Taxi Sim 2020 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Taxi Sim 2020… Taxi Sim 2020 is the most famous version in the Taxi Sim 2020 series of publisher Ovidiu Pop
Yayıncı Ovidiu Pop
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 800 M
Versiyon 1.2.35
Mod Version 1.2.35
Total installs 10.000.000
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 10 Haziran 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
4.4 ( 947 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Taxi Sim 2020 Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Şu anda simülasyon oyunları birçok kişi tarafından popüler hale geldi ve sevildi. Bazıları bir rüya inşa eden bir vatandaşın ortak yaşamıyla ilgili, bazıları sürüş konusuyla ilgili ve  Taxi Sim 2020  , az önce bahsettiğim her ikisinin birleşimi.

En son taksi simülatörü oyunumuzda bir taksi şoförünün hayatını deneyimleyin. Bir taksi veya özel taksi şoförü olarak çeşitli sürüş görevlerini tamamlayın ve haftalık olarak daha fazla yeni araba eklenen 30’dan fazla harika araç arasından en sevdiğiniz arabayı seçin.

Taxi Sim 2020 Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Taxi Sim 2020 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Farming Simulator 18 Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

New York, Miami, Roma veya Los Angeles gibi büyük şehirlere gidin ve çok çeşitli müşteriler için sürüş tarzınızı ayarlayın – bazıları acele ediyor ve kırmızı ışıkta geçmenizi umursamıyor, diğerleri ise tehlikeli sürüş. Korkuyorum VIP müşteriler, belirsiz müşteriler ve çeşitli günlük ve yaşam boyu kilometre taşları ile taksi simülasyon oyunlarını yeni bir seviyeye taşıyoruz.

Taksicilik kariyerinize normal arabalarla başlayın ve SUV’lara, lüks arabalara, spor arabalara ve süper arabalara kadar ilerleyin. VIP müşterileri alabilmek için daha iyi arabalar satın alın ve her görev için daha fazla kazanın. Satın aldığınız her araba hem taksi hem de özel taksi modlarında oynanabilir.

Bu açık dünya sürüş deneyiminde çarpıcı grafiklerin ve atmosferin keyfini çıkarın. Başka hiçbir taksi simülasyon oyununda bulamayacağınız özellikler ekledik: yayalar şemsiye açtığında yağmur yağar, yüzlerce bozulabilir nesne, arabalarda ve kaldırımlarda gerçek bir insan yoğunluğu. Gerçekçi kontroller ve sesler ile gerçek bir taksi şoförü gibi hissedin!

Kariyer Modunda zirveye çıkın, ücretsiz ROM’da dolaşın ve rahatlayın ya da çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınızla oynayın. Bunu en eksiksiz ve ödüllendirici taksi simülasyon oyunu yapmak için bize yardım edin – lütfen geri bildiriminizi paylaşın!

Taxi Sim 2020 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Bu Makaleyi Keşfedin

Taxi Sim 2020’nin İnanılmaz Yeni Özellikleri Hileli Mod Apk

1-: Farklı araç türlerinin inanılmaz seçimi.

2-: Keşfedilecek büyük şehirler.

3-: Gerçekçi Kontroller (eğimli direksiyon, düğmeler veya sanal direksiyon)

4-: 2020 güncellenmiş motor sesleri.

5-: Gerçekçi araç özellikleri (arabanız kirlenir veya onarım gerektirir)

6-: Görsel Ayarlama seçenekleri.

7-: Muhteşem ortamlar ve hava.

8-: Gerçekçi şehir trafiği (arabalar, kamyonetler, kamyonlar, motosikletler, bisikletler)

9-: Farklı ve gerçekçi yaya trafiği.

10-: Kariyer, Serbest Dolaşım ve Çok Oyunculu modlar.

11-: Haftalık yeni arabalar ve zorluklar eklendi.

12-: Sosyal Sayfalarımızda yeni araçlar veya özellikler talep edin!

Oynanış

Adından da anlaşılacağı gibi, bir taksi şoförü olacaksınız. Bununla birlikte, oynanışı yalnızca çalışan sıkıcı insanlar etrafında değil, aynı zamanda hoşunuza gidebilecek diğer birçok büyüleyici unsur etrafında döner.
İlk olarak sosyal faktörler açısından Taxi Sim 2020 popülerliği ile insan gruplarına ayrılmakta ve farklı etkilere yol açabilmektedir. Normal bir vatandaş olarak başlarsınız, para kazanmaya çalışır ve değerinizi artırmak için çalışırsınız.

Taxi Sim 2020 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Bir süre sonra sistemle çalıştığınızda yeni şeyler ortaya çıkıyor ve kıdemli ve son derece güvenilir bir taksi şoförü oluyorsunuz. Gangsterler ve diğer ünlüler de dahil olmak üzere artan müşteri talebi. Hizmetten daha fazla yararlanırlar ve bu, her yolculuk için alınan paranın da ödendiği anlamına gelir. Bu, yeni, daha lüks bir araba satın almak veya zengin bir adam olmak için nehir kıyısında bir konak ve güzel seksi kızlarla hayalinizi gerçekleştirmek için iyi bir fırsat. Gelecekte, daha etkili bir insan olduğunuzda. Kontrol edemediğiniz kızların, tartışmaların ve diğer sosyal unsurların merkezi olacaksınız.

Bu simülasyon ile ilgili olarak, gerçeğe oldukça yakındır ve aynı türdeki diğer oyunlarda olmayan çekiciliklerden biridir. Peki, onu deneyimlemek ve aşağıda geri bildirim sağlamak için indirmek hakkında ne düşünüyorsunuz?

Muhteşem Şehirler

Güzel New York’u, romantik Roma’yı veya Los Angeles’ın sokak ışıklarının altında parıldamasını sever misiniz? Taxi Sim 2020, oyuncuların daha iyi bir deneyim yaşaması ve daha fazla eğlence kalitesi getirmesi umuduyla, diğer birçok kurgusal mekanla birlikte hepsine ilham verdi. Ve özgünlük oldukça yüksek olduğunda geliştiricinin başarılı olduğunu düşünüyorum.

Ürünleri için gelişmiş hareket ve grafik işleme teknikleri kullanırlar, böylece eski modeller de dahil olmak üzere birçok cihazda kolayca çalışabilirler. Elbette, arabada oturmayı, şehirde dolaşmayı, yol kenarında iki sıra yeşil ağaç bulunan manzaralı kırsalı geçmeyi veya çölü geçmeyi seveceksiniz. Rahat ve konforludur. Keyfini çıkarın, ancak trafik kurallarına uymayı unutmayın. Bu trafik polis tarafından başka bir bölgede kaydedilseydi, o zaman sıkıntı olurdu.

Lüks Otomobil Koleksiyonu

Arabaların güzelliğine direnmek zor. SUV, Mercedes, Bentley, Ford gibi dünyanın önde gelen markalarından veya BMW ve Mazda gibi spor markalarından geliyorlar. Mağazalarda bulunurlar ve yeterli paranız ve başka şartlarınız varsa satın alınabilirler. Ancak bu konuda deneyim sorununu tartışacağız. Her biri farklı araçlar için farklı duygular getirecek. Lüks bir iç mekana sahip yüksek bir SUV üzerinde oturan, güçlü bir arabaya sahip üstü açılır bir araba, bir spor büyüklüğünde olmayacak.

Taxi Sim 2020 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Kokpitteyseniz, Taxi Sim 2020 birinci şahıs görünümü sunuyor. Ancak, onu kontrol etmenin üç farklı yolu vardır: farklı yönlerde hareket etmek için sol ve sağ düğmeleri kullanmak. Ancak beğenmezseniz, Asphalt 8’de olduğu gibi direksiyonu kullanabilir veya ekran eğim mekanizmasını kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Mekanizma oldukça basittir ve belki de yeni başlayanlar yakında onlara aşinadır.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Taxi Sim 2020 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (800 M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Taxi Sim 2020 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Taxi Sim 2020 Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Taxi Sim 2020 Sınırsız Para Hileli Mod Apk 1.2.35 apk
Haziran 10, 2022 800 M

'dan daha fazlasıOvidiu Pop

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X