N.O.V.A. Legacy Para Hileli Mod Apk

İsim N.O.V.A. Legacy … N.O.V.A. Legacy is the most famous version in the N.O.V.A. Legacy series of publisher Gameloft SE
Yayıncı Gameloft SE
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 45M
Versiyon 5.8.3c
Mod Version 5.8.3c
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 15 Ekim 2020
Android Android Aksiyon Oyunları
3.9 ( 67 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

4/5 - (2 votes)

N.O.V.A. Legacy Para Hileli Mod Apk, dünya çapında en iyi türdür ve en yüksek sayıda oyuncudan oluşur. Bunun arkasında Grafik kalitesi, adrenalin artışı, bulmaca çözme, keşif, özel efektler ve çok daha fazlası gibi sayısız neden var. Bugün burada adrenalin artırıcı oyunlardan birini tartışıyoruz – NOVA Legacy MOD APK. Bunun dışında, burada size bu harika oyunun değiştirilmiş sürümünü de sağlayacağız – devasa ek avantajlar için NOVA Legacy MOD APK. Eğlenceye hazır olun!!!

N.O.V.A. Legacy Para Hileli Mod Apk
N.O.V.A. Legacy Para Hileli Mod Apk

NOVA Legacy, eleştirel beğeni toplayan NOVA filmine dayanan tanınmış bir aksiyon-macera oyunudur. Birçok farklı mod ve olağanüstü atış deneyimi, güçlendirmeler ve çok daha fazlasıyla öne çıkan kusursuz bir atış oyunu. Basit bir deyişle, kompakt versiyonunda FPS çekim deneyimine sahip en iyi bilim kurgu android oyunudur. Bu imkansız atış oyununu oynarken asla sıkılmayacaksın.


Bu Makaleyi Keşfedin

Nova Legacy Para ve Elmas Hilesi

NOVA Legacy, Google Play Store’da optimum grafikler ve gelişmiş haritalar ile en keyifli atış deneyimi sunan tek oyun olduğundan, tüm atış tutkunları ve 3D FPS atış severler için efsane bir seçimdir. İlk olarak Mart 2017’de Gameloft SE tarafından çıktı. Ayrıca, lansman tarihinden önce milyonlarca oyuncu tarafından ön kayıt yaptıran Gameloft’un en çok talep edilen eseridir.

Hadi oyun oynamaya başlayalım NOVA Legacy, öncelikle 10’dan fazla oyun modu ve 50’den fazla fütüristik oyun haritasıyla sizi şaşırtmak için yapılmıştır. Hem Çevrimiçi hem de Çevrimdışı modda oynanabilen çok yönlü bir oyundur. Ayrıca, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla karşılıklı zevk almak için bu harika oyunu çok oyunculu modlarda da oynayabilirsiniz. NOVA Legacy’de bulunan hemen hemen tüm modları aşağıda listeledik –

N.O.V.A. Legacy Para Hileli Mod Apk

My Home – Designer Dreams Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

  • Ölüm Maçı – Çok sayıda oyuncudan oluşan diğer atışlı ölüm maçlarında olduğu gibi ve en çok öldürme sayısına sahip takım maçı kazanır.
  • Takım Ölüm Maçı – Ölüm maçları ile aynı görünüyor, ancak ikisi arasındaki tek fark bireysel ve takım oyunu. Ayrıca, genişletilmiş eğlence için arkadaşlarınızla bu modun keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Çöpçatanlık – Özel odalar gibi çalışır ve tüm arkadaşlarınızla oyun oynamanıza izin verir.
  • Hikaye Modu – Hikaye, muazzam sürükleyici görevlerden oluşan NOVA Legacy’nin Kariyer modudur.
  • Gölge Görevleri
  • Özel operasyonlar

Yine de NOVA Legacy android oyununda açıklaması zor olan birçok mod var. Ancak tüm sınıflarını oynarken hayretler içinde kalacaksınız. Oynamaya hazırsanız, devam edin. Ancak Play Store’dan indirmeden önce NOVA Legacy’nin aşağıdaki özellikli sürümünü kontrol etmelisiniz. Şaşırma zamanı!!!

N.O.V.A. Legacy Para Hileli Mod Apk

NOVA Eski MOD APK

NOVA Legacy, muhtemelen bu on yılın en iyi oyunudur ve sadece 3 yılda 50.000.000’den fazla indirmeyi fethetmiştir. Ancak bu, 1980’lerde gelişen oyunlarından bu yana Gameloft için sadece bir efsane. NOVA Legacy, olağanüstü bir oyun deneyimi ile optimum grafikler içeriyor, ancak bu oyunda yeniyseniz, en zorlu seviyelerde sinirlenmelisiniz. Pekala, bunun arkasında bir sebep var – Kaynak eksikliği ve maliyetli varlıklar.

Bu krizde size yardımcı olmak için bugün NOVA Legacy MOD APK ile karşınızdayız. Resmi olanla aynı seviyeleri, aynı grafikleri ve aynı arayüzü içeren basit bir android oyun uygulamasıdır. Ancak bu iki oyun arasındaki tek fark, harcanan özelliklerdir. NOVA Legacy MOD APK, silahlar, güçlendirmeler, cephane ve çok daha fazla kaynak gibi neredeyse her şeyi satın almak için sınırsız para sunar. Bunun dışında, bu canavar oyununda muazzam ek özellikler var. O halde hemen indirin ve profesyonellikle başlayın.

Özellikleri

NOVA Legacy MOD APK, birinci sınıf betiklerle modifiye edilmiştir ve içinde hiçbir özellik yoktur. Ek olarak, başka hiçbir Android oyununda bulamayacağınız çok sayıda nadir özellik içerir. Öyleyse NOVA Legacy MOD APK’nın özellik bilgilerine daha derinden girelim –

Kök erişimine gerek yok

Biz ilk değiliz. NOVA Legacy android oyunu için çeşitli değişiklikler yapıldı. Ancak NOVA Legacy MOD APK ile ilgili en iyi şey, telefonunuzu rootlamadan oynayabilirsiniz. Root işlemi, telefonunuzun yazılımına ve donanımına zarar verebilir. Ancak cihazınızın verilerini ve güvenliğini önemsediğimiz için endişelenmeyin. Hemen indirin!!!

N.O.V.A. Legacy Para Hileli Mod Apk

Sonsuz cephane

Sonsuz cephane, her atış oyununda en çok arzu ettiğimiz özelliklerden biridir. Çünkü kimse cephane eksikliğinden yıllarca aynı seviyede kalmak istemiyor. Yani NOVA Legacy MOD APK, ister zor ister süper zor olsun, sizi hiçbir seviyede yarı yolda bırakmayacak Sonsuz cephane özelliği ile size yardımcı olmak için burada.

Sonsuz Para

Yine en etkileyici özellik – Sonsuz Para. Şu anda NOVA Legacy oynuyorsanız veya daha önce oynadıysanız, bu oyunda paranın değerini bilmelisiniz. Bölümleri tamamlamak ve para kazanmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Ama şimdi, bundan özgürsün. NOVA Legacy MOD APK’yı indirin ve sınırsız paranın tadını çıkarın ve istediğiniz silahı, güçlendirmeyi veya istediğiniz diğer kaynakları ücretsiz olarak satın alın.

İngilizce dili (kolaylık için)

NOVA Legacy MOD APK, tamamen İngilizce varsayılan dilde yazılmıştır. Yani sadece altyazı ve mod dilleri ile herkes bu oyunu kolayca anlayabilir. Bu oyunu resmi sürümden daha konforlu hale getirdik.

Not – Birçok farklı yama ile değiştirildiği için çevrimdışı bir android oyunudur. Bu yüzden lütfen bu oyunu cihazınızda başlatmadan önce internet bağlantısını devre dışı bırakın. Zevk almak!!!

N.O.V.A. Legacy Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Genellikle aksiyon-macera oyunları Play Station, X-Box ve Nintendo gibi büyük oyun konsollarında oynanır. Ancak eski günler geride kaldı ve şimdi, bu ileri teknolojide, en kaliteli ve en zor aksiyon-macera oyunlarını doğrudan Android Akıllı Telefonlarımızda deneyimleyebiliyoruz.

En iyisini arıyorsanız, NOVA Legacy MOD APK’ya gidin. En sevilen Android aksiyon-macera oyunu. Ayrıca, hemen hemen tüm Android cihazlarla uyumludur. O halde hemen indirin ve kendi Legacy’nizi profesyonelce başlatın.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
N.O.V.A. Legacy Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (45M)

İndirmek için şuanda Hazırsın N.O.V.A. Legacy Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

N.O.V.A. Legacy Para Hileli Mod Apk
N.O.V.A. Legacy Para Hileli Mod Apk 5.8.3c apk
Ocak 30, 2022 45M

'dan daha fazlasıGameloft SE

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X