Call of Duty Mobile'nin 9.Sezonunda Kabuslar Hayata Geçiyor - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

Call of Duty Mobile’nin 9.Sezonunda Kabuslar Hayata Geçiyor

Perşembe, 21 Ekim 2021 (7 ay ago) 456 Görüntüleme

Call of Duty Mobile,Neredeyse Cadılar Bayramı ve en korkunç Operatörler kan arıyor. Bu, Call of Duty®: Mobile’ın dokuzuncu sezonu olan Nightmare ve bu korkunç tatili büyük bir şekilde kutluyoruz. Çok Oyunculu’da Halloween Standoff ve Hovec Kereste Fabrikası için hazırlanın; Undead Siege’in dönüşünü yeni bir Cadılar Bayramı temasıyla kutlayın; Şeker mi Şaka mı etkinliğinde kapı kapı dolaşın. Ve bu sadece bir kısmı.

9. Sezonda en kötü kabuslarınız canlanıyor. Kabus 21 Ekim’de saat 17:00 PT’de yayınlanacak. İşte ileride neler var… cesaretiniz varsa.

cal-of-duty-apkk

Kabus Savaş Biletinde Yeni Ödüller

9. Sezon, yeni Operatörler, yeni bir işlevsel silah, Silah Kalıpları, Çağrı Kartları, Tılsımlar, Call of Duty Puanları ve daha fazlası gibi ücretsiz ve premium öğeler dahil olmak üzere yepyeni bir Savaş Biletinde korku temalı içerikle doludur.

Battle Pass Ücretsiz Katmanlar

Seviye 14’te yeni Tak-5 Operatör Becerisinin kilidini açın; Takımınızı iyileştirmek ve onları ekstra sağlıkla doldurmak için savaşın sıcağında yeteneği kullanın. Seviye 21’deki yeni Swordfish işlevsel silahına sahip olun. Diğer ücretsiz seviye öğeler arasında Striker – Covenant, Charm – Cymbalism ve daha fazlası yer alıyor.

Premium Geçiş Katmanları

Kabus akışında bulunan tüm içeriği kazanma şansı için Savaş Biletini alın. Artery – Nosferatu gibi Cadılar Bayramı temalı Operatörlerle düşmanlarınızı korkutun; Rott — Mezara Bağlı; Iskra — Arachnis; ve Nikto – Korkuluk. Epic  Swordfish MK2  , PP19 Bizon – Haunted Saman Yığını, Peacekeeper – Spine Rattle; ve dahası.

Call of Duty Mobile

Yeni Çok Oyunculu Haritalar

  • Halloween Standoff: Gece, jack-o’-fenerlerin yolu aydınlattığı Standoff’a düşer. Sezon 9’da sınırlı bir süre için mevcut olan klasik Halloween haritasını oynayın. Dikkat!
  •  
  • Hovec Kereste Fabrikası: İlk olarak Call of Duty ®: Modern Warfare®’de tanıtılan Hovec Kereste Fabrikası, Operatörleri ıssız Kastovia köyüne götürür. Alevli kereste fabrikasının etrafında savaşın ve haritanın geniş arazisini geçerken keskin nişancıları izleyin.

Şeker mi şaka mı! Temalı Etkinlik

Tık tık. Şeker mi şaka mı! Kapı kapı dolaşın ve şansınızı deneyin. Kandırıldıysanız, şekerinizi almak için oyun içi bir görevi tamamlayın; Eğer tedavi gördüyseniz, şekeri hemen alın. Candy, etkinlik XP’sini ödüllendirerek, yol boyunca kilometre taşı ödülleriyle sizi etkinlik yolunda ilerletir. Kendi odanızı kandırmak veya tedavi etmek için ayarlayın ve arkadaşlarınızın odalarını da ziyaret edin.

Call of Duty Mobile

Undead Siege Geri Dönüyor, Ayrıca Diğer Sınırlı Süreli Cadılar Bayramı Modları

9. Sezon, Halloween’den ilham alan yeni bir Undead Siege ile İzole’de geri döndüğünde, ölümsüzlerle bir kez daha savaşmaya hazırlanın. Warden, Heavy Gunner ve Pulverizer gibi gündelik modda daha fazla zombi türüyle yüzleşin ve yeni gündüz eskort görevinde şansınızı deneyin. Ayrıca, 10’a 10 Kabak Onaylı’da ve Geceleri İzole Battle Royale deneyiminde ve Blackout’ta yeni zombi korkularında yarışın.

Call of Duty Mobile'nin 9.Sezonunda Kabuslar Hayata Geçiyor 1 – cal of duty 4. 1 scaled

Yeni Çok Oyunculu Mod: Bırakma Bölgesi

Kargaşaya hazır olun. İlk olarak Call of Duty®: Modern Warfare 3’te tanıtılan bu yeni modda takımlar, maç boyunca dönen belirlenmiş bir bırakma bölgesi üzerinde hakimiyet için savaşıyor. Scorestreaks kazanmanın tek yolu bölgeyi tutmak, bakım paketlerinin haritaya düşmesini sağlamak ve çeşitli silahlar sunmaktır. Takımınız ayrıca bölgedeki her oyuncu için daha fazla puan kazanır, bu yüzden toplanın… ama gelen bombaları izleyin.

Call of Duty Mobile

Yeni Sezonluk Görevler ve Öne Çıkan Etkinlikler

Call of Duty Mobile, Yeni zorluklar, Fırlatıcı sınıfındaki bir sonraki silah olan Thumper ve düşmanın görüşünü engelleyen bir taktik drone olan Flash Drone gibi yeni ödüller getiriyor. Öne çıkan bir etkinlikte gelen yeni Pumped Battle Royale sınıfına dikkat edin – Operatörünüz size haritada gezinmenin ve savaşa katılmanın yeni yollarını sunan bir jet paketi kazanır.

Call of Duty Mobile

Klan Savaşları Güncellemeleri

Call of Duty Mobile, Sezon 9’da yepyeni bir Klan Savaşları sezonu yok, ancak sistemde çeşitli önemli değişiklikler var. İlk olarak, para birimi sıfırlanacak ve bu sezondan itibaren Mağaza öğeleri dönüşüme başlayacak! Ancak merak etmeyin, bu sezon ve önümüzdeki sezonlarda önemli ölçüde artan Klan Savaşları para birimi ödülleriyle öğeleri elde etmeyi kolaylaştıracağız.

Sezon 10’da yeni Klan Savaşları ödüllerinin yanı sıra daha fazla güncellememiz olacak, ancak şimdilik yenilenen sisteme dalın ve Farah – Jinn gibi benzersiz ödüller kazanın.

Call of Duty Mobile

Yeni Cadılar Bayramı Çekilişleri

Call of Duty Mobile, Korkunç Operatör Görünümleri ve Silah Planları içeren yeni Lucky Draws ile düşmanınızın her kabusunu uyandırın. Sabun Alın – Esqueleto ve Efsanevi Kılıç Balığı – Dia De Los Muertos Çekilişinde Calaca; Gunzo – Efsanevi Thumper ile Devil Jester – Sürpriz Parti olarak avınızı takip edin; ve korkunun en ikonik kötülerinden biri olarak kurbanlarınızla oynayın. Yaşa veya öl. Seçimini yap.

Tüm bunları ve daha fazlasını Nightmare 21 Ekim’de 17:00 PT’de başladığında edinin.

Çevrimiçi görüşürüz.

Tags :
5/5 - (1 vote)

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.