Prison Simulator Oyunu İnceleme – Sistem Gereksinimleri

by hileapk.net, Çarşamba, 10 Kasım 2021 (3 yıl ago)
Prison Simulator Oyunu İnceleme – Sistem Gereksinimleri

Prison Simulator Oyun İncelemesi

Prison Simulator Oyunu İnceleme, Prison Break dizisini izlemeyen yoktur. Dünyanın en çok izlenen dizileri listesinde halen ilk sıralarda bulunan Prison Break dizisinin oyunu olan PrisonSimulator ile ilgili oyun severlerin merak ettiği detaylara hep birlikte bakalım. PrisonSimulator Oyun İncelemesi hakkında tüm detaylara bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Prison Simulator Oyunu İnceleme - Sistem Gereksinimleri 1 – prison simulator oyunu

Prison Simulator Konusu

Prison Simulator Oyunu Acımasız bir hapishaneye düşen kahramanınız ile orada vereceğiniz amansız mücadele konu alınmaktadır. Özellikle de düştüğünüz koğuşlarda arkadaşlarınızın sizleri öldürmeyi amaçlaması sizleri acımasız birisine dönüştürecek ve hayatta kalmak için öldürmeye başlayacaksınız. Aynı zaman bir oyunu bulup dünyanın en zorlu hapishaneleri arasında yer alan bu hapishaneden kaçmanın yollarını arayacaksınız.

Prison Simulator oyunu Barked Games tarafından geliştirildi ve yayıncılığı da aynı firma tarafından yapılmaktadır. Türk dil desteği de dahil toplamda 9 farklı dil desteği ve ara yüzü ile kullanıcıların karşısına çıkan oyunun sistem gereksinimlerine bakalım. Aksiyon ve macera kategorilerinde yer alacak olan PrisonSimulator oyunu ile ilgili merak edilen tüm detaylar.

Prison Simulator Oyunu İnceleme - Sistem Gereksinimleri 2 – prison simulator

Prison Simulator Sistem Gereksinimleri

Prison Simulator Oyunu oynamak için minimum olarak olması gereken sistemler de yapımcı firma tarafından açıklanmıştır. Steam üzerinde 4 Kasım 2021 tarihinde karşımıza çıkacak olan oyunun,

  • İşletim sistemi olarak en az Windows 7 64 Bit olması,
  • İşlemci olarak ise İntel Core i3,
  • Bellek kapasitesi olarak 6 GB RAM
  • Depolama alanı konusunda ise 5 GB kullanılabilir alan bulunması gerekmektedir.

Yukarıda belirttiğimiz depolama alanlarının minimum olduğunu belirtelim.

Rate this news
# prison simulator oyunu incelemesi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir