Mount and Blade II Bannerlord Oyun Modları - En İyi 3 Oyun Modu - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

Mount and Blade II Bannerlord Oyun Modları – En İyi 3 Oyun Modu

Pazartesi, 4 Ekim 2021 (8 ay ago) 443 Görüntüleme

Mount and Blade II Bannerlord oyun modları ile oyunu daha farklı versiyonlarda oynamak mümkün. Oyun modları oyundan sıkılanlar için yeni içerikler eklemek amacıyla yaratılmıştır.

Mount and Blade II Bannerlord oyun modları ile oyunda keşfetmediğiniz yeni özellikler bulabilirsiniz. Taleworlds tarafından 30 Mart 2020 tarihinde piyasaya sürülen oyun, dünya çapında oldukça sevilen oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun oldukça fazla sevilmesinden ötürü de internet üzerinde binlerce modunun olduğu görülmektedir.

Mount and Blade II Bannerlord oyun modları Oyunun çıkış tarihinin üzerine 1 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen, oyun modu konusunda hala zengin bir yapıya sahip. Fakat oyuna yeni mod eklerken biraz seçici olmamız gerekiyor. Aksi takdirde dosyaların karışması ve oyun dosyalarının tamamen bozulması görülebilir. Hatta oyuna istemediğiniz dosyaları ekleyebilir ve oyunun zevki sona erebilir. 

Bu yazımız içerisinde sizlere Mount and Blade II Bannerlord oyun modları arasından en çok sevilenleri liste haline getirdik.

Mount and Blade II Bannerlord Oyun Modları

Mount and Blade II Bannerlord Oyun Modları Neler?

Mount and Blade II Bannerlord oyun modları arasında sevilen içerikleri hazırladık. Hazırladığımız içerikler internet üzerinde oldukça fazla indirilen içeriklerden oluşuyor. Ayrıca Youtube üzerinde oynanılan ve çok izlenilen videolardan da içerikler ekledik. Mount and Blade II Bannerlord en sevilen oyun modları:

 • Dismemberment (Uzun kopması)
 • Buy Patrols (Devriye satın alma)
 • Tournaments XPanded (Daha keyifli turnuvalar)
 • Fighting Together Relationship (Yanında savaştığın lordla ilişki kazanma)
 • Auto Trader (Otomatik ticaret yapma)
 • Türkçe Dublaj modu
 • RTS Camera (Serbest kamera)
 • Detailed Character Creation (Detaylı karakter oluşturma)
 • Control Your Allies After Death (Savaşta öldükten sonra yoldaş kontrol etme)
 • Banner Peasants (Sancak taşıyan askerler)
 • [Bonus] Deadly Horse Charges (At çarpması hasarını artırma)

Oyun modları arasından istediğinizi veya istediklerinizi birleştirerek daha heyecanlı bir serüven yaşayabilirsiniz.

Buy Patrols Oyun Modu

Mount and Blade II Bannerlord Buy Patrols oyun modu nedir? Oyun modları arasında en sevilen ilk oyun modumuz Buy Patrols.

Buy Patrols oyun modu lordu olduğunuz topraklarda yer alan köylülerin haydutlar tarafından saldırıya uğramasını engeller nitelikte. Bu oyun modu sayesinde her yerleşkemizde en fazla 3 defa olacak şekilde devriye satın alabilirsiniz. Devriyeler büyükten küçüğe 16 – 32 – 48 askerden oluşacak şekilde ayarlanıyor. Ayrıca oyun modunda devriyelerin büyük olması, devriye süresinin uzamasına etki ediyor. Köylülerin sürekli saldırıya uğramasından muzdaripseniz sizler için en iyi oyun modları arasında Buy Patrols geliyor.

Mount and Blade II Bannerlord Oyun Modları

Tournaments XPanded Oyun Modu

Mount and Blade II Bannerlord Tournaments XPanded oyun modu nedir? Oyun modları arasında en sevilen ikinci oyun modumuz Tournaments XPanded.

Tournaments XPanded oyun modu şehirde katılacağınız turnuvaların daha cazip olmasını sağlıyor. Alacağınız ödülleri birkaç ödül arasından kendinizin seçmesini sağlıyor. Bu sayede turnuvaları kendinize göre özelleştiriyorsunuz. Ayrıca her bir turnuvadan sizi oyunun sonuna kadar idare eden eşyaları alamıyorsunuz. Kendiniz için daha değerli bir hale getirebileceğiniz bu oyun modu sizin için yararlı olacaktır.

Size rastgele silahlar vermesini istemiyorsanız nasıl savaşmak istediğinizi de bu oyun modunda kendiniz seçebilirsiniz. Fakat kazandığınız tecrübe puanlarının buna göre değişiklik göstereceğini unutmayın.

Fighting Together Relationship Oyun Modu

Mount and Blade II Bannerlord Fighting Together oyun modu nedir? Oyun modları arasında en sevilen üçüncü oyun modumuz Fighting Together.

Fighting Together oyun modu sayesinde bağlı olduğunuz veya sizin krallığınızda yer alan diğer lordlara destek olabilirsiniz. Hem onları hem de kendi ordunuzu yönetebilirsiniz. Fakat bunu yaparken oyunun orjinal sürümünde yer alan birlikte savaştığımız lordlarla ilişki kazanmanız mümkün değil. Fakat en iyi oyun modları arasında gelen bu oyun moduyla birlikte omuz omuza savaştığımız dostlar ile de ilişki puanı kazanabiliyoruz.

Tags :
5/5 - (11 votes)

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.