Zombie Hunter V1.55.0 Mod Apk – Para Hileli 2023

İsim ZOMBIE HUNTER: Offline Games… ZOMBIE HUNTER: Offline Games is the most famous version in the ZOMBIE HUNTER: Offline Games series of publisher VNG GAME STUDIOS
Yayıncı
Tür Action Oyunları
Boyut 207 MB
Versiyon 1.57.0
Mod Version 1.57.0
Total installs 10.000.000+
Güncelleme 24 Şub 2023
Android Android Action Oyunları
4,6 ( 536 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

3.2/5 - (5 votes)

ZOMBIE HUNTER, oyuncuların kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmaya çalışacakları ve farklı Z zombi türleri ile karşılaşacakları bir oyundur. Oyuna kolayca erişebilecek ve görevleri tamamlamak için zaman ayıracaksınız. Ayrıca, her birinin oyuncunun karşılaması gereken bir güç gereksinimi vardır ve bu, yeni bir silah satın alıp onları yükselterek elde edilebilir. Yani yeni etkinlikte olanları kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz.

Bu Makaleyi Keşfedin

Zombie Hunter V1.55.0 Mod Apk – Para Hileli

ZOMBIE HUNTER’ın yeni versiyonunda oyuncular, çok sayıda tehlikeli düşmana karşı yolculuklarına devam edecekleri Global Outbreak etkinliğine katılacaklar. Ayrıca ikinci seviyeye yükseltilebilen Valeria Frostbitten adlı bir cilt bulacaklar. Bu dış görünümü yükselttiğinizde elde ettiğiniz sonuçlardan biri, beraberindeki dış görünüm efektlerinin büyüleyici olmasıdır. Böylece oyundaki birçok seviyeden geçmek için motive olacaksınız.

Zombie Hunter V1.55.0 Mod Apk – Para Hileli 2023 1 – Zombie Hunter scaled
Zombie Hunter V1.55.0 Mod Apk – Para Hileli

FARKLI AŞILARLA MÜCADELE

ZOMBIE HUNTER’ın ilk bölümü ile başladığınızda, karakterin temel kontrolleri size öğretilecektir. Bu bir raylı nişancı türü olduğu için sadece karakterin amacını ve atışlarını kontrol ettiğinizi fark edeceksiniz. Yani düşmanlarınız sürekli size doğru hareket edecek ve onları sağlık kaybetmeden atlatmanın yolu ise silahınızı kullanıp onlara ateş etmek. Aynı zamanda temel zombilerin yanı sıra başka birçok tür de var.

Birçok kişi Z aşısından etkilendiği için yüzleşmeniz gereken zombi sayısı da oldukça çeşitlidir. Spesifik olarak, mavi koruyucu giysiler giyen bir zombi ve arkasında ateşlendiğinde patlayabilen bir gaz silindiri bulabilirsiniz. Yaklaşmasına izin vermeyeceksiniz ve patlayıp çevredeki zombilere zarar vermesi için mümkün olduğunca yere düşürmeye çalışacaksınız. Ayrıca, bazen oyun size zayıf noktalarla dev bir zombiye zarar vermeye çalışmak için bazı baskın patronları verir.

 

ÇEŞİTLİ SİLAHLARIN KİLİDİNİ AÇ

ZOMBIE HUNTER’ın cephaneliğine eriştiğinizde, oyuncular kullanabilecekleri birincil silahları bulacaklar. Saldırı tüfekleri, pompalı tüfekler, makineli tüfekler ve keskin nişancı tüfekleri olarak sınıflandırılırlar; her türün kendine has özellikleri vardır ve her seviyenin başlamak için bir silaha ihtiyacı olacaktır. Ek olarak, seviyeye katılmak için belirli bir miktarda ateş gücü gerekecek ve buna göre silahı yükseltmeniz gerekecek. Birçok zombiyi hızlı bir şekilde yenmenize yardımcı olacaktır.

Zombie Hunter V1.55.0 Mod Apk – Para Hileli 2023 2 – Zombie Hunter2 scaled
Zombie Hunter V1.55.0 Mod Apk – Para Hileli

ANA ÖZELLİKLER

Avcılar ayrıca zombi kıyameti sırasında hayatta kalmalarını sağlamak için sığınaklar inşa etmelidir. Bir sığınak, atış kampanyalarına katılmanıza ve zombi baskınlarıyla savaşmanıza izin verebilir! İnsanlar gece ya da gündüz ölür ve hiç kimse hayatınızın garantisini veremez.
Zombie Hunter, keskin nişancı, siber, tabanca, yay, makineli tüfek ve daha fazla silah içeren harika bir zombi oyunudur. Bu bağımlılık yapan çevrimdışı oyunda ateşli silahlarınızı tutun ve hayatınızı kurtarmak için ateş edin.
Muhteşem görseller ve en son Android teknolojisi ile gerçekçi ve muhteşem çekim efektleriyle sizi büyüleyecek. Verileri kurtarmak için çevrimdışı oyunlar oynayın!
Zombi virüsü tahmin edilemez. Her yerde hızlı zombiler, sıçrayan zombiler, çılgın zombiler ve öldürülmemiş zehirli zombiler var. ZOMBIE HUNTER’da zombiler yerde ve tavanda sürünebilir. Her an ziyaret edebilirler. Uyanık ol! Zamanın sonuna kadar tüm zombileri vurun!
Bu zor oyunu öğrenmesi basit. Sınırsız atış modu ile zombi avlama yeteneklerinizi çeşitli ölü hedefler ve zombiler üzerinde uygulayabilirsiniz. Cesur bir nişancı kahramanı.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Zombie Hunter V1.55.0 Mod Apk – Para Hileli 2023

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (207 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın ZOMBIE HUNTER: Offline Games Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
3.2/5 - (5 votes)

Tüm Versiyonlar

Zombie Hunter V1.55.0 Mod Apk – Para Hileli 2023
Zombie Hunter V1.55.0 Mod Apk – Para Hileli 2023 1.57.0 apk
Şubat 25, 2023 207 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X