TMNT Mutant Madness Mod Apk v1.43.0 Sınırsız Beceri Hileli İndir | HileApk.net

TMNT: Mutant Madness

Android Android RPG Oyunları
İsim TMNT: Mutant Madness TMNT: Mutant Madness is the most famous version in the TMNT: Mutant Madness series of publisher Kongregate
Yayıncı Kongregate
Tür RPG Oyunları
Boyut 200 MB
Versiyon 1.43.0
Mod Sürümü 1.43.0
İçerik Derecelendirme PEGI 3
Güncelleme 29 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Sınırsız Beceri
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 878 Kişi
4,4 ( 685 ratings )
Price: $0
İndir
  • Menü MODU
  • Sınırsız Beceri
 
5/5 - (2 votes)

TMNT Mutant Madness Mod Apk, en popüler macera rol yapma oyunudur ve genç kahramanların güçlü dönüşünü işaret eder.

Teenage Mutant Ninja Turtles, herkes için tanıdık bir çizgi film ikonu olmuştur. TMNT: Mutant Madness, sizi bu genç kahramanların heyecan verici macerasına çıkaracak büyüleyici bir oyundur. Kötü ve güçlü güçlerle karşılaşacak, gücünüzü kanıtlayacak ve dünyayı soykırımdan kurtaracaksınız.

TMNT Mutant Madness Mod Apk

TMNT Mutant Madness Mod Apk

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERLE YENİ GÜNCELLENMİŞ VERSİYON

TMNT Mutant Madness Mod Apk, ünlü bir rol yapma ve macera oyunudur. Şu ana kadar piyasaya sürülmesinden bu yana, bu oyun, oyun ve deneyim için sürekli olarak olumlu geri bildirimler ve yüksek övgüler aldı. Oyunun oyuncuya getirdiği benzersizlik. Oyunun bu yeni güncelleme sürümü, ek iyileştirmelerin yanı sıra bazı küçük hata düzeltmelerine de sahip olacak ve ayrıca oyuncuların büyük keyif almasına yardımcı olacak birkaç özellik ekleyecek.

TMNT Mutant Madness Mod Apk

TMNT Mutant Madness Best Team 2021, Şu andan itibaren, Sezon Bileti seviyelerini istediğiniz zaman satın alabilirsiniz çünkü bunlar zaten mağazada mevcuttur. Mağazaya ayrıca yepyeni bir kupon düzeni ile yeni ve heyecan verici bir görünüm verildi. Kahramanların deneyim puanlarıyla seviye atlama özelliği de daha eksiksiz bir şekilde güncellendi. Kadro Seçimi ve Beceri İpucu özellikleri görsel olarak güncellendi. En son ve en eksiksiz özelliklerin tümünü tam olarak deneyimlemek için lütfen en son güncellemeyi indirin.

TMNT Mutant Madness Mod Apk

OYUNUN İLGİNÇ ARKA PLANI

TMNT Mutant Madness Clan, Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalar dünya çapında ünlü kurgusal karakterlerdir; Bu mutant kaplumbağa, animasyon dizileri, çizgi romanlar ve diğer birçok ürünle ünlü ve tanınır hale geldi. TMNT: Mutant Madness, bu dört çocuğun macerasıdır ve kurgusal bir uzay kazasında geçer. Bu hikayede, kaçınılmaz bir kötülük ve güçlü bir güç, tüm boyutları tek bir boyuta toplamaya çalıştı ve bu da dünyanın çökmesine neden oldu.

 

TMNT Mutant Madness Mod Apk, arkasına yaslanıp olanları izleyemedi ve araştırmaya gittiler. Bu çılgın ve şeytani şeylerin arkasındaki gücün, kötü adamları temsil eden Super Shredder olduğunu keşfettiler. Dünya barışını değiştiren önemli çatışmalara neden olan bu durumu kahramanlarımız durdurmaya çalıştı. Canavarlar ortalıkta dolaşır ve her şeyi alt üst eder; insanlığın istikrarını korumak için bu kahramanların rolünü oynama ve onlara eşlik etme göreviniz var.

TMNT Mutant Madness Mod Apk

BASİT PARMAK DOKUNUŞU

TMNT Mutant Madness Mod Apk, oldukça basit bir oynanışa sahip. Olan her maç tamamen otomatiktir. Öfke çubuğu tamamlandığında becerilere dokunarak karakterlerinizi kontrol edebilirsiniz; Ardından, karakterleriniz seçtiğiniz becerinin hareketlerini başlatacak ve rakiplere hasar verecek.

TMNT Mutant Madness İos, Her seviye zorluklara karşılık gelir ve her zorlukta çözmeniz gereken sürprizler olacaktır. Bir sonraki seviyenin kilidini açmak için düşmanı yenmeniz ve görevi tamamlamanız gerekiyor. Bazen patronlarla karşılaşacaksınız, onlarla baş etmek kolay değil ama onları yenmek için taktik ve becerilerinizi kullanmaya çalışmalısınız.

TMNT Mutant Madness Mod Apk

TMNT Mutant Madness Apk, Her karakterin farklı özel becerileri vardır ve bunların kombinasyonu olağanüstü bir güç oluşturur. TMNT: Mutant Madness, benzersiz görevler veya benzersiz ekipman gibi keşfetmenizi bekleyen birçok heyecan verici şeye sahiptir; özel hediyeler bile sizi cezbedebilir.


İndir TMNT: Mutant Madness

Şimdi İndir (200 MB)

Artık TMNT: Mutant Madness 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir