya üreme süreciyle kendi efsanevi ejderha sekizincinizi yaratabilirsiniz. Ejderhayı dükkandan açıyorsanız, çok fazla mücevher harcamanız gerekebilir.

Breading sürecinde, farklı kategorilerdeki iki güçlü ejderhayı seçmeli ve onları üretmelisiniz. Yeni ejderha, her iki güçlü ejderhanın da yeteneklerini içerecek. Efsanevi ejderha yumurtanız çıkana kadar iki gün 6 saat beklemeniz gerekebilir.

Yeni başlayanlar için daha fazla elmas ve değerli taş elde etmek için herhangi bir ipucu var mı?

Yeni başlayan biriyseniz ve nasıl hızlı altın ve değerli taş elde edeceğinizi bilmiyorsanız, aşağıdaki ipuçlarını takip edebilirsiniz.

 • Habitat İnşa Et – Bu, sadece 200 altın harcayarak bedava altın ve exp elde etmenin en iyi yoludur.
 • Breed – Evet, herhangi iki ejderhayı beslediğinizde değerli taşlar ve altın elde edeceksiniz.
 • Günlük hedefleri tamamlayın – Günlük yeni hedefler elde edersiniz. Daha fazla mücevher ve madeni para almak için hepsini tamamlamanız gerekir.
 • Diğer oyuncularla savaş – PvP savaşı, altın ve mücevher elde etmenin en iyi yoludur. Ayrıca, bir savaşı kazanırsanız, 100’lerin ejderha koleksiyonunu tamamlamak için kullanabileceğiniz bir ejderha alacaksınız.

Bu hangi sürüm?

Dragon city mod apk’nın son sürümünü, play store sürümüyle aynı olan v12.7.4’ü paylaşmıştım. Düzenli güncellemeler almak istiyorsanız, bu modu her güncellediğimizde haberdar olmanız için bu sayfayı yer imlerine eklemenizi öneririm .

Sarmalamak

İşte bu kadar çocuklar. Dragon City mod apk 2023’ün en son sürümünü edinmişsinizdir umarım . Şimdi sanal ejderha şehrinizi inşa edin ve bu muhteşem ejderha şehri moduyla her savaşı kazanın.

Bugünkü modumuzu beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Ayrıca, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yorum yapın. Tüm sorularınızı çözmek isterim. 😉

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Dragon City v23.6.0 Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (135M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Dragon City Mobile Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Dragon City v23.6.0 Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para
Dragon City v23.6.0 Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para 12.7.3 apk
Haziran 1, 2023 135M
Dragon City Mobile
Dragon City Mobile 12.6.7 MOD
Ekim 26, 2021 135.2 MB

Mod İçeriği:

Bir vuruş/Yüksek Hasar

'dan daha fazlasıSocialpoint

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X